ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 02:37

Shpërndanin drogë në Lezhë, tre persona bien në pranga

Shpërndanin drogë në Lezhë, tre persona bien në pranga
Në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas që levizte nga Tirana në drejtim të Lezhës posedonte lëndë narkotike, me qëllim shpërndarjen në Ishull Lezhë dhe në qytetin e Lezhës, Policia ka ...
Top Channel | 22-Nov-2019 10:03
Në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas që levizte nga Tirana në drejtim të Lezhës posedonte lëndë narkotike, me qëllim shpërndarjen në Ishull Lezhë dhe në qytetin e Lezhës, Policia ka ...

Gjykata e Lartë rikthen për shqyrtim dosjen ndaj Alket Hatisë: Vendimi ishte me mangësi të theksuara
Gjykata e Lartë ka vendosur që të rikthejë në rishqyrtim dosjen kundër Alket Hatisë, që njihet dhe si “Zoti i drogës”. Me një trupë provizore të caktuar nga Këshilli i Lartë Gjyqësor është vendosur që të prishë vendimin ...
Telegraf | 22-Nov-2019 11:46
Gjykata e Lartë ka vendosur që të rikthejë në rishqyrtim dosjen kundër Alket Hatisë, që njihet dhe si “Zoti i drogës”. Me një trupë provizore të caktuar nga Këshilli i Lartë Gjyqësor është vendosur që të prishë vendimin ...

Operacion në Lezhë, kapet 39-vjeçari me kokainë, pranga dhe dy bashkëpunëtorëve
LEZHË Policia e Lezhës ka finalizuar një operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta duke arrestuar tre persona dhe sekuestruar një sasi kokaine. Në vijim të punës ...
BalkanWeb | 22-Nov-2019 09:12
LEZHË Policia e Lezhës ka finalizuar një operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta duke arrestuar tre persona dhe sekuestruar një sasi kokaine. Në vijim të punës ...

Nga Tirana në Lezhë për të shitur drogë, arrestohen 3 persona
Policia e Lezhës në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas që lëvizte nga Tirana në drejtim të Lezhës posedonte lëndë narkotike, me qëllim shpërndarjen në Ishull Lezhë dhe në qytetin e ...
Telegraf | 22-Nov-2019 09:23
Policia e Lezhës në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas që lëvizte nga Tirana në drejtim të Lezhës posedonte lëndë narkotike, me qëllim shpërndarjen në Ishull Lezhë dhe në qytetin e ...

Me drogë drejt Lezhës, arrestohen tre persona
Tre persona janë arrestuar nga sektori për Hetimin e Narkotikëve në Lezhë gjatë operacionit policor të koduar “Ishulli”. Operacioni u zhvillua pas informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas që levizte ...
VizionPlus | 22-Nov-2019 09:20
Tre persona janë arrestuar nga sektori për Hetimin e Narkotikëve në Lezhë gjatë operacionit policor të koduar “Ishulli”. Operacioni u zhvillua pas informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas që levizte ...

“Zot i drogës” i lirë / Gjykata e Lartë: Të rigjykohet vendimi me mangësi
Gjykata e Lartë me një trupë gjykuese e formuar nga vetë ajo, vetëm për të shqyrtuar çështjen e Alket Hatija i etiketuar si “Zot i drogës”, ka vendosur ta kthejë për rigjykim në Gjykatën e Durrësit, me arsyetimin se ...
ABCNews | 22-Nov-2019 11:35
Gjykata e Lartë me një trupë gjykuese e formuar nga vetë ajo, vetëm për të shqyrtuar çështjen e Alket Hatija i etiketuar si “Zot i drogës”, ka vendosur ta kthejë për rigjykim në Gjykatën e Durrësit, me arsyetimin se ...

Kërkohej prej kohësh, durrsaku kapet dhe “paketohet” për në Itali
Policia e Durrësit ka arrestuar një person të kërkuar nga drejtësia italiane. Në kuadër të operacionit “Ekstradimi”, u kap me qëllim ekstradimi drejt Italisë, i kërkuari për trafikim të drogave të forta dhe pjesëmarrje ...
ABCNews | 22-Nov-2019 09:31
Policia e Durrësit ka arrestuar një person të kërkuar nga drejtësia italiane. Në kuadër të operacionit “Ekstradimi”, u kap me qëllim ekstradimi drejt Italisë, i kërkuari për trafikim të drogave të forta dhe pjesëmarrje ...

Italianët e quajtën “Zoti i drogës”/ Gjykata e Lartë kthen për rishqyrtim në Apel çështjen e Alket Hatisë, ja çfarë ka konstatuar Prokuroria e Durrësit
Postuar: 22/11/2019 - 11:36 Gjykata e Lartë, me një trupë provizore të caktuar nga KLGJ-së për rastet e urgjencës, ka vendosur që të prishë vendimin e Apelit të Gjykatës së Durrësit për Alket Hatinë duke e rikthyer ...
Sot.Al | 22-Nov-2019 11:38
Postuar: 22/11/2019 - 11:36 Gjykata e Lartë, me një trupë provizore të caktuar nga KLGJ-së për rastet e urgjencës, ka vendosur që të prishë vendimin e Apelit të Gjykatës së Durrësit për Alket Hatinë duke e rikthyer ...

Lufta ndaj drogave të forta, finalizohet operacioni “Ishulli”
TIRANË, 22 nëntor/MEDIAL-Arbi Fortuzi/- Lufta ndaj drogave të forta vijon në të gjithë territorin. Sipas njoftimit të Policisë, në Lezhë është finalizuar operacioni policor i koduar “Ishulli”, ku u vunë në pranga tre ...
Medial | 22-Nov-2019 11:27
TIRANË, 22 nëntor/MEDIAL-Arbi Fortuzi/- Lufta ndaj drogave të forta vijon në të gjithë territorin. Sipas njoftimit të Policisë, në Lezhë është finalizuar operacioni policor i koduar “Ishulli”, ku u vunë në pranga tre ...

Pjesë e organizatës kriminale, kapet durrsaku i kërkuar nga Italia
Një tjetër person i kërkuar nga drejtësia italiane ka rënë në prangat e policisë. Në kuadër të operacionit “Ekstradimi”, autoritetet në Durrës bënë të mundur kapjen dhe arrestimin me qëllim ekstradimi drejt Italisë të ...
Gazeta Dita | 22-Nov-2019 10:11
Një tjetër person i kërkuar nga drejtësia italiane ka rënë në prangat e policisë. Në kuadër të operacionit “Ekstradimi”, autoritetet në Durrës bënë të mundur kapjen dhe arrestimin me qëllim ekstradimi drejt Italisë të ...

Nga Tirana në Lezhë për të shitur drogë, arrestohen 3 persona
Policia e Lezhës në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas që lëvizte nga Tirana në drejtim të Lezhës posedonte lëndë narkotike, me qëllim shpërndarjen në Ishull Lezhë dhe në qytetin e ...
EkonomiaOnline | 22-Nov-2019 09:31
Policia e Lezhës në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas që lëvizte nga Tirana në drejtim të Lezhës posedonte lëndë narkotike, me qëllim shpërndarjen në Ishull Lezhë dhe në qytetin e ...

Në kërkim për trafik droge dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale, arrestohet një person në Durrës për t’u ekstraduer drejt Italisë
Policia e Durresit ka arrestuar nje shtetas te kerkuar nga drejtësia italiane. Ne pranga eshte vene shtetasi S.J., banues në Durrës, i cili kerkohej nga Italia, per trafik droge e kokaine dhe si pjese e nje organizate ...
Telegraf | 22-Nov-2019 09:01
Policia e Durresit ka arrestuar nje shtetas te kerkuar nga drejtësia italiane. Ne pranga eshte vene shtetasi S.J., banues në Durrës, i cili kerkohej nga Italia, per trafik droge e kokaine dhe si pjese e nje organizate ...

Lezhë, shpërndanin kokainë, pranga 3 të rinjve
Policia e Lezhës ka finalizuar një operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta ku si pasojë u arrestuan 3 persona për shpërndarje të lëndëve narkotike të forta. MEDIAL.mk
Medial | 22-Nov-2019 09:31
Policia e Lezhës ka finalizuar një operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta ku si pasojë u arrestuan 3 persona për shpërndarje të lëndëve narkotike të forta. MEDIAL.mk

Në kërkim për trafik droge, arrestohet durrsaku
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Durrës kanë finalizuar operacionin “Ekstradimi” nga ku është arrestuar një person I shpallur në kërkim nga drejtësia italiane. Shteasi i arrestuar është me inicialet S.J., ...
VizionPlus | 22-Nov-2019 09:01
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Durrës kanë finalizuar operacionin “Ekstradimi” nga ku është arrestuar një person I shpallur në kërkim nga drejtësia italiane. Shteasi i arrestuar është me inicialet S.J., ...

Lezhë, shpërndanin kokainë, pranga 3 të rinjve
Policia e Lezhës ka finalizuar një operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta ku si pasojë u arrestuan 3 persona për shpërndarje të lëndëve narkotike të forta. Në kuadër ...
RTSH | 22-Nov-2019 09:26
Policia e Lezhës ka finalizuar një operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta ku si pasojë u arrestuan 3 persona për shpërndarje të lëndëve narkotike të forta. Në kuadër ...

I kërkuar nga drejtësia italiane për drogë, kapet durrsaku
Një tjetër i kërkuar nga drejtësia italiane bie në prangat e Policisë së Durrësit. Në kuadër të operacionit “Ekstradimi”, u kap me qëllim ekstradimi drejt Italisë, i kërkuari për trafikim të drogave të forta dhe ...
BalkanWeb | 22-Nov-2019 08:44
Një tjetër i kërkuar nga drejtësia italiane bie në prangat e Policisë së Durrësit. Në kuadër të operacionit “Ekstradimi”, u kap me qëllim ekstradimi drejt Italisë, i kërkuari për trafikim të drogave të forta dhe ...

Nga Tirana në Lezhë për të shitur drogë, arrestohen 3 persona
Policia e Lezhës në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas që lëvizte nga Tirana në drejtim të Lezhës posedonte lëndë narkotike, me qëllim shpërndarjen në Ishull Lezhë dhe në qytetin e ...
Gazeta Express | 22-Nov-2019 09:20
Policia e Lezhës në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas që lëvizte nga Tirana në drejtim të Lezhës posedonte lëndë narkotike, me qëllim shpërndarjen në Ishull Lezhë dhe në qytetin e ...

Në kërkim për trafik droge, arrestohet durrsaku
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Durrës kanë finalizuar operacionin “Ekstradimi” nga ku është arrestuar një person I shpallur në kërkim nga drejtësia italiane. Shteasi i arrestuar është me inicialet S.J., ...
Medial | 22-Nov-2019 09:16
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Durrës kanë finalizuar operacionin “Ekstradimi” nga ku është arrestuar një person I shpallur në kërkim nga drejtësia italiane. Shteasi i arrestuar është me inicialet S.J., ...

Nën akuzë për organizatë kriminale dhe trafik droge, durrsaku arrestohet dhe ekstradohet
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Durrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative dhe një punë të mirëorganizuar, në kuadër të operacionit "Ekstradimi", bënë të mundur kapjen dhe arrestimin me ...
Top Channel | 22-Nov-2019 08:44
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Durrës, pas informacioneve të marra në rrugë operative dhe një punë të mirëorganizuar, në kuadër të operacionit "Ekstradimi", bënë të mundur kapjen dhe arrestimin me ...

Sekuestrohet kokainë, pranga 3 personave në Lezhë
Tre persona kënë rënë në prangat e policisë në Lezhë, pasi janë kapur me kokainë. Policia bën të ditur se është finalizuar operacioni “Ishulli”, ndërsa është sekuestruar 160 gram lëndë narkotike e dyshuar kokainë. Në ...
ABCNews | 22-Nov-2019 09:03
Tre persona kënë rënë në prangat e policisë në Lezhë, pasi janë kapur me kokainë. Policia bën të ditur se është finalizuar operacioni “Ishulli”, ndërsa është sekuestruar 160 gram lëndë narkotike e dyshuar kokainë. Në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved