ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 12:06

Agim Sopi largohet nga Feronikeli! Ja çfarë thotë Albert Bunjaku

Agim Sopi largohet nga Feronikeli! Ja çfarë thotë Albert Bunjaku
Agim Sopi mund të rikthehet në futbollin suedez. Ishte ky lajmi që qarkullonte gjatë ditës së sotme, mirëpo i njëjti do të vazhdojë të mbetet pjesë e Feronikelit. Një gjë të tillë ka konfirmuar edhe Albert Bunjaki, i ...
InfoSport.mk | 03-Dec-2019 20:20
Agim Sopi mund të rikthehet në futbollin suedez. Ishte ky lajmi që qarkullonte gjatë ditës së sotme, mirëpo i njëjti do të vazhdojë të mbetet pjesë e Feronikelit. Një gjë të tillë ka konfirmuar edhe Albert Bunjaki, i ...

Futbollistët Kullaj e Loshi forcojnë Feronikelin
Futbollistët Kristian Kullaj dhe Simon Loshi do të jenë përforcimet e para të Feronikelit në afatin kalimtar të janarit. Ekipi nga Drenasi, të martën, ka njoftuar se futbollistët kanë firmosur kontratë afatgjate dhe ...
Koha.net | 03-Dec-2019 18:30
Futbollistët Kristian Kullaj dhe Simon Loshi do të jenë përforcimet e para të Feronikelit në afatin kalimtar të janarit. Ekipi nga Drenasi, të martën, ka njoftuar se futbollistët kanë firmosur kontratë afatgjate dhe ...

Albert Bunjaku tregon nëse Agim Sopi do të mbetet trajner i Feronikelit
Këtë e ka konfirmuar edhe Këshilltari i Presidentit të klubit, Albert Bunjaku, i cili ka thënë që Sopi është shumë i përkushtuar dhe i lumtur në projektin që ka FC Feronikelit. “Interesimi për trajnerin, Agim Sopi, ka ...
Lajminet | 03-Dec-2019 18:25
Këtë e ka konfirmuar edhe Këshilltari i Presidentit të klubit, Albert Bunjaku, i cili ka thënë që Sopi është shumë i përkushtuar dhe i lumtur në projektin që ka FC Feronikelit. “Interesimi për trajnerin, Agim Sopi, ka ...

Feronikeli prezanton dy futbollistë, vijnë nga akademitë e njohura evropiane
Feronikeli ka arritur t’i sjell në radhët e veta dy futbollistë të rinj si Simon Loshi dhe Kristi Kullaj, të cilën do të jenë ta gatshëm që pas afatit të janarit. Futbollistët kanë nënshkruar kontratë më FC Feronikelin. ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 17:57
Feronikeli ka arritur t’i sjell në radhët e veta dy futbollistë të rinj si Simon Loshi dhe Kristi Kullaj, të cilën do të jenë ta gatshëm që pas afatit të janarit. Futbollistët kanë nënshkruar kontratë më FC Feronikelin. ...

Feronikeli zbulon se a do të qëndroj Agim Sopi në krye të skuadrës
Përkundër zërave që po qarkullojnë nëpër mediat lokale dhe ato të huaja, FC Feronikeli konfirmon që kryetrajneri, Agim Sopi do të vazhdojë të mbetet në klub dhe do ta respektojë kontratën që ka me klubin tanë. Këtë e ka ...
InFokusi | 03-Dec-2019 17:54
Përkundër zërave që po qarkullojnë nëpër mediat lokale dhe ato të huaja, FC Feronikeli konfirmon që kryetrajneri, Agim Sopi do të vazhdojë të mbetet në klub dhe do ta respektojë kontratën që ka me klubin tanë. Këtë e ka ...

U kritikua shumë për talljen ndaj Ronaldos, vjen edhe reagimi i Van Dijk
Pas një interesimi të gjatë dhe vezhgimeve të vazhdueshme, FC Feronikeli ka arritur ti sjell në radhët e veta dy futbollistë tejet të talentuar. Bëhet fjalë për Simon Loshin dhe Kristi Kullaj, dyshe më të cilën ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 17:45
Pas një interesimi të gjatë dhe vezhgimeve të vazhdueshme, FC Feronikeli ka arritur ti sjell në radhët e veta dy futbollistë tejet të talentuar. Bëhet fjalë për Simon Loshin dhe Kristi Kullaj, dyshe më të cilën ...

ZYRTARE: Feronikeli prezanton dy lojtarë të ri
Pas një interesimi të gjatë dhe vëzhgimeve të vazhdueshme, FC Feronikeli ka arritur ti sjell në radhët e veta dy futbollistë tejet të talentuar, përcjellë Gazeta inFokus. Bëhet fjalë për Simon Loshin dhe Kristi Kullaj, ...
InFokusi | 03-Dec-2019 17:36
Pas një interesimi të gjatë dhe vëzhgimeve të vazhdueshme, FC Feronikeli ka arritur ti sjell në radhët e veta dy futbollistë tejet të talentuar, përcjellë Gazeta inFokus. Bëhet fjalë për Simon Loshin dhe Kristi Kullaj, ...

Kjo do të jetë e ardhmja e trajnerit të Feronikelit, Agim Sopi
Përkundër zërave që po qarkullojnë nëpër mediat lokale dhe ato të huaja, FC Feronikeli konfirmon që kryetrajneri, Agim Sopi do të vazhdojë të mbetet në klub dhe do ta respektojë kontratën që ka me klubin tanë. Këtë e ka ...
Gazeta Observer | 03-Dec-2019 17:33
Përkundër zërave që po qarkullojnë nëpër mediat lokale dhe ato të huaja, FC Feronikeli konfirmon që kryetrajneri, Agim Sopi do të vazhdojë të mbetet në klub dhe do ta respektojë kontratën që ka me klubin tanë. Këtë e ka ...

Agim Sopi ka oferta nga Suedia, por Feronikeli konfirmon qëndrimin e tij
Trajneri Agim Sopit që erdhi së fundmi te Feronikeli është një nga emrat e lakuar për të marr drejtimin e klubit suedez Mjallby AIF. Mjallby AIF është inkuadruar këtë edicion në elitën e futbollit suedez të njohur si ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 17:15
Trajneri Agim Sopit që erdhi së fundmi te Feronikeli është një nga emrat e lakuar për të marr drejtimin e klubit suedez Mjallby AIF. Mjallby AIF është inkuadruar këtë edicion në elitën e futbollit suedez të njohur si ...

ZYRTARE: Feronikeli nis ‘gjahun’, konfirmon dy përforcime
Bëhet fjalë për Simon Loshin dhe Kristi Kullaj, dyshe më të cilën Feronikeli do të përforcohet në afatin e Janarit. Futbollistet kanë pranuar që tani, duke nënshkruar kontratë më FC Feronikelin. Kristi Kullaj (20) ishtë ...
Lajminet | 03-Dec-2019 17:33
Bëhet fjalë për Simon Loshin dhe Kristi Kullaj, dyshe më të cilën Feronikeli do të përforcohet në afatin e Janarit. Futbollistet kanë pranuar që tani, duke nënshkruar kontratë më FC Feronikelin. Kristi Kullaj (20) ishtë ...

Përforcime nga Feynoord dhe Lokeren, befasojnë kampionët e Kosovës
Kampionët në fuqi të IPKO Superligës, Feronikeli, kanë siguruar firmën e dy talenteve, Kristi Kullaj dhe Simon Loshi. I pari vjen nga radhët e Lokeren dhe është vetëm 20 vjeç, ndërsa Loshi vjen nga moshat e Feynoord. ...
ABCNews | 03-Dec-2019 17:09
Kampionët në fuqi të IPKO Superligës, Feronikeli, kanë siguruar firmën e dy talenteve, Kristi Kullaj dhe Simon Loshi. I pari vjen nga radhët e Lokeren dhe është vetëm 20 vjeç, ndërsa Loshi vjen nga moshat e Feynoord. ...

Këto janë transferimet e para të Feronikelit
Përkundër zërave që po qarkullojnë nëpër mediat lokale dhe ato të huaja, FC Feronikeli konfirmon që kryetrajneri, Agim Sopi do të vazhdojë të mbetet në klub dhe do ta respektojë kontratën që ka me klubin tanë. Këtë e ka ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 17:21
Përkundër zërave që po qarkullojnë nëpër mediat lokale dhe ato të huaja, FC Feronikeli konfirmon që kryetrajneri, Agim Sopi do të vazhdojë të mbetet në klub dhe do ta respektojë kontratën që ka me klubin tanë. Këtë e ka ...

Feronikeli bën merkato në Evropë, rrëmben talentet e Feynoordit dhe Lokrenit
Pas një interesimi të gjatë dhe vezhgimeve të vazhdueshme, FC Feronikeli ka arritur ti sjell në radhët e veta dy futbollistë tejet të talentuar. Bëhet fjalë për Simon Loshin dhe Kristi Kullaj, dyshe më të cilën ...
Indeks Online | 03-Dec-2019 17:06
Pas një interesimi të gjatë dhe vezhgimeve të vazhdueshme, FC Feronikeli ka arritur ti sjell në radhët e veta dy futbollistë tejet të talentuar. Bëhet fjalë për Simon Loshin dhe Kristi Kullaj, dyshe më të cilën ...

Zyrtare: Feronikeli përforcohet me dy futbollistë interesant
Feronikeli ka zyrtarizuar sot transferimin e dy futbollistëve, shkruan zeri.info Simon Loshi dhe Kristi Kullaj janë kanë nënshkruar me kampionin në fuqi të Kosovës. Ky është njoftimi i plotë i klubit nga Drenasi: Pas ...
Zeri | 03-Dec-2019 17:03
Feronikeli ka zyrtarizuar sot transferimin e dy futbollistëve, shkruan zeri.info Simon Loshi dhe Kristi Kullaj janë kanë nënshkruar me kampionin në fuqi të Kosovës. Ky është njoftimi i plotë i klubit nga Drenasi: Pas ...

Sopi mbetet trajner i Feronikelit, skuadra nga Drenasi krenar që e ka në radhët e veta
Përkundër zërave që po qarkullojnë nëpër mediat lokale dhe ato të huaja, FC Feronikeli konfirmon që kryetrajneri, Agim Sopi do të vazhdojë të mbetet në klub dhe do ta respektojë kontratën që ka me klubin tanë. Këtë e ka ...
Indeks Online | 03-Dec-2019 17:03
Përkundër zërave që po qarkullojnë nëpër mediat lokale dhe ato të huaja, FC Feronikeli konfirmon që kryetrajneri, Agim Sopi do të vazhdojë të mbetet në klub dhe do ta respektojë kontratën që ka me klubin tanë. Këtë e ka ...

Agim Sopi është trajner i FC Feronikelit dhe do ta respektojë kontratën
FC Feronikeli ka konfirmuar që kryetrajneri, Agim Sopi do të vazhdojë të mbetet në klub dhe do ta respektojë kontratën që ka me klubin tanë.
Kosova Press | 03-Dec-2019 16:42
FC Feronikeli ka konfirmuar që kryetrajneri, Agim Sopi do të vazhdojë të mbetet në klub dhe do ta respektojë kontratën që ka me klubin tanë.

Oferta nga Suedia për trajnerin, Feronikeli vendos për të ardhmen e Sopit
Gjatë ditës së sotme, mediat suedeze e kanë lidhur trajnerin shqiptar Agim Sopi me një largim nga kampioni në fuqi Feronikeli. Klubi suedez Mjallby ka shprehur interesim për Sopin pas shkarkimit të trajnerit serb Milos ...
Zeri | 03-Dec-2019 15:39
Gjatë ditës së sotme, mediat suedeze e kanë lidhur trajnerin shqiptar Agim Sopi me një largim nga kampioni në fuqi Feronikeli. Klubi suedez Mjallby ka shprehur interesim për Sopin pas shkarkimit të trajnerit serb Milos ...

Feronikeli rrezikon të mbetet pa trajner, Agim Sopi mund të shkojë në Suedi për ta zëvendësuar trajnerin serb?
Kampioni i Kosovës në futboll Feronikeli mund të mbetet pa trajnerin Agim Sopi. Pavarësisht se trajneri serb Milos Milojevic e ka inkuadruar Mjallbyn në Allsvenskan dhe se palët kanë pasur marrëveshje edhe për edicionin ...
Zeri | 03-Dec-2019 15:12
Kampioni i Kosovës në futboll Feronikeli mund të mbetet pa trajnerin Agim Sopi. Pavarësisht se trajneri serb Milos Milojevic e ka inkuadruar Mjallbyn në Allsvenskan dhe se palët kanë pasur marrëveshje edhe për edicionin ...

Chiellini: Viti i kaluar ishte skandal në vete, Real Madridi zgjodhi Modricin para Ronaldos
Ishte trajner i Landskronas, derisa së fund u zyrtarizua te Feronikeli. Fjala është për ish-trajnerin e grupmoshave U 21 të Maqedonisë veriore, Agim Sopi, i cili këtë gjeneratë të fqiut jug-perëndimor e dërgoi në ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 12:54
Ishte trajner i Landskronas, derisa së fund u zyrtarizua te Feronikeli. Fjala është për ish-trajnerin e grupmoshave U 21 të Maqedonisë veriore, Agim Sopi, i cili këtë gjeneratë të fqiut jug-perëndimor e dërgoi në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved