ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:37

Gjykata e Apelit sot nuk ka diskutuar për paraburgimin e Boki 13

Gjykata e Apelit sot nuk ka diskutuar për paraburgimin e Boki 13
Shkup, 2 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Gjykata e Apelit sot nuk e ka shqyrtuar ankesën për paraburgimin e të akuzuarit të parë në rastin “Reket”, Bojan Jovanovski. Nga Gjykata e Apelit për MEDIAL informojnë se sot nuk është ...
Medial | 02-Dec-2019 21:53
Shkup, 2 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Gjykata e Apelit sot nuk e ka shqyrtuar ankesën për paraburgimin e të akuzuarit të parë në rastin “Reket”, Bojan Jovanovski. Nga Gjykata e Apelit për MEDIAL informojnë se sot nuk është ...

Gjykata e Apelit sot nuk ka diskutuar për paraburgimin e Boki 13
Shkup, 2 dhjetor – Gjykata e Apelit sot nuk e ka shqyrtuar ankesën për paraburgimin e të akuzuarit të parë në rastin “Reket”, Bojan Jovanovski. Nga Gjykata e Apelit informojnë se sot nuk është vendosur mbi ankesën e ...
Koha.mk | 02-Dec-2019 20:16
Shkup, 2 dhjetor – Gjykata e Apelit sot nuk e ka shqyrtuar ankesën për paraburgimin e të akuzuarit të parë në rastin “Reket”, Bojan Jovanovski. Nga Gjykata e Apelit informojnë se sot nuk është vendosur mbi ankesën e ...

Vrasja në Gjilan: U dënua me 25 vjet burgim, rasti u kthye në rigjykim, tash kërkohet të rikualifikohet vepra penale
Pas kthimit të rastit në rigjykim, Prokuroria Themelore në Gjilan, sërish ka kërkuar dënimin e Liridon Uruqit, i akuzuar për vrasjen e Fatlind Arifit, ngjarje kjo që kishte ndodhur më 28 korrik të vitit të kaluar, në ...
Gazeta Monitor | 02-Dec-2019 17:08
Pas kthimit të rastit në rigjykim, Prokuroria Themelore në Gjilan, sërish ka kërkuar dënimin e Liridon Uruqit, i akuzuar për vrasjen e Fatlind Arifit, ngjarje kjo që kishte ndodhur më 28 korrik të vitit të kaluar, në ...

Vrasja në Gjilan: Uruqi u dënua me 25 vjet burgim – tash kërkohet të rikualifikohet vepra penale
Për këtë vrasje, Prokuroria e Gjilanit, të akuzuarin Uruqi, fillimisht e ngarkonte me tri vepra penale, për vrasje të rëndë, kanosje dhe armëmbajtje pa leje. Por, në fjalën përfundimtare, prokurori Agron Uka, ka bërë ...
Lajminet | 02-Dec-2019 16:48
Për këtë vrasje, Prokuroria e Gjilanit, të akuzuarin Uruqi, fillimisht e ngarkonte me tri vepra penale, për vrasje të rëndë, kanosje dhe armëmbajtje pa leje. Por, në fjalën përfundimtare, prokurori Agron Uka, ka bërë ...

Vrasja në Gjilan: U dënua me 25 vjet burgim, rasti u kthye në rigjykim, tash kërkohet të rikualifikohet vepra penale
Pas kthimit të rastit në rigjykim, Prokuroria Themelore në Gjilan, sërish ka kërkuar dënimin e Liridon Uruqit, i akuzuar për vrasjen e Fatlind Arifit, ngjarje kjo që kishte ndodhur më 28 korrik të vitit të kaluar, në ...
Gazeta Observer | 02-Dec-2019 16:45
Pas kthimit të rastit në rigjykim, Prokuroria Themelore në Gjilan, sërish ka kërkuar dënimin e Liridon Uruqit, i akuzuar për vrasjen e Fatlind Arifit, ngjarje kjo që kishte ndodhur më 28 korrik të vitit të kaluar, në ...

Supremja kthen në rigjykim rastin e Naser Pajazitajt, i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasjen e Donjeta Pajazitajt
Naser Pajazitaj, i dënuar me burgim të përjetshëm, do të gjykohet edhe njëherë lidhur me akuzat për vrasjen e Donjeta Pajazitajt. Kjo pasi që Gjykata Supreme e Kosovës, i ka prishur të dy aktgjykimet e Gjykatës ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 15:30
Naser Pajazitaj, i dënuar me burgim të përjetshëm, do të gjykohet edhe njëherë lidhur me akuzat për vrasjen e Donjeta Pajazitajt. Kjo pasi që Gjykata Supreme e Kosovës, i ka prishur të dy aktgjykimet e Gjykatës ...

Vrasja në Gjilan: U dënua me 25 vjet burgim, rasti u kthye në rigjykim, tash kërkohet të rikualifikohet vepra penale
Pas kthimit të rastit në rigjykim, Prokuroria Themelore në Gjilan, sërish ka kërkuar dënimin e Liridon Uruqit, i akuzuar për vrasjen e Fatlind Arifit, ngjarje kjo që kishte ndodhur më 28 korrik të vitit të kaluar, në ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 16:32
Pas kthimit të rastit në rigjykim, Prokuroria Themelore në Gjilan, sërish ka kërkuar dënimin e Liridon Uruqit, i akuzuar për vrasjen e Fatlind Arifit, ngjarje kjo që kishte ndodhur më 28 korrik të vitit të kaluar, në ...

Nesër pritet të filloj gjykimi për rastin “Reket”
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Reket” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 15:25
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Reket” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...

Të martën fillon gjykimi për rastin “Reket”
Të martën fillon gjykimi për rastin “Reket. Në bankën e të akuzuarve ulen Boki 13, Katica Janeva dhe Zoran Kiçeec. Sipas aktakuzës së Vilma Ruskoskës, të tre kanë kërkuar tetë milion euro nga biznesmeni Orce Kamçev për ...
Alsat-M | 02-Dec-2019 15:20
Të martën fillon gjykimi për rastin “Reket. Në bankën e të akuzuarve ulen Boki 13, Katica Janeva dhe Zoran Kiçeec. Sipas aktakuzës së Vilma Ruskoskës, të tre kanë kërkuar tetë milion euro nga biznesmeni Orce Kamçev për ...

Supremja kthen në rigjykim rastin e Naser Pajazitajt, i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasjen e Donjeta Pajazitajt
Naser Pajazitaj, i dënuar me burgim të përjetshëm, do të gjykohet edhe njëherë lidhur me akuzat për vrasjen e Donjeta Pajazitajt. Kjo pasi që Gjykata Supreme e Kosovës, i ka prishur të dy aktgjykimet e Gjykatës ...
Arbresh | 02-Dec-2019 15:01
Naser Pajazitaj, i dënuar me burgim të përjetshëm, do të gjykohet edhe njëherë lidhur me akuzat për vrasjen e Donjeta Pajazitajt. Kjo pasi që Gjykata Supreme e Kosovës, i ka prishur të dy aktgjykimet e Gjykatës ...

Nesër pritet të filloj gjykimi për rastin “Reket”
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Reket” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish-prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...
Gazeta Observer | 02-Dec-2019 14:55
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Reket” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish-prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...

Vodhi para nën emrin e Edi Ramës për tërmetin, lihet në burg mashtruesi
Gjykata e Lezhes la sot ne burg 30 vjecarin Arjan Meli, i akuzuar vjedhjen e ndihmave për tërmetin me ane të mashtrimit. Vetë Meli gjatë seancës gjyqësore nuk ka folur, ndërsa avokati i tij i kërkoi gjykatës që të ...
VizionPlus | 02-Dec-2019 12:03
Gjykata e Lezhes la sot ne burg 30 vjecarin Arjan Meli, i akuzuar vjedhjen e ndihmave për tërmetin me ane të mashtrimit. Vetë Meli gjatë seancës gjyqësore nuk ka folur, ndërsa avokati i tij i kërkoi gjykatës që të ...

Nesër fillon procesi gjyqësor për rastin “Reket”
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Reket” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...
Ina-Online | 02-Dec-2019 14:53
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Reket” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...

Nesër fillon gjykimi për rastin “Haraçi”
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Haraçi” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 14:04
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Haraçi” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...

Supremja e kthen në rigjykim rastin e Naser Pajazitajt, i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasjen e Donjeta Pajazitajt
Naser Pajazitaj, i dënuar me burgim të përjetshëm, do të gjykohet edhe njëherë lidhur me akuzat për vrasjen e Donjeta Pajazitajt. Kjo pasi që Gjykata Supreme e Kosovës, i ka prishur të dy aktgjykimet e Gjykatës ...
Zeri | 02-Dec-2019 14:53
Naser Pajazitaj, i dënuar me burgim të përjetshëm, do të gjykohet edhe njëherë lidhur me akuzat për vrasjen e Donjeta Pajazitajt. Kjo pasi që Gjykata Supreme e Kosovës, i ka prishur të dy aktgjykimet e Gjykatës ...

Supremja e kthen në rigjykim rastin e Naser Pajazitajt, i dënuar me burgim të përjetshëm për vrasjen e Donjeta Pajazitajt
Naser Pajazitaj, i dënuar me burgim të përjetshëm, do të gjykohet edhe njëherë lidhur me akuzat për vrasjen e Donjeta Pajazitajt. Kjo pasi që Gjykata Supreme e Kosovës, i ka prishur të dy aktgjykimet e Gjykatës ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 14:48
Naser Pajazitaj, i dënuar me burgim të përjetshëm, do të gjykohet edhe njëherë lidhur me akuzat për vrasjen e Donjeta Pajazitajt. Kjo pasi që Gjykata Supreme e Kosovës, i ka prishur të dy aktgjykimet e Gjykatës ...

Boki 13 e kthejnë në burg, sot pritet edhe vendimi për lëshimin e tij
I dyshuari i parë për rastin “Haraçi” në Maqedoni, Bojan Jovanovski i njohur si Boki 13 mbrëmë vonë është kthyer në burg pas qëndrimit në spital në Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nuk dihet a do të sjellet sot ...
Telegrafi | 02-Dec-2019 11:22
I dyshuari i parë për rastin “Haraçi” në Maqedoni, Bojan Jovanovski i njohur si Boki 13 mbrëmë vonë është kthyer në burg pas qëndrimit në spital në Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nuk dihet a do të sjellet sot ...

Nesër fillon gjykimi për rastin “Zhvatja”
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Zhvatja” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...
Shenja | 02-Dec-2019 14:35
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Zhvatja” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...

Nesër fillon gjykimi për rastin “Reket”
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Reket” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 14:14
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Reket” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...

Nesër fillon gjykimi për rastin “Zhvatja”
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Zhvatja” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...
Gazeta Express | 02-Dec-2019 14:13
Në Gjykatën Penale në Shkup nesër duhet të mbahet seanca e parë gjyqësore për rastin “Zhvatja” në të cilin janë të akuzuar Bojan Jovanovski – Boki 13, ish prokurorja speciale Katica Janeva dhe Zoran Milevski-Kiçeec. Në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved