ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:32

Baftiu reagon ndaj lajmeve se nuk e përshëndeti gjyqtarin Shala

Baftiu reagon ndaj lajmeve se nuk e përshëndeti gjyqtarin Shala
Golashënuesi më i mirë i Superligës, Blend Baftiu, ka reaguar lidhur me pretendimet se ai nuk e ka përshëndetur gjyqtarin Gramoz Shala, në ndeshjen se hënës, Vushtrria – Ballkani. Në video-incizimin e KTV-së, Baftiu ...
Koha.net | 02-Dec-2019 20:54
Golashënuesi më i mirë i Superligës, Blend Baftiu, ka reaguar lidhur me pretendimet se ai nuk e ka përshëndetur gjyqtarin Gramoz Shala, në ndeshjen se hënës, Vushtrria – Ballkani. Në video-incizimin e KTV-së, Baftiu ...

U akuzua se s’ia zgjati dorën gjyqtarit, videoja e dëshmon të kundërtën Përkundër pretendimit të disa medieve në Kosovë se ylli i Ballkanit, Blend Baftiu, s’pranoi t’ia zgjasë dorën gjyqtarit Gramos Shala në takimin kundër Vushtrrisë, videot nga nd
Përkundër pretendimit të disa medieve në Kosovë se ylli i Ballkanit, Blend Baftiu, s’pranoi t’ia zgjasë dorën gjyqtarit Gramos Shala në takimin kundër Vushtrrisë, videot nga ndeshja e dëshmojnë të kundërtën. Sot, në ...
Kosova Sot | 02-Dec-2019 20:48
Përkundër pretendimit të disa medieve në Kosovë se ylli i Ballkanit, Blend Baftiu, s’pranoi t’ia zgjasë dorën gjyqtarit Gramos Shala në takimin kundër Vushtrrisë, videot nga ndeshja e dëshmojnë të kundërtën. Sot, në ...

U akuzua se s’ia zgjati dorën gjyqtarit, videoja e dëshmon të kundërtën
Përkundër pretendimit të disa medieve në Kosovë se ylli i Ballkanit, Blend Baftiu, s’pranoi t’ia zgjasë dorën gjyqtarit Gramos Shala në takimin kundër Vushtrrisë, videot nga ndeshja e dëshmojnë të kundërtën. Sot, në ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 20:05
Përkundër pretendimit të disa medieve në Kosovë se ylli i Ballkanit, Blend Baftiu, s’pranoi t’ia zgjasë dorën gjyqtarit Gramos Shala në takimin kundër Vushtrrisë, videot nga ndeshja e dëshmojnë të kundërtën. Sot, në ...

Messi arrin në ceremoninë e Topit të Artë
Një situatë tejet interesante ka ndodhur përpara fillimit të ndeshjes ndërmjet Vushtrrisë dhe Ballkanit, e zhvilluar këtë të hënë në kuadër të xhiros së fundit të stinorit vjeshtor të kampionatit. Njëri ndër lojtarët më ...
GazetaBlic | 02-Dec-2019 19:30
Një situatë tejet interesante ka ndodhur përpara fillimit të ndeshjes ndërmjet Vushtrrisë dhe Ballkanit, e zhvilluar këtë të hënë në kuadër të xhiros së fundit të stinorit vjeshtor të kampionatit. Njëri ndër lojtarët më ...

Këta janë 10 golashënuesit më të mirë në Superligë pas sezonit vjeshtor, spikasin dy yjet e Kosovës U21
Edicioni vjeshtor i Superligës sot morri fund. 256 gola u shënuan në total pas 17 javësh, duke regjistruar një mesatare prej 2.5 golave për ndeshje, shkruan Indeksonline. Padyshim, dy befasitë më të mëdha ishin talentët ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 17:52
Edicioni vjeshtor i Superligës sot morri fund. 256 gola u shënuan në total pas 17 javësh, duke regjistruar një mesatare prej 2.5 golave për ndeshje, shkruan Indeksonline. Padyshim, dy befasitë më të mëdha ishin talentët ...

Munishi i lumtur me futbollistët e Ballkanit, iu drejtohet me një shkrim special pas përfundimit të stinorit vjeshtor
Ballkani është shpallur kampion vjeshtor në Superligën e Kosovës në futboll. Skuadra simpatike e Ismet Munishit ka mposhtur konkurrencën e Gjilanit, Dritës dhe FC Prishtinës duke e mbyllur në vendin e parë stinorin ...
Zeri | 02-Dec-2019 17:33
Ballkani është shpallur kampion vjeshtor në Superligën e Kosovës në futboll. Skuadra simpatike e Ismet Munishit ka mposhtur konkurrencën e Gjilanit, Dritës dhe FC Prishtinës duke e mbyllur në vendin e parë stinorin ...

Renditja e IPKO Superligës pas javës së 17 – Ballkani kampion vjeshtor, tri klubet tjera menjëherë pas tyre
Disfata në udhëtim te Vushtrria nuk i ka prishur shumë punë Ballkanit që do të dimërojë në pozitën e parë këtë edicion. Skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi mbyll vjeshtën me dhjetë fitore, katër barazime dhe tri ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 16:17
Disfata në udhëtim te Vushtrria nuk i ka prishur shumë punë Ballkanit që do të dimërojë në pozitën e parë këtë edicion. Skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi mbyll vjeshtën me dhjetë fitore, katër barazime dhe tri ...

Munishi: Urime luanët e Ballkanit, kampionë moralë dhe aktualë të vjeshtës
Ismet Munishi e ka uruar ekipin e Ballkanit për shpalljen kampion i vjeshtës në IPKO Superligën e Kosovës në futboll, përkundër humbjes së sotme nga Vushtrria, shkruan Gazeta Express. Therandasit e patën një vjeshtë të ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 17:18
Ismet Munishi e ka uruar ekipin e Ballkanit për shpalljen kampion i vjeshtës në IPKO Superligën e Kosovës në futboll, përkundër humbjes së sotme nga Vushtrria, shkruan Gazeta Express. Therandasit e patën një vjeshtë të ...

Agim Sopi e mposhti Dukagjinin, kjo është deklarata pas ndeshjes
Feronikeli ka rigjetur sërish fitoren, derisa në kuadër të xhiros së 17 e ka mposhtur Dukagjinin në shtëpi me rezultat 4-2. Por, ‘industrialistët’ kanë mbetur prapa në luftën për titullin kampion dhe objektivi i Kupës ...
Zeri | 02-Dec-2019 16:12
Feronikeli ka rigjetur sërish fitoren, derisa në kuadër të xhiros së 17 e ka mposhtur Dukagjinin në shtëpi me rezultat 4-2. Por, ‘industrialistët’ kanë mbetur prapa në luftën për titullin kampion dhe objektivi i Kupës ...

Vushtrria befason Ballkanin, therandasit megjithatë dimërojnë si kampion vjeshtor
Vushtrria ka arritur ta shkaktojë befasinë më të madhe këtë edicion teksa ka mposhtur liderin Ballkanin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja u zhvillua pa praninë e tifozëve pasi Vushtrria ishte dënuar nga FFK për shkak që ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 15:01
Vushtrria ka arritur ta shkaktojë befasinë më të madhe këtë edicion teksa ka mposhtur liderin Ballkanin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja u zhvillua pa praninë e tifozëve pasi Vushtrria ishte dënuar nga FFK për shkak që ...

Vushtrria i reagon Ballkanit pas fitores, kështu ironizon me kampionët e vjeshtës
Vushtrria ka arritur ta shkaktojë befasinë më të madhe këtë edicion teksa ka mposhtur liderin Ballkanin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja u zhvillua pa praninë e tifozëve pasi Vushtrria ishte dënuar nga FFK për shkak që ...
Zeri | 02-Dec-2019 15:41
Vushtrria ka arritur ta shkaktojë befasinë më të madhe këtë edicion teksa ka mposhtur liderin Ballkanin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja u zhvillua pa praninë e tifozëve pasi Vushtrria ishte dënuar nga FFK për shkak që ...

15:21 Ballkani kampion vjeshtor, me gjithë humbjen ndaj Vushtrrisë, fitojnë Feronikeli dhe Ferizaj Ballkani është kampion vjeshtor i Ipko...
Ballkani është kampion vjeshtor i Ipko Superligës, megjithëse u mund 1:0 nga Vushtrria në ndeshjen e përmbyllëse të pjesës së parë të sezonit 2018/19 të hënën në Ferki Aliu. Ndërkohë, kampioni në fuqi e mbyll gjysmë ...
Kosova Sot | 02-Dec-2019 15:25
Ballkani është kampion vjeshtor i Ipko Superligës, megjithëse u mund 1:0 nga Vushtrria në ndeshjen e përmbyllëse të pjesës së parë të sezonit 2018/19 të hënën në Ferki Aliu. Ndërkohë, kampioni në fuqi e mbyll gjysmë ...

Përfundon sezoni vjeshtor, Ballkani përfundon në vendin e parë
Ka përfunduar stinori vjeshtor i Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani ka mbyllur këtë fazë në vendin e parë me 34 pikë me 10 fitore, katër barazime dhe tri humbje. Gjilani është në vendin e dytë me 32 pikë, me 10 ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 15:13
Ka përfunduar stinori vjeshtor i Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani ka mbyllur këtë fazë në vendin e parë me 34 pikë me 10 fitore, katër barazime dhe tri humbje. Gjilani është në vendin e dytë me 32 pikë, me 10 ...

Ballkani e mbyll me humbje stinorin, Feronikeli merr tri pikë të “arta”
Ballkani e ka mbyllur me humbje stinorin vjeshtor të këtij sezoni, por përsëri do të mbetet në krye të tabelës. Skuadra nga Suhareka në xhiron e 17-të u mposht nga Vushtrria me rezultat 1-0. Ferizaji ka shënuar fitore ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 15:05
Ballkani e ka mbyllur me humbje stinorin vjeshtor të këtij sezoni, por përsëri do të mbetet në krye të tabelës. Skuadra nga Suhareka në xhiron e 17-të u mposht nga Vushtrria me rezultat 1-0. Ferizaji ka shënuar fitore ...

Me tri ndeshjet e fundit në Ipko Superligë, përfundon stinori vjeshtor
Java e 17-të në elitën e futbollit kosovar ka filluar ditën e diel me tri ndeshje që janë zhvilluar. Një fitore për vendasit (Trepça ’89 – Drita 3-1), një për mysafirët (Llapi – Flamurtari 1-4) dhe një tjetër takim ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 09:33
Java e 17-të në elitën e futbollit kosovar ka filluar ditën e diel me tri ndeshje që janë zhvilluar. Një fitore për vendasit (Trepça ’89 – Drita 3-1), një për mysafirët (Llapi – Flamurtari 1-4) dhe një tjetër takim ...

Tabela në Superligë pas përfundimit të stinorit vjeshtor duket kështu
Vushtrria e ka befasuar Ballkanin në ‘Ferrki Aliu’, duke e mposhtur me rezultat minimal. ‘Portokallinjtë’ nuk kanë mundur të shfrytëzojnë gabimin e ndjekësve më të afërt, Dritës, Gjilanit e Prishtinës. Kështu,......
Zeri | 02-Dec-2019 14:58
Vushtrria e ka befasuar Ballkanin në ‘Ferrki Aliu’, duke e mposhtur me rezultat minimal. ‘Portokallinjtë’ nuk kanë mundur të shfrytëzojnë gabimin e ndjekësve më të afërt, Dritës, Gjilanit e Prishtinës. Kështu,......

Ballkani pëson në Vushtrri, por e mbyll stinorin vjeshtor si kampion
Janë mbyllur sot edhe 3 takimet e fundit të xhiros së 17-të të Superligës së Kosovës, njëherësh ndeshje të cilat edhe e përmbyllin stinorin vjeshtor, shkruan zeri.info Ballkani ka pësuar humbje minimale 1:0 në udhëtim ...
Zeri | 02-Dec-2019 14:58
Janë mbyllur sot edhe 3 takimet e fundit të xhiros së 17-të të Superligës së Kosovës, njëherësh ndeshje të cilat edhe e përmbyllin stinorin vjeshtor, shkruan zeri.info Ballkani ka pësuar humbje minimale 1:0 në udhëtim ...

Ballkani kampion vjeshtor, me gjithë humbjen ndaj Vushtrrisë, fitojnë Feronikeli dhe Ferizaj
Ballkani është kampion vjeshtor i Ipko Superligës, megjithëse u mund 1:0 nga Vushtrria në ndeshjen e përmbyllëse të pjesës së parë të sezonit 2018/19 të hënën në Ferki Aliu. Ndërkohë, kampioni në fuqi e mbyll gjysmë ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 14:58
Ballkani është kampion vjeshtor i Ipko Superligës, megjithëse u mund 1:0 nga Vushtrria në ndeshjen e përmbyllëse të pjesës së parë të sezonit 2018/19 të hënën në Ferki Aliu. Ndërkohë, kampioni në fuqi e mbyll gjysmë ...

Rezultate befasuese në ndeshjet e sotme të Superligës
‘Portokallinjtë’ nuk kanë mundur të shfrytëzojnë gabimin e ndjekësve më të afërt, Dritës, Gjilanit e Prishtinës. Kështu, Bajram Shala (33’) nga pika e bardhë i siguroi ekipit të tij tre pikë mjaft të rëndësishme për ...
Lajminet | 02-Dec-2019 14:54
‘Portokallinjtë’ nuk kanë mundur të shfrytëzojnë gabimin e ndjekësve më të afërt, Dritës, Gjilanit e Prishtinës. Kështu, Bajram Shala (33’) nga pika e bardhë i siguroi ekipit të tij tre pikë mjaft të rëndësishme për ...

“Dramë” në Drenas, 4 gola brenda pak minutash
Janë shënuar katër gola të shpejtë në ndeshjen Feronikeli – Dukagjini. Nikli ishte në epërsi të dyfishtë me golat e Haxhi Neziraj në minutën e dytë dhe Albert Dabiqaj në minutën e 22-të. Ndërsa për klinasit golat i ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 13:50
Janë shënuar katër gola të shpejtë në ndeshjen Feronikeli – Dukagjini. Nikli ishte në epërsi të dyfishtë me golat e Haxhi Neziraj në minutën e dytë dhe Albert Dabiqaj në minutën e 22-të. Ndërsa për klinasit golat i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved