ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 22:20

ANALIZA: “Dhjetë konkluzione se çfarë tregoi tërmeti i 26 nëntorit”

ANALIZA: “Dhjetë konkluzione se çfarë tregoi tërmeti i 26 nëntorit”
Nga Roland Qafoku U quajt “strange” një filozof, teksa 10 vjet më parë lajmëroi se aksi Tiranë-Durrës ishte shndërruar një fjetore e madhe dhe kjo ishte një bombë e pashpërthyer ekologjike, sociale e materiale. “Mjerë ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 13:55
Nga Roland Qafoku U quajt “strange” një filozof, teksa 10 vjet më parë lajmëroi se aksi Tiranë-Durrës ishte shndërruar një fjetore e madhe dhe kjo ishte një bombë e pashpërthyer ekologjike, sociale e materiale. “Mjerë ...

Shqipëria –tërmeti vdekjeprurës
I madh e i vogël, në këmbë për Shqipërinë Një gjuhë e një racë Një flamur e një gjak Fatkeqësia natyrore – tërmeti, që e goditi Shqipërinë, ishte tmerrshëm. Kudo u panë skena apokaliptike. Flamuri i Gjergj Kastriotit ...
Portalb | 02-Dec-2019 12:12
I madh e i vogël, në këmbë për Shqipërinë Një gjuhë e një racë Një flamur e një gjak Fatkeqësia natyrore – tërmeti, që e goditi Shqipërinë, ishte tmerrshëm. Kudo u panë skena apokaliptike. Flamuri i Gjergj Kastriotit ...

SHQIPËRIA –TËRMETI VDEKJEPRURËS I madh e i vogël, në këmbë për Shqipërinë
Xhelal Zejneli Një gjuhë e një racë Një flamur e një gjak Fatkeqësia natyrore – tërmeti, që e goditi Shqipërinë, ishte tmerrshëm. Kudo u panë skena apokaliptike. Flamuri i Gjergj Kastriotit, si rrallë në historinë ...
TetovaSot | 02-Dec-2019 10:09
Xhelal Zejneli Një gjuhë e një racë Një flamur e një gjak Fatkeqësia natyrore – tërmeti, që e goditi Shqipërinë, ishte tmerrshëm. Kudo u panë skena apokaliptike. Flamuri i Gjergj Kastriotit, si rrallë në historinë ...

I madh e i vogël, në këmbë për Shqipërinë
Nga Xhelal Zejneli/ Fatkeqësia natyrore – tërmeti, që e goditi Shqipërinë, ishte tmerrshëm. Kudo u panë skena apokaliptike. Flamuri i Gjergj Kastriotit, si rrallë në historinë politike të kohës më të re, në hapësirat e ...
Ina-Online | 02-Dec-2019 08:48
Nga Xhelal Zejneli/ Fatkeqësia natyrore – tërmeti, që e goditi Shqipërinë, ishte tmerrshëm. Kudo u panë skena apokaliptike. Flamuri i Gjergj Kastriotit, si rrallë në historinë politike të kohës më të re, në hapësirat e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved