ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 21:36

Fatos Lubonja flet për tërmetin: Zoti na ndëshkoi prej Ramës, ka shkaktuar krim dhe degjenerim me qeverisjen e tij

Fatos Lubonja flet për tërmetin: Zoti na ndëshkoi prej Ramës, ka shkaktuar krim dhe degjenerim me qeverisjen e tij
Fatos Lubonja ka bërë një shkrim ku lëkundjet sizmike i lidh me qeverisjen “Rama”. Ai shprehet se mënyra se si po drejton kryeministri Edi Rama vendin, ka zemëruar zotin. “E vërteta është se edhe sikur ta marrim natyrën ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 17:13
Fatos Lubonja ka bërë një shkrim ku lëkundjet sizmike i lidh me qeverisjen “Rama”. Ai shprehet se mënyra se si po drejton kryeministri Edi Rama vendin, ka zemëruar zotin. “E vërteta është se edhe sikur ta marrim natyrën ...

Manipulimi i Edi Ramës për t’i ikur përgjegjësisë
Rama meriton të ndëshkohet dhe jo t’i lihet në dorë menaxhimi i katrahurës së shkaktuar nga ky tërmet – nëse duam që të ngrihemi mbi të dhe jo të zhytemi edhe më – ngulmoj se vrasësi duhet kërkuar jo thjesht te ky ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 17:48
Rama meriton të ndëshkohet dhe jo t’i lihet në dorë menaxhimi i katrahurës së shkaktuar nga ky tërmet – nëse duam që të ngrihemi mbi të dhe jo të zhytemi edhe më – ngulmoj se vrasësi duhet kërkuar jo thjesht te ky ...

Manipulimi i Edi Ramës për t’i ikur përgjegjësisë
Shumë njerëzve u ka bërë përshtypje përdorimi nga Edi Rama i shprehjes “pabesi e natyrës” në mesazhin e parë të ditës së tërmetit. Personalisht më bëri të qesh hidhur, por edhe më futi në reflektim. Qesha duke thënë me ...
Medial | 02-Dec-2019 17:42
Shumë njerëzve u ka bërë përshtypje përdorimi nga Edi Rama i shprehjes “pabesi e natyrës” në mesazhin e parë të ditës së tërmetit. Personalisht më bëri të qesh hidhur, por edhe më futi në reflektim. Qesha duke thënë me ...

Rama në panikun e përgjegjësisë
FATOS LUBONJA Shumë njerëzve u ka bërë përshtypje përdorimi nga Edi Rama i shprehjes “pabesi e natyrës” në mesazhin e parë të ditës së tërmetit. Personalisht më bëri të qesh hidhur, por edhe më futi në reflektim. Qesha ...
Telegraf | 02-Dec-2019 16:45
FATOS LUBONJA Shumë njerëzve u ka bërë përshtypje përdorimi nga Edi Rama i shprehjes “pabesi e natyrës” në mesazhin e parë të ditës së tërmetit. Personalisht më bëri të qesh hidhur, por edhe më futi në reflektim. Qesha ...

Manipulimi i Edi Ramës për t’i ikur përgjegjësisë
Shumë njerëzve u ka bërë përshtypje përdorimi nga Edi Rama i shprehjes “pabesi e natyrës” në mesazhin e parë të ditës së tërmetit. Personalisht më bëri të qesh hidhur, por edhe më futi në reflektim. Qesha duke thënë me ...
EkonomiaOnline | 02-Dec-2019 16:25
Shumë njerëzve u ka bërë përshtypje përdorimi nga Edi Rama i shprehjes “pabesi e natyrës” në mesazhin e parë të ditës së tërmetit. Personalisht më bëri të qesh hidhur, por edhe më futi në reflektim. Qesha duke thënë me ...

Rama në panikun e përgjegjësisë
Shumë njerëzve u ka bërë përshtypje përdorimi nga Edi Rama i shprehjes “pabesi e natyrës” në mesazhin e parë të ditës së tërmetit. Personalisht më bëri të qesh hidhur, por edhe më futi në reflektim. Qesha duke thënë me ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 13:53
Shumë njerëzve u ka bërë përshtypje përdorimi nga Edi Rama i shprehjes “pabesi e natyrës” në mesazhin e parë të ditës së tërmetit. Personalisht më bëri të qesh hidhur, por edhe më futi në reflektim. Qesha duke thënë me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved