ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:37

Po nga teprimet e Rama-media kush na mbron?

Po nga teprimet e Rama-media kush na mbron?
Në ka një media mbi mediat në Shqipëri, ajo është media Rama! E vetë- rregulluar sipas shijes dhe ëndjes së vet, në të mirë e në të keq! Ra ky mort dhe u pa qartë se çfarë “show” të paimagjinueshëm është në gjendje të ...
Lapsi | 02-Dec-2019 16:25
Në ka një media mbi mediat në Shqipëri, ajo është media Rama! E vetë- rregulluar sipas shijes dhe ëndjes së vet, në të mirë e në të keq! Ra ky mort dhe u pa qartë se çfarë “show” të paimagjinueshëm është në gjendje të ...

Po nga teprimet e Rama-media kush na mbron
Në ka një media mbi mediat në Shqipëri, ajo është media Rama! E vetë-rregulluar sipas shijes dhe ëndjes së vet, në të mirë e në të keq! Ra ky mort dhe u pa qartë se çfarë “show” të paimagjinueshëm është në gjendje të ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 15:31
Në ka një media mbi mediat në Shqipëri, ajo është media Rama! E vetë-rregulluar sipas shijes dhe ëndjes së vet, në të mirë e në të keq! Ra ky mort dhe u pa qartë se çfarë “show” të paimagjinueshëm është në gjendje të ...

Nga solidariteti në subsidiaritet
Kur tronditja e madhe që prodhoi tërmeti i datës 26 nëntor të ketë kaluar përfundimisht, përtej dhimbjes dhe trishtimit që shkakton natyrshëm humbja e pesëdhjetë jetëve dhe qindrave të plagosurve, shteti (qeveria) do të ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 11:13
Kur tronditja e madhe që prodhoi tërmeti i datës 26 nëntor të ketë kaluar përfundimisht, përtej dhimbjes dhe trishtimit që shkakton natyrshëm humbja e pesëdhjetë jetëve dhe qindrave të plagosurve, shteti (qeveria) do të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved