ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 19:53

“ËNDËRR KUQ E ZI!” e 17 nëntorit 2019 në fotografi

“ËNDËRR KUQ E ZI!” e 17 nëntorit 2019 në fotografi
“ËNDËRR KUQ E ZI!” e 17 nëntorit 2019, do të mbahet mend gjatë! Inagurimi i “Arenës Kombëtare”, “xhevahiri i vërtetë” i sportit shqiptar dhe transmetim special i takimit Shqipëri – Francë, ishin një rast që RTSH dhe ...
Medial | 19-Nov-2019 11:31
“ËNDËRR KUQ E ZI!” e 17 nëntorit 2019, do të mbahet mend gjatë! Inagurimi i “Arenës Kombëtare”, “xhevahiri i vërtetë” i sportit shqiptar dhe transmetim special i takimit Shqipëri – Francë, ishin një rast që RTSH dhe ...

Spanja luan vetëm sa për prestigj ndaj Rumanisë – formacionet zyrtare
Janë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në mes të Spanjës dhe Rumanisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. ‘Furia e Kuqe’ do të jetë nikoqir i rumunëve në ballafaqimin që fillon nga ora 20:45 në stadiumi ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 19:28
Janë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në mes të Spanjës dhe Rumanisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. ‘Furia e Kuqe’ do të jetë nikoqir i rumunëve në ballafaqimin që fillon nga ora 20:45 në stadiumi ...

“ËNDËRR KUQ E ZI!” e 17 nëntorit 2019 në fotografi
“ËNDËRR KUQ E ZI!” e 17 nëntorit 2019, do të mbahet mend gjatë! Inagurimi i “Arenës Kombëtare”, “xhevahiri i vërtetë” i sportit shqiptar dhe transmetim special i takimit Shqipëri – Francë, ishin një rast që RTSH dhe ...
RTSH | 19-Nov-2019 11:28
“ËNDËRR KUQ E ZI!” e 17 nëntorit 2019, do të mbahet mend gjatë! Inagurimi i “Arenës Kombëtare”, “xhevahiri i vërtetë” i sportit shqiptar dhe transmetim special i takimit Shqipëri – Francë, ishin një rast që RTSH dhe ...

VIDEO: Spektakli i fillimit të ndeshjes Shqipëri-Francë
Ka nisur të luhet ndeshja Shqipëri-Francë. Ndërkohë, ceremonia hyrëse u shoqërua me një organizim special në kuadër të inagurimit të stadiumit të ri.
GazetaTema | 17-Nov-2019 20:57
Ka nisur të luhet ndeshja Shqipëri-Francë. Ndërkohë, ceremonia hyrëse u shoqërua me një organizim special në kuadër të inagurimit të stadiumit të ri.

Formacionet zyrtare: Gjibraltar – Zvicër
Zvicra luan në udhëtim, në ndeshjen që do të jetë vendimtare për kualifikimin e tyre në Euro 2020, shkruan . Tri pikët janë jetike për kombëtaren helvetike, të cilët janë në diferencë të ngushtë me Republikën e ...
Lajminet | 18-Nov-2019 19:39
Zvicra luan në udhëtim, në ndeshjen që do të jetë vendimtare për kualifikimin e tyre në Euro 2020, shkruan . Tri pikët janë jetike për kombëtaren helvetike, të cilët janë në diferencë të ngushtë me Republikën e ...

Publikohen formacionet zyrtare Shqipëri-Francë…
Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë mbrëmjen e sotme kundër Francës ndeshjen e fundit të Grupit H të eliminatoreve të EURO 2020 Shqipëria tashmë i ka humbur gjasat për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian, ...
Standard | 18-Nov-2019 11:18
Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë mbrëmjen e sotme kundër Francës ndeshjen e fundit të Grupit H të eliminatoreve të EURO 2020 Shqipëria tashmë i ka humbur gjasat për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian, ...

Nis takimi Shqipëri-Francë
Në Tiranë ka nisur ndeshja kualifikuese për evropianin 2020 ndërmjet Shqipërisë dhe Francës.
Kosova Press | 17-Nov-2019 20:52
Në Tiranë ka nisur ndeshja kualifikuese për evropianin 2020 ndërmjet Shqipërisë dhe Francës.

Dalin formacionet zyrtare Shqipëri-Francë
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri – Francë. Ndeshja e cila fillon në ora 20:45 është në kuadër të kualifikimeve të evropianit 2020. Këto janë formacionet me të cilat do të luajnë Shqipëria dhe ...
Koha.net | 17-Nov-2019 20:21
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri – Francë. Ndeshja e cila fillon në ora 20:45 është në kuadër të kualifikimeve të evropianit 2020. Këto janë formacionet me të cilat do të luajnë Shqipëria dhe ...

Formacionet Shqipëri-Francë
Ndërkohë që sonte në ora 20:45 fillon beteja Shqipëri-Francë për kualifikimet e evropianit 2020, tashmë janë publikuar edhe formacionet.
Kosova Press | 17-Nov-2019 20:06
Ndërkohë që sonte në ora 20:45 fillon beteja Shqipëri-Francë për kualifikimet e evropianit 2020, tashmë janë publikuar edhe formacionet.

Shqipëri-Francë, formacionet zyrtare. Ja si do rreshtohen ekipet në fushë
Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë mbrëmjen e sotme kundër Francës ndeshjen e fundit të Grupit H të eliminatoreve të EURO 2020, shkruan Syri.net. Franca e ka siguruar kualifikimin, por i duhet vendi i aprë në ...
Telegraf | 17-Nov-2019 19:56
Kombëtarja shqiptare e futbollit do të luajë mbrëmjen e sotme kundër Francës ndeshjen e fundit të Grupit H të eliminatoreve të EURO 2020, shkruan Syri.net. Franca e ka siguruar kualifikimin, por i duhet vendi i aprë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved