ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 23:01

Parkon makinën dhe ndalet për të biseduar me një person, ajo shpërthen në flakë

Parkon makinën dhe ndalet për të biseduar me një person, ajo shpërthen në flakë
Një makinë tip BMW është djegur në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit në afërsi të një karburanti.
Top Channel | 02-Dec-2019 18:17
Një makinë tip BMW është djegur në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit në afërsi të një karburanti.

Korçë/ Makina merr flakë sapo del nga karburanti
Një automjet është përfshirë nga flakët menjëherë sapo ka dalë nga një karburant. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Korçës. Automjeti ka marrë flakë sapo ka nisur të lëvizë. Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ...
Telegraf | 02-Dec-2019 16:53
Një automjet është përfshirë nga flakët menjëherë sapo ka dalë nga një karburant. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Korçës. Automjeti ka marrë flakë sapo ka nisur të lëvizë. Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ...

Korçë, makina merr flakë sa del nga karburanti
Një mjet tip BMW është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të hëne në Korçë. Ngjarja ka ndodhur shumë pranë një pike karburanti në unazen veriore të qytetit. Burime bëjnë me dije se pronari i mjetit pasi kishte ...
VizionPlus | 02-Dec-2019 16:49
Një mjet tip BMW është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të hëne në Korçë. Ngjarja ka ndodhur shumë pranë një pike karburanti në unazen veriore të qytetit. Burime bëjnë me dije se pronari i mjetit pasi kishte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved