ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 23:01

FMN-ja ia lë Shqipërisë në dispozicion 87 milionë euro për ta kaluar krizën pas tërmeteve

FMN-ja ia lë Shqipërisë në dispozicion 87 milionë euro për ta kaluar krizën pas tërmeteve
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ka bërë me dije se Fondi Monetar Ndërkombëtar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për ...
Flaka | 02-Dec-2019 20:49
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ka bërë me dije se Fondi Monetar Ndërkombëtar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për ...

FMN-ja ia lë Shqipërisë në dispozicion 87 milionë euro për ta kaluar krizën pas tërmeteve
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ka bërë me dije se Fondi Monetar Ndërkombëtar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për ...
Gazeta Monitor | 02-Dec-2019 20:13
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ka bërë me dije se Fondi Monetar Ndërkombëtar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për ...

Sejko: FMN, 87 milionë euro për Shqipërinë
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi jonë. Në këtë ...
Gazeta Dita | 02-Dec-2019 19:50
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi jonë. Në këtë ...

Fondi Monetar Ndërkombëtar i’a jep 87 milion euro Shqipërisë
Guvernatori Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko gjatë bisedës në emisionin “Top Talk”, këtë të hënë ka folur rreth situatës në të cilën ndodhet Shqipëria. Sejko ka bërë të ditur se Fondi Monetar ka vendosur një kontribut ...
InFokusi | 02-Dec-2019 19:24
Guvernatori Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko gjatë bisedës në emisionin “Top Talk”, këtë të hënë ka folur rreth situatës në të cilën ndodhet Shqipëria. Sejko ka bërë të ditur se Fondi Monetar ka vendosur një kontribut ...

FMN-ja ia lë Shqipërisë në dispozicion 87 milionë euro për ta kaluar krizën pas tërmeteve
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ka bërë me dije se Fondi Monetar Ndërkombëtar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për ...
EkonomiaOnline | 02-Dec-2019 19:12
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ka bërë me dije se Fondi Monetar Ndërkombëtar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për ...

Sejko: FMN i jep Shqipërisë 87 ml euro
Sipas tij eshte akoma heret qe te japin nje vleresim te demeve dhe te merren masa per planin e rindertimit, por shton se jane marre masa paraprake emergjent. Bankat kane hequr komisionet per te lehtesuar procedurat e ...
ikub.al | 02-Dec-2019 18:53
Sipas tij eshte akoma heret qe te japin nje vleresim te demeve dhe te merren masa per planin e rindertimit, por shton se jane marre masa paraprake emergjent. Bankat kane hequr komisionet per te lehtesuar procedurat e ...

FMN-ja i ndan Shqipërisë 87 milionë euro për ta kaluar krizën pas tërmeteve
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi. Në këtë lidhje ...
Gazeta Observer | 02-Dec-2019 19:05
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi. Në këtë lidhje ...

FMN i jep Shqipërisë 87 milionë euro
Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ka bërë të ditur se Fondi Monetar Ndërkombëtar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për Shqipërinë. “Kur kemi kontaktuar me Fondin Monetar......
Zeri | 02-Dec-2019 19:02
Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ka bërë të ditur se Fondi Monetar Ndërkombëtar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për Shqipërinë. “Kur kemi kontaktuar me Fondin Monetar......

Guvernatori Sejko: FMN i jep Shqipërisë 87 milionë euro
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi. Në këtë lidhje ...
Albportali | 02-Dec-2019 19:00
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi. Në këtë lidhje ...

Guvernatori Sejko: FMN i jep Shqipërisë 87 milionë euro
Në këtë lidhje direkte guvernatori shpreh ngushëllime dhe keqardhje për tragjedinë e ndodhur së fundmi. Ai shprehet se është akoma herët që të japin një vlerësim të dëmeve dhe të merren masa për planin e rindërtimit, ...
Lajminet | 02-Dec-2019 18:58
Në këtë lidhje direkte guvernatori shpreh ngushëllime dhe keqardhje për tragjedinë e ndodhur së fundmi. Ai shprehet se është akoma herët që të japin një vlerësim të dëmeve dhe të merren masa për planin e rindërtimit, ...

Sejko jep lajmin e mirë: FMN 87 milion euro për dëmet nga tërmeti
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi jonë. Në këtë ...
Lexo | 02-Dec-2019 18:58
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi jonë. Në këtë ...

FMN-ja ia lë Shqipërisë në dispozicion 87 milionë euro për ta kaluar krizën pas tërmeteve
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ka bërë me dije se Fondi Monetar Ndërkombëtar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për ...
Koha.net | 02-Dec-2019 18:48
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ka bërë me dije se Fondi Monetar Ndërkombëtar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për ...

Sejko: FMN i jep Shqipërisë 87 milionë euro
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ka bërë me dije se Fondi Monetar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për Shqipërinë. ...
Alsat-M | 02-Dec-2019 18:46
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ka bërë me dije se Fondi Monetar ka vendosur një kontribut deri në 87 milionë euro, në dispozicion për Shqipërinë. ...

Fondi Monetar Ndërkombëtar i’a jep 87 milion euro Shqipërisë
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi jonë. Ai ka ...
Indeks Online | 02-Dec-2019 18:44
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi jonë. Ai ka ...

Sejko: FMN i jep Shqipërisë 87 milionë euro
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi jonë.
Kosova Press | 02-Dec-2019 18:39
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi jonë.

Guvernator i Bankës së Shqipërisë, Sejko: FMN 87 milionë euro në dispozicion për Shqipërinë
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi jonë.
Top Channel | 02-Dec-2019 18:29
Guvernator i Bankës së Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetar i Këshillit Mbikëqyrës të saj, Gent Sejko ishte pjesë e emisionit “Top Talk’ ditën e sotme për të folur rreth situatës në të cilën ndodhet vendi jonë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved