ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 14:45

Nostalgji: Ja 21 çiftet VIP që i kemi adhuruar në vitet ‘90

Nostalgji: Ja 21 çiftet VIP që i kemi adhuruar në vitet ‘90
Ne ato vite keta ishin çiftet VIP me te pelqyer dhe me te famshem. Ne vitet ’90 VIP-at i ndiqnim vetem nga televizori, por ata ishin aq te dashur per ne saqe i adhuronim pamase. Kur beheshin çift me njeri-tjetrin edhe ...
ikub.al | 19-Nov-2019 11:08
Ne ato vite keta ishin çiftet VIP me te pelqyer dhe me te famshem. Ne vitet ’90 VIP-at i ndiqnim vetem nga televizori, por ata ishin aq te dashur per ne saqe i adhuronim pamase. Kur beheshin çift me njeri-tjetrin edhe ...

Çiftet ikonike të viteve ’90
1. Kate Moss dhe Johnny Depp 2. Brad Pitt dhe Gwyneth Paltrow 3. Justin Timberlake dhe Britney Spears 4. Luke Wilson dhe Drew Barrymore 5. Paul Thomas Anderson dhe Fiona Apple 6. Pamela Anderson dhe Tommy Lee 7. Whitney ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 15:53
1. Kate Moss dhe Johnny Depp 2. Brad Pitt dhe Gwyneth Paltrow 3. Justin Timberlake dhe Britney Spears 4. Luke Wilson dhe Drew Barrymore 5. Paul Thomas Anderson dhe Fiona Apple 6. Pamela Anderson dhe Tommy Lee 7. Whitney ...

Nostalgji: Ja 21 çiftet VIP që i kemi adhuruar në vitet ‘90
Ne vitet ’90 VIP-at i ndiqnim vetem nga televizori, por ata ishin aq te dashur per ne saqe i adhuronim pamase. Kur beheshin çift me njeri-tjetrin edhe me shume. I mbani mend ata me te perfolurit? Rikthehuni pas ne kohe ...
ikub.al | 19-Nov-2019 11:00
Ne vitet ’90 VIP-at i ndiqnim vetem nga televizori, por ata ishin aq te dashur per ne saqe i adhuronim pamase. Kur beheshin çift me njeri-tjetrin edhe me shume. I mbani mend ata me te perfolurit? Rikthehuni pas ne kohe ...

Yjet pozojnë krahë për krahë me veten e tyre kur ishin të rinj
Pothuajse të gjithë ne shpesh herë i shohim fotografitë tona më të vjetra për t’i krahasuar ato me të ditëve të sotme. Por, a e keni menduar ndonjëherë se si do të dukej një fotografi ku ju do të pozonit me veten tuaj ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 12:35
Pothuajse të gjithë ne shpesh herë i shohim fotografitë tona më të vjetra për t’i krahasuar ato me të ditëve të sotme. Por, a e keni menduar ndonjëherë se si do të dukej një fotografi ku ju do të pozonit me veten tuaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved