ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:56

Hidhet shorti në FA Cup – ndeshja kryesore në mes Liverpoolit dhe Evertonit

Hidhet shorti në FA Cup – ndeshja kryesore në mes Liverpoolit dhe Evertonit
Është hedhur shorti për raundin e tretë në për kupën e dytë më të rëndësishme në Angli, FA Cup. Në këtë rreth, shorti ka përcaktuar disa përballje interesante siç ajo në mes të Liverpoolit dhe Evertonit. Në këtë short, ...
E Dua Sportin | 02-Dec-2019 22:01
Është hedhur shorti për raundin e tretë në për kupën e dytë më të rëndësishme në Angli, FA Cup. Në këtë rreth, shorti ka përcaktuar disa përballje interesante siç ajo në mes të Liverpoolit dhe Evertonit. Në këtë short, ...

Hedhet shorti për Kupën FA, na presin dy super-ndeshje
Liverpooli është nikoqir i Evertonit në 'Anfield' në kuadër të rrethit të tretë në Kupën FA. Kampioni në fuqi Manchester City e nis këtë garë me një ndeshje të lehtë ndaj Port Vales, raporton......
Zeri | 02-Dec-2019 20:42
Liverpooli është nikoqir i Evertonit në 'Anfield' në kuadër të rrethit të tretë në Kupën FA. Kampioni në fuqi Manchester City e nis këtë garë me një ndeshje të lehtë ndaj Port Vales, raporton......

Liverpooli përball Evertonit në raundin e tretë të FA CUP
Është hedhur shorti i raundit të tretë të FA Cup. Derbi kryesor i këtij rrethi është ai ndërmjet Liverpoolit dhe Evertonit, transmeton Koha.net. BBC raporton se ndeshjet do të luhen ndërmjet 3-6 janar 2020. Ndeshjet e ...
Koha.net | 02-Dec-2019 20:37
Është hedhur shorti i raundit të tretë të FA Cup. Derbi kryesor i këtij rrethi është ai ndërmjet Liverpoolit dhe Evertonit, transmeton Koha.net. BBC raporton se ndeshjet do të luhen ndërmjet 3-6 janar 2020. Ndeshjet e ...

Short i pamëshirshëm për Evertonin në FA Cup, luan ndaj Liverpoolit në Anfield
Kundërshtari më i padëshirueshëm në Angli padyshim është Liverpooli. Shorti i rrethin e 3-të në Kupën FA ka përcaktuar përballjen e dy skuadrave rivale të qytetit, Liverpool – Everton. Kjo ndeshje do të luhet në javën e ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 20:36
Kundërshtari më i padëshirueshëm në Angli padyshim është Liverpooli. Shorti i rrethin e 3-të në Kupën FA ka përcaktuar përballjen e dy skuadrave rivale të qytetit, Liverpool – Everton. Kjo ndeshje do të luhet në javën e ...

Hidhet shorti në FA Cup – ndeshja kryesore në mes Liverpoolit dhe Evertonit
Është hedhur shorti për raundin e tretë në për kupën e dytë më të rëndësishme në Angli, FA Cup. Në këtë rreth, shorti ka përcaktuar disa përballje interesante siç ajo në mes të Liverpoolit dhe Evertonit. Në këtë short, ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 20:32
Është hedhur shorti për raundin e tretë në për kupën e dytë më të rëndësishme në Angli, FA Cup. Në këtë rreth, shorti ka përcaktuar disa përballje interesante siç ajo në mes të Liverpoolit dhe Evertonit. Në këtë short, ...

Shorti i FA Cup, gjigantët anglezë mësojnë rivalët
Është hedhur shorti për raundin e tretë të FA Cup, Kupës më të vjetër në botë. Në këtë raund, futen në short edhe skuadrat e mëdha angleze dhe ndeshjet do të luhen në një datë që do të përcaktohet në muajin janar. ...
ABCNews | 02-Dec-2019 20:29
Është hedhur shorti për raundin e tretë të FA Cup, Kupës më të vjetër në botë. Në këtë raund, futen në short edhe skuadrat e mëdha angleze dhe ndeshjet do të luhen në një datë që do të përcaktohet në muajin janar. ...

Raundi i tretë i Kupës FA nis me një minutë vonesë, kjo është arsyeja
Të 32 ndeshjet e raundit të tretë të Kupës FA të këtij sezoni do të fillojnë me një minutë vonesë si pjesë e fushatës për promovimin e shëndetit mendor, thotë Shoqata e Futbollit.
Kosova Press | 02-Dec-2019 19:48
Të 32 ndeshjet e raundit të tretë të Kupës FA të këtij sezoni do të fillojnë me një minutë vonesë si pjesë e fushatës për promovimin e shëndetit mendor, thotë Shoqata e Futbollit.

Ndeshjet e Kupës FA do të nisin me një minutë vonesë, kjo është arsyeja
Ndeshjet e raundit të tretë të këtij edicioni të Kupës FA do të fillojnë me nga një minutë vonesë për të ndihmuar promovimin e shëndetit mendor, ka njoftuar Federata e Futbollit të Anglisë, transmeton zeri.info ...
Zeri | 02-Dec-2019 13:39
Ndeshjet e raundit të tretë të këtij edicioni të Kupës FA do të fillojnë me nga një minutë vonesë për të ndihmuar promovimin e shëndetit mendor, ka njoftuar Federata e Futbollit të Anglisë, transmeton zeri.info ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved