ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 21:29

Pasiguri në gjykata/ Pezullohen të gjitha gjyqet në Tiranë, Durrës e Lezhë

Pasiguri në gjykata/ Pezullohen të gjitha gjyqet në Tiranë, Durrës e Lezhë
Këshilli i Lartë Gjyqësor vendosi te pezulloje të gjitha veprimtaritë dhe shërbimet në gjykatat e Durrësit, Tiranës dhe Lezhës, për shkak të gjendjes së fatkeqësisë natyrore të ndodhur nga tërmeti i 26 nëntorit. ...
VizionPlus | 02-Dec-2019 15:25
Këshilli i Lartë Gjyqësor vendosi te pezulloje të gjitha veprimtaritë dhe shërbimet në gjykatat e Durrësit, Tiranës dhe Lezhës, për shkak të gjendjes së fatkeqësisë natyrore të ndodhur nga tërmeti i 26 nëntorit. ...

Tërmeti/ KLGJ del me deklaratën e jashtëzakonshme, pezullon punën e gjykatave në këto qytete
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur të pezullojë punën e Gjykatave në Tiranë, Durrës dhe Lezhë, qytetet më të prekura nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit. KLGj njofton se puna do të pezullohet deri sa autoritetet ...
Telegraf | 02-Dec-2019 15:17
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur të pezullojë punën e Gjykatave në Tiranë, Durrës dhe Lezhë, qytetet më të prekura nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit. KLGj njofton se puna do të pezullohet deri sa autoritetet ...

“Dëmet nga tërmetet”, Këshilli i Lartë Gjyqësor: Nuk do të zhvillohen gjyqe në gjykatat Tiranë, Durrës, Kavajë, Krujë, Lezhë, Laç
Këshilli i Lartë Gjyqësor njofton se nuk do të zhvillohen gjyqe në gjykatat që ndodhen në qytetet Tiranë, Durrës, Kavajë, Krujë, Lezhë, Laç, deri sa autoritetet kompetente të konfirmojnë përshtatshmërinë e godinave ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 15:13
Këshilli i Lartë Gjyqësor njofton se nuk do të zhvillohen gjyqe në gjykatat që ndodhen në qytetet Tiranë, Durrës, Kavajë, Krujë, Lezhë, Laç, deri sa autoritetet kompetente të konfirmojnë përshtatshmërinë e godinave ...

Tërmeti mbyll gjykatat në Tiranë, Durrës dhe Lezhë
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur të pezullojë punën në të gjitha gjykatat e tre qarqeve, në të cilët është shpallur gjendja e jashtëzakonshme, pas tërmetit katastrofik të 26 nëntorit. Përkatësisht, është pezulluar ...
Gazeta Dita | 02-Dec-2019 15:03
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur të pezullojë punën në të gjitha gjykatat e tre qarqeve, në të cilët është shpallur gjendja e jashtëzakonshme, pas tërmetit katastrofik të 26 nëntorit. Përkatësisht, është pezulluar ...

Godinat dëmtohen nga tërmeti, mbyllen gjykatat në Tiranë, Durrës dhe Lezhë
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur mbylljen e të gjitha gjykatave në Tiranë, Durrës dhe në Lezhë për shkak të dëmtimeve që kanë pësuar nga lëkundjet e forta të tërmetit. Vendimi është marrë ditën e sotme nga KLGJ-ja. ...
RTSH | 02-Dec-2019 14:58
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur mbylljen e të gjitha gjykatave në Tiranë, Durrës dhe në Lezhë për shkak të dëmtimeve që kanë pësuar nga lëkundjet e forta të tërmetit. Vendimi është marrë ditën e sotme nga KLGJ-ja. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved