ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:37

Blerim Destani me rolin e karrierës, me De Niron bën shqiponjën

Blerim Destani me rolin e karrierës, me De Niron bën shqiponjën
Aktori Blerim Destani ka treguar me anë të një postimi se do të luan rolin e karrierës së tij, ku do të paraqitet bashkë me legjendën e Hollywoodit, Robert De Niro Aktori është në xhirime në Hollywood për filmin ...
Koha.mk | 03-Dec-2019 23:04
Aktori Blerim Destani ka treguar me anë të një postimi se do të luan rolin e karrierës së tij, ku do të paraqitet bashkë me legjendën e Hollywoodit, Robert De Niro Aktori është në xhirime në Hollywood për filmin ...

Morena viziton të pastrehët e tërmetit, thotë se bëri një vëlla të vogël
Këngëtarja dhe modelja kosovare Morena Taraku ka udhëtuar sot nga Stambolli për në Shqipëri Ajo për momentin është me të pastrehët nga rajonet që u prekën nga tërmeti në Shqipëri e ku është takuar me shumicën prej tyre. ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 23:01
Këngëtarja dhe modelja kosovare Morena Taraku ka udhëtuar sot nga Stambolli për në Shqipëri Ajo për momentin është me të pastrehët nga rajonet që u prekën nga tërmeti në Shqipëri e ku është takuar me shumicën prej tyre. ...

Bes Kallaku ka disa fjalë për Ardian Bujupin pasi vizitoi familjet e prekura nga tërmeti
Artisti i mirënjohur shqiptar, Ardian Bujupi sot ka arritur në Shqipëri ku ka vizituar zonat e prekura nga tërmeti në Shqipëri. Këngëtari ka vizituar banorët e Bubqit ku edhe u ka dërguar ndihma. Pas kësaj vizite, ...
Arbresh | 03-Dec-2019 22:55
Artisti i mirënjohur shqiptar, Ardian Bujupi sot ka arritur në Shqipëri ku ka vizituar zonat e prekura nga tërmeti në Shqipëri. Këngëtari ka vizituar banorët e Bubqit ku edhe u ka dërguar ndihma. Pas kësaj vizite, ...

Morena: Ma dhashtë Zoti të jem gjithmonë pranë atyre që ju duhet ndihma e buzëqeshja
Tërmeti i 26 Nëntorit ka shkaktuar shumë dëme në Shqipëri, shkruan . Shumë njerëz nga vende të ndryshme kanë shkuar atje për të dhënë ndihma për të prekurit nga ky tërmet, ndër ta edhe emra të njohur të estradës. Morena ...
Lajminet | 03-Dec-2019 22:52
Tërmeti i 26 Nëntorit ka shkaktuar shumë dëme në Shqipëri, shkruan . Shumë njerëz nga vende të ndryshme kanë shkuar atje për të dhënë ndihma për të prekurit nga ky tërmet, ndër ta edhe emra të njohur të estradës. Morena ...

Skivi po sjellë një bashkëpunim tejet interesant vetë i treti
Capital T viziton Handikos-in. Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është një prej emrave të estradës i cili gjithmonë u del në ndihmë personave në nevojë. Këtë herë e ka vizituar Handikos-in dhe ka blerë një pikturë ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 22:46
Capital T viziton Handikos-in. Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është një prej emrave të estradës i cili gjithmonë u del në ndihmë personave në nevojë. Këtë herë e ka vizituar Handikos-in dhe ka blerë një pikturë ...

Blogerja e njohur rrëfen sëmundjen e rrallë: Më thanë që kisha vetëm 7 muaj jetë…
Sipërmarrësja dhe blogerja e njohur ruse Miroslava Duma ka folur së fundmi për sëmundjen e rrallë që ka. Ajo zbuloi se vuan nga një sëmudje e mushkërive dhe tregoi se për pasojë, në fillim të vitit i thanë që kishte ...
Telegraf | 03-Dec-2019 22:37
Sipërmarrësja dhe blogerja e njohur ruse Miroslava Duma ka folur së fundmi për sëmundjen e rrallë që ka. Ajo zbuloi se vuan nga një sëmudje e mushkërive dhe tregoi se për pasojë, në fillim të vitit i thanë që kishte ...

Blerim Destani me rolin e karrierës, me De Niron bën shqiponjën
Aktori Blerim Destani ka treguar me anë të një postimi se do të luan rolin e karrierës së tij, ku do të paraqitet bashkë me legjendën e Hollywoodit, Robert De Niro Aktori është në xhirime në Hollywood për filmin ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 22:40
Aktori Blerim Destani ka treguar me anë të një postimi se do të luan rolin e karrierës së tij, ku do të paraqitet bashkë me legjendën e Hollywoodit, Robert De Niro Aktori është në xhirime në Hollywood për filmin ...

Lufta e blogeres me sëmundjen e rrallë:“ Mjekët më dhanë 7 muaj jetë, zgjohem e lumtur për cdo ditë që kaloj… “!
Influencuesja e njohur ruse Miroslava Duma ka folur për herë të parë për problemin e rrallë shëndetësor që ka; ajo zbuloi se vuan nga një sëmundje e mushkërive dhe tregoi se për pasojë, në fillim të vitit i thanë që ...
Bordo | 03-Dec-2019 22:16
Influencuesja e njohur ruse Miroslava Duma ka folur për herë të parë për problemin e rrallë shëndetësor që ka; ajo zbuloi se vuan nga një sëmundje e mushkërive dhe tregoi se për pasojë, në fillim të vitit i thanë që ...

Blerim Destani foto me aktorin me famë botërore, realizojnë së bashku shqiponjën
Aktori shqiptar, Blerim Destani ditën e sotme ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram një foto krah aktorit mjaft të njohur, Robert De Niro. Në foton e publikuar duket se Destani dhe De Niro kanë realizuar së ...
Telegraf | 03-Dec-2019 21:23
Aktori shqiptar, Blerim Destani ditën e sotme ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram një foto krah aktorit mjaft të njohur, Robert De Niro. Në foton e publikuar duket se Destani dhe De Niro kanë realizuar së ...

Në ditën ndërkombëtare të personave me nevoja të veçanta, Capital T viziton HANDIKOS-in
Reperi i njohur, Capital T, çdo herë e më shumë po vihet në shërbim të nevojave të komunitetit. teksa javën e kaluar ishte thuajse konstant prezent në Shqipëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti, kësaj radhe ai ka ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 21:53
Reperi i njohur, Capital T, çdo herë e më shumë po vihet në shërbim të nevojave të komunitetit. teksa javën e kaluar ishte thuajse konstant prezent në Shqipëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti, kësaj radhe ai ka ...

Blerim Destani dhe ’legjenda’ Robert De Niro, bëjnë shqiponjën!
Blerim Destani po vazhdon xhirimet e filmit të ri, kësaj radhe bashkë me aktorin e famshëm Robert De Niron. Së fundi, aktori shqiptar ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet bashkë me De Niron duke ...
TetovaSot | 03-Dec-2019 22:13
Blerim Destani po vazhdon xhirimet e filmit të ri, kësaj radhe bashkë me aktorin e famshëm Robert De Niron. Së fundi, aktori shqiptar ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet bashkë me De Niron duke ...

Morena dhe Stresi vizitojnë djalin që u hodh nga kati i pestë shkak i tërmetit
Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, ka shkuar në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmeti, shkruan . Ajo së bashku me reperin Stresi kanë shkuar edhe në spitalin e Traumës për ta vizituar 10 vjeçarin i cili ...
Lajminet | 03-Dec-2019 22:05
Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, ka shkuar në Shqipëri për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmeti, shkruan . Ajo së bashku me reperin Stresi kanë shkuar edhe në spitalin e Traumës për ta vizituar 10 vjeçarin i cili ...

Capital T vazhdon t’u dalë krah atyre që kanë nevojë, viziton Handikos-in
Modelja shqiptare dëshiron të jap kontributin e saj për të prekurit nga tërmeti. Solidarizimi me të prekurit e tërmetit të 26 nëntorit jo vetëm që nuk ka njohur kufij përgjatë një jave, por ka sjellë në Shqipëri ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 21:53
Modelja shqiptare dëshiron të jap kontributin e saj për të prekurit nga tërmeti. Solidarizimi me të prekurit e tërmetit të 26 nëntorit jo vetëm që nuk ka njohur kufij përgjatë një jave, por ka sjellë në Shqipëri ...

Video/ Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë
Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz dhe shumë të tjerë u plagosën, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare. Edhe Bebe Rexha njoftoi disa ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 09:17
Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz dhe shumë të tjerë u plagosën, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare. Edhe Bebe Rexha njoftoi disa ...

VIDEO: Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë
Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare. Bebe Rexha njoftoi disa ditë më parë që do të jetë në ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 10:21
Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare. Bebe Rexha njoftoi disa ditë më parë që do të jetë në ...

Blerim Destani dhe ’legjenda’ Robert De Niro, bëjnë shqiponjën!
Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani, po merr pjesë në filmin “Comeback Trail”, me rolin e ‘Borisit’, përkrah emrave të njohur të Hollywoodit si : Robert De Niro, Morgan Freeman apo Zach Braff. Ai ka shfrytëzuar një ...
Arbresh | 03-Dec-2019 21:46
Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani, po merr pjesë në filmin “Comeback Trail”, me rolin e ‘Borisit’, përkrah emrave të njohur të Hollywoodit si : Robert De Niro, Morgan Freeman apo Zach Braff. Ai ka shfrytëzuar një ...

Besi dhe Xhensila pranë Bebe Rexhës gjatë vizitës së saj në Shqipëri
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e ka vizituar së fundmi Shqipërinë për të ndihmuar pas tërmetit të 26 Nëntorit i cili la dëme të mëdha, shkruan . Ajo vizitoi fshatin e Bes Kallakut, Bubqin dhe pranë i ...
Lajminet | 03-Dec-2019 21:34
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e ka vizituar së fundmi Shqipërinë për të ndihmuar pas tërmetit të 26 Nëntorit i cili la dëme të mëdha, shkruan . Ajo vizitoi fshatin e Bes Kallakut, Bubqin dhe pranë i ...

Robert De Niro bën simbolin e shqiponjës me duar me Blerim Destanin
Aktori i mirënjohur hollivudian, Robert De Niro, ka bërë së fundmi një gjest, përmes së cilit ka rrëmbyer simpatinë e shqiptarëve. Gjatë takimit me aktorin e njohur shqiptar, Blerim Destani, De Niro ka bërë shqiponjën ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 20:09
Aktori i mirënjohur hollivudian, Robert De Niro, ka bërë së fundmi një gjest, përmes së cilit ka rrëmbyer simpatinë e shqiptarëve. Gjatë takimit me aktorin e njohur shqiptar, Blerim Destani, De Niro ka bërë shqiponjën ...

Blerim Destani foto me aktorin me famë botërore, realizojnë së bashku shqiponjën
Aktori shqiptar, Blerim Destani ditën e sotme ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram një foto krah aktorit mjaft të njohur, Robert De Niro. Në foton e publikuar duket se Destani dhe De Niro kanë realizuar së ...
Lexo | 03-Dec-2019 21:21
Aktori shqiptar, Blerim Destani ditën e sotme ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram një foto krah aktorit mjaft të njohur, Robert De Niro. Në foton e publikuar duket se Destani dhe De Niro kanë realizuar së ...

Angela Martini zbulon shumën e dhuruar për të prekurit nga tërmeti dhe tregon pse e bëri këtë gjë
Angela Martini ishte një nga personazhet e njohur që vendosi të jepte ndihmën e saj në këto ditë të vështira për Shqipërinë. Modelja u kujdes të strehonte një familje dhe dhuroi mijëra euro për të prekurit nga tërmeti. ...
Telegraf | 02-Dec-2019 22:01
Angela Martini ishte një nga personazhet e njohur që vendosi të jepte ndihmën e saj në këto ditë të vështira për Shqipërinë. Modelja u kujdes të strehonte një familje dhe dhuroi mijëra euro për të prekurit nga tërmeti. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved