ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/01/2020 07:45

Zaev: Besoj në procese efikase gjyqësore

Zaev: Besoj në procese efikase gjyqësore
Kryeministri Zoran Zaev, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve për vendimin e sotëm të ish-kryeprokurores speciale, Katica Janeva. Zaev thotë se ka luftuar që paraburgimi të mos jetë dënim dhe se ai do të mbesë konsistent ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 20:53
Kryeministri Zoran Zaev, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve për vendimin e sotëm të ish-kryeprokurores speciale, Katica Janeva. Zaev thotë se ka luftuar që paraburgimi të mos jetë dënim dhe se ai do të mbesë konsistent ...

El Cheka: Ja çka fshihet pas lirimit të Katica Janevës nga burgu
Sheqerim Ameti i njohur si El Cheka ka komentuar lirimin e ish-kryeprokurores speciale, Katica Janevës nga Shutka në arrest shtëpiak. Ai ka thënë se qëllimi i lirimit është heshtja e saj. “Frika që Katica Janeva të mos ...
Ina-Online | 19-Nov-2019 23:53
Sheqerim Ameti i njohur si El Cheka ka komentuar lirimin e ish-kryeprokurores speciale, Katica Janevës nga Shutka në arrest shtëpiak. Ai ka thënë se qëllimi i lirimit është heshtja e saj. “Frika që Katica Janeva të mos ...

Zaev: Paraburgimi nuk duhet të jetë dënim
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Nuk e di vendimin e gjyqit, por mbetem konzistent në politikat se paraburgimi nuk duhet të jetë dënim pa dallim nëse bëhet fjalë për Katica Janevën, Gruevskin ose kushdo tjetër në ...
Medial | 19-Nov-2019 23:22
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Nuk e di vendimin e gjyqit, por mbetem konzistent në politikat se paraburgimi nuk duhet të jetë dënim pa dallim nëse bëhet fjalë për Katica Janevën, Gruevskin ose kushdo tjetër në ...

Zaev për Janevën: Nuk e di bazën e vendimit të gjykatës
Kryeministri Zoran Zaev sonte në një intervistë për RTVM ka deklaruar se nuk e di bazën e vendimit të gjykatës për lëshimin nga paraburgimi në burg shtëpiak t ëish kryeprokurores speciale Janeva. Zaev ka thënë se beson ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 22:18
Kryeministri Zoran Zaev sonte në një intervistë për RTVM ka deklaruar se nuk e di bazën e vendimit të gjykatës për lëshimin nga paraburgimi në burg shtëpiak t ëish kryeprokurores speciale Janeva. Zaev ka thënë se beson ...

Zaev: Besoj në procese efikase gjyqësore
Kryeministri Zoran Zaev, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve për vendimin e sotëm të ish-kryeprokurores speciale, Katica Janeva. Zaev thotë se ka luftuar që paraburgimi të mos jetë dënim dhe se ai do të mbesë konsistent ...
Arbresh | 19-Nov-2019 21:52
Kryeministri Zoran Zaev, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve për vendimin e sotëm të ish-kryeprokurores speciale, Katica Janeva. Zaev thotë se ka luftuar që paraburgimi të mos jetë dënim dhe se ai do të mbesë konsistent ...

Meta nisi t’i referohej si dështim i ndërkombëtarëve, lirohet ish-prokurorja speciale e Maqedonisë Veriore
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi ish-prokuroren speciale Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket”, ku aludohej se ajo ka përfituar 1.5 milion euro nga ...
Tesheshi | 19-Nov-2019 21:19
Gjykata e Apelit në Shkup e ka liruar nga paraburgimi ish-prokuroren speciale Katica Janeva, e akuzuar për shpërdorim të detyrës në rastin e njohur si “Reket”, ku aludohej se ajo ka përfituar 1.5 milion euro nga ...

Ruskovska: Hetim financiar për gjykatësit që lëshuan Janevën në paraburgim shtëpiak
Kryetarja e Prokurorisë për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Vilma Ruskovska paralajmëroi hetim financiar për gjykatësit që e lëshuan Janevën në paraburgim shtëpiak. “Vendimin për Janevën nuk e kemi ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 19:38
Kryetarja e Prokurorisë për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Vilma Ruskovska paralajmëroi hetim financiar për gjykatësit që e lëshuan Janevën në paraburgim shtëpiak. “Vendimin për Janevën nuk e kemi ...

Ruskoska do të ngrit hetim financiar për gjykatësit që lëshuan Janevën në arrest shtëpiak
Prokuroja Vilma Ruskoska ka paralajmëruar se do të ngrit hetim financiar për gjykatësit të cilët sollën vendim për arrest shtëpiak për ish prokuroren speciale, Katica Janeva. “Nuk e di kush janë gjykatësit. Pres të marr ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 21:15
Prokuroja Vilma Ruskoska ka paralajmëruar se do të ngrit hetim financiar për gjykatësit të cilët sollën vendim për arrest shtëpiak për ish prokuroren speciale, Katica Janeva. “Nuk e di kush janë gjykatësit. Pres të marr ...

Ruskoska: Hetim financiar për gjykatësit që lëshuan Janevën në arrest shtëpiak
Prokuroja Vilma Ruskoska ka paralajmëruar se do të ngrit hetim financiar për gjykatësit të cilët sollën vendim për arrest shtëpiak për ish prokuroren speciale, Katica Janeva. “Nuk e di kush janë gjykatësit. Pres të marr ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 20:56
Prokuroja Vilma Ruskoska ka paralajmëruar se do të ngrit hetim financiar për gjykatësit të cilët sollën vendim për arrest shtëpiak për ish prokuroren speciale, Katica Janeva. “Nuk e di kush janë gjykatësit. Pres të marr ...

Çeliku: Shqiptarët kalben në burgje, kriminelët maqedonas në liri e në Hungari!
Gjyla Çeliku Katica në arrest shtëpiak, lirohet nga burgu!!! Është koha që shqiptarët e Maqedonisë së dreqit t’i bëjnë pyetje vetes: A thua kujt i konvenon që shqiptarët të dënohen me burg të përjetshëm, ndërsa ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 20:51
Gjyla Çeliku Katica në arrest shtëpiak, lirohet nga burgu!!! Është koha që shqiptarët e Maqedonisë së dreqit t’i bëjnë pyetje vetes: A thua kujt i konvenon që shqiptarët të dënohen me burg të përjetshëm, ndërsa ...

Prokurorja Ruskoska: Do të ngrit hetim financiar për gjykatësit që lëshuan Katica Janevën në arrest shtëpiak
Prokuroja Vilma Ruskoska ka paralajmëruar se do të ngrit hetim financiar për gjykatësit të cilët sollën vendim për arrest shtëpiak për ish prokuroren speciale, Katica Janeva. “Nuk e di kush janë gjykatësit. Pres të marr ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 20:50
Prokuroja Vilma Ruskoska ka paralajmëruar se do të ngrit hetim financiar për gjykatësit të cilët sollën vendim për arrest shtëpiak për ish prokuroren speciale, Katica Janeva. “Nuk e di kush janë gjykatësit. Pres të marr ...

Ruskoska: Hetim financiar për gjykatësit që e liruan Janevën në paraburgim shtëpiak
Prokurorja Villma Ruskoska paralamëroi se do të ngrejë hetim financiar për gjykatësit të cilët e solën vendimin për transferimin e ish prokurores së PSP-së, Katica Janeva, nga Shutka në paraburgim shtëpiak. “Vendimin ...
Shenja | 19-Nov-2019 20:47
Prokurorja Villma Ruskoska paralamëroi se do të ngrejë hetim financiar për gjykatësit të cilët e solën vendimin për transferimin e ish prokurores së PSP-së, Katica Janeva, nga Shutka në paraburgim shtëpiak. “Vendimin ...

Ruskoska: Do të ngrit hetim financiar për gjykatësit që lëshuan Janevën në arrest shtëpiak
Prokuroja Vilma Ruskoska ka paralajmëruar se do të ngrit hetim financiar për gjykatësit të cilët sollën vendim për arrest shtëpiak për ish prokuroren speciale, Katica Janeva. “Nuk e di kush janë gjykatësit. Pres të marr ...
Flaka | 19-Nov-2019 20:35
Prokuroja Vilma Ruskoska ka paralajmëruar se do të ngrit hetim financiar për gjykatësit të cilët sollën vendim për arrest shtëpiak për ish prokuroren speciale, Katica Janeva. “Nuk e di kush janë gjykatësit. Pres të marr ...

Ruskoska: Do të ngrit hetim financiar për gjykatësit që lëshuan Janevën në arrest shtëpiak
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Prokuroja Vilma Ruskoska ka paralajmëruar se do të ngrit hetim financiar për gjykatësit të cilët sollën vendim për arrest shtëpiak për ish prokuroren speciale, Katica Janeva. “Nuk e di ...
Medial | 19-Nov-2019 20:20
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Prokuroja Vilma Ruskoska ka paralajmëruar se do të ngrit hetim financiar për gjykatësit të cilët sollën vendim për arrest shtëpiak për ish prokuroren speciale, Katica Janeva. “Nuk e di ...

Pamje nga largimi i Katica Janevës nga burgu i Shutkës
Ish-prokurorja Speciale e Maqedonisë së Veriut, Katica Janeva tashmë është larguar nga burgu i Shutkës, ndërsa ndaj saj është caktuar masa e arrestit shtëpiak.
Kosova Press | 19-Nov-2019 20:17
Ish-prokurorja Speciale e Maqedonisë së Veriut, Katica Janeva tashmë është larguar nga burgu i Shutkës, ndërsa ndaj saj është caktuar masa e arrestit shtëpiak.

Janeva me fytyrë të mbuluar lëshohet në paraburgim shtëpiak
Ish-kryetarja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva sot gjatë pasdites u lëshuar në arrest shtëpiak. Nga automjeti i policisë, Janeva doli me pranga në dorë dhe me fytyrë të mbuluar e shoqëruar me polici. ...
Arbresh | 19-Nov-2019 20:07
Ish-kryetarja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva sot gjatë pasdites u lëshuar në arrest shtëpiak. Nga automjeti i policisë, Janeva doli me pranga në dorë dhe me fytyrë të mbuluar e shoqëruar me polici. ...

Reagon VMRO-DPMNE-së ndaj vendimit të Gjykatës së Apelit për arrestin shtëpiak ndaj Katica Janevësanevës
Sikur të gjendeshin çanta Lui Viton me siguri edhe atë do ta kthenin me gjithë mijëra eurot, por nuk ka nevojë pasi as që e kërkuan. Sikur të mos ishte tragjik vendimi për lirimin e Katica Janevës nga paraburgimi do të ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 20:00
Sikur të gjendeshin çanta Lui Viton me siguri edhe atë do ta kthenin me gjithë mijëra eurot, por nuk ka nevojë pasi as që e kërkuan. Sikur të mos ishte tragjik vendimi për lirimin e Katica Janevës nga paraburgimi do të ...

Katica Janeva e maskuar lirohet nga burgu i Shutkës
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar nga burgu i Shutkës, pasi ndaj saj është caktuar masa e arrrestit shtëpiak, njofton TS. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 19:47
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar nga burgu i Shutkës, pasi ndaj saj është caktuar masa e arrrestit shtëpiak, njofton TS. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...

Ish kryeprokurorja speciale Katica Janeva në arrest shtëpiak
Policët e burgut në Shutkë e nxorën Katica Janevën nga qelia ku ishte në paraburgim. Ajo shkoi në arrest shtëpiak. Gjykatësit e Apelit ia pranuan ankesën dhe vendosën që ish-shefja e Porkurorisë Speciale fillimin e ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 19:34
Policët e burgut në Shutkë e nxorën Katica Janevën nga qelia ku ishte në paraburgim. Ajo shkoi në arrest shtëpiak. Gjykatësit e Apelit ia pranuan ankesën dhe vendosën që ish-shefja e Porkurorisë Speciale fillimin e ...

Lirohet nga burgu ish-kryeprokurorja speciale e Maqedonisë së Veriut, Katica Janeva
Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...
Lapsi | 19-Nov-2019 18:51
Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved