ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:42

Ngatërron frenin me gazin, ja çfarë ndodh në katin e tretë të parkingut

Ngatërron frenin me gazin, ja çfarë ndodh në katin e tretë të parkingut
Megjithëse kishte vend për të zgjedhur, ajo vendosi të zinte një vend pranë shkallëve. Në një moment ajo humbi kontrollin e automjetit dhe goditi një pengesë betoni në katin e tretë të garazhit, transmeton . ...
Lajminet | 02-Dec-2019 18:30
Megjithëse kishte vend për të zgjedhur, ajo vendosi të zinte një vend pranë shkallëve. Në një moment ajo humbi kontrollin e automjetit dhe goditi një pengesë betoni në katin e tretë të garazhit, transmeton . ...

Gabimi që gati sa s’i kushtoi me jetë zyrtares së Ministrisë së Shëndetësisë në Tajlandë
Një zyrtare e Ministrisë së Shëndetësisë së Tajlandës erdhi në punë dhe gjeti një vend në një garazh gjysmë të zbrazur. Megjithëse kishte vend për të zgjedhur, ajo vendosi të zinte një vend pranë shkallëve. Në një ...
Koha.net | 02-Dec-2019 18:29
Një zyrtare e Ministrisë së Shëndetësisë së Tajlandës erdhi në punë dhe gjeti një vend në një garazh gjysmë të zbrazur. Megjithëse kishte vend për të zgjedhur, ajo vendosi të zinte një vend pranë shkallëve. Në një ...

Ngatërroi frenin me gazin, shihni çfarë ndodhi në katin e katërt të një parkingu në Tajlandë
Një shofere e pafat ka kryer një nga parkimet më të këqij në botë – duke goditur gazin në vend të frenit dhe duke goditur një mur betoni të lartë 15 metra. Sipas përshkrimit të videos, përcjell Telegrafi, gruaja sapo ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 18:29
Një shofere e pafat ka kryer një nga parkimet më të këqij në botë – duke goditur gazin në vend të frenit dhe duke goditur një mur betoni të lartë 15 metra. Sipas përshkrimit të videos, përcjell Telegrafi, gruaja sapo ...

Ngatërron frenin me gazin, ja çfarë ndodh në katin e tretë të parkingut - video
Një zyrtare e Ministrisë së Shëndetësisë së Tajlandës erdhi në punë dhe gjeti një vend në një garazh gjysmë të zbrazur.
Kosova Press | 02-Dec-2019 17:51
Një zyrtare e Ministrisë së Shëndetësisë së Tajlandës erdhi në punë dhe gjeti një vend në një garazh gjysmë të zbrazur.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved