ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 15:51

ZYRTARE: Ylli i Juventusit rinovon deri më 2024

ZYRTARE: Ylli i Juventusit rinovon deri më 2024
Në një rinovim vorbull, Juve konfirmoi në faqen e tyre zyrtare këtë pasdite se Bonucci kishte zgjatur marrëveshjen e tij edhe për pesë vite. Mbrojtësi u kthye te ‘Bianconeri’ nga Milano në verën e vitit 2018 dhe është ...
Lajminet | 19-Nov-2019 18:28
Në një rinovim vorbull, Juve konfirmoi në faqen e tyre zyrtare këtë pasdite se Bonucci kishte zgjatur marrëveshjen e tij edhe për pesë vite. Mbrojtësi u kthye te ‘Bianconeri’ nga Milano në verën e vitit 2018 dhe është ...

Zyrtare: Bonucci vazhdon me Juventusin deri më 2024 Juventusi ka njoftuar se Leonardo Bonucci ka nënshkruar kontratë të re, e cila do ta mbajë atë në klubin bardhezi deri më 2024. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, kampioni italian...
Juventusi ka njoftuar se Leonardo Bonucci ka nënshkruar kontratë të re, e cila do ta mbajë atë në klubin bardhezi deri më 2024. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, kampioni italian njoftoi se Bonucci e ka ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 17:47
Juventusi ka njoftuar se Leonardo Bonucci ka nënshkruar kontratë të re, e cila do ta mbajë atë në klubin bardhezi deri më 2024. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, kampioni italian njoftoi se Bonucci e ka ...

Juventusi blindon mbrojtësin, senatori mbyll karrierën në Torino
Juventusi tregon gjithmonë respekt për senatorët e skuadrës dhe kjo u pa dhe gjatë ditës së sotme. Klubi italian ka rinovuar me mbrojtësin Leonardo Bonuçi. Lideri i mbrojtjes ka rinovuar dhe për një vit. Kontrata e tij ...
Politiko | 19-Nov-2019 17:44
Juventusi tregon gjithmonë respekt për senatorët e skuadrës dhe kjo u pa dhe gjatë ditës së sotme. Klubi italian ka rinovuar me mbrojtësin Leonardo Bonuçi. Lideri i mbrojtjes ka rinovuar dhe për një vit. Kontrata e tij ...

Zyrtare: Bonucci vazhdon me Juventusin deri më 2024
Juventusi ka njoftuar se Leonardo Bonucci ka nënshkruar kontratë të re, e cila do ta mbajë atë në klubin bardhezi deri më 2024. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, kampioni italian njoftoi se Bonucci e ka ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 17:33
Juventusi ka njoftuar se Leonardo Bonucci ka nënshkruar kontratë të re, e cila do ta mbajë atë në klubin bardhezi deri më 2024. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, kampioni italian njoftoi se Bonucci e ka ...

Bonucci te Juventusi deri më 2024
Juventusi ka njoftuar se mbrojtësi Leonardo Bonucci ka nënshkruar kontratë të re që e mban atë te “Zonja e Vjetër” deri më 2024. Ai e zgjati kontratën e tij për një tjetër sezon. Qendërmbrojtësi ishte kthyer te Juve nga ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 17:25
Juventusi ka njoftuar se mbrojtësi Leonardo Bonucci ka nënshkruar kontratë të re që e mban atë te “Zonja e Vjetër” deri më 2024. Ai e zgjati kontratën e tij për një tjetër sezon. Qendërmbrojtësi ishte kthyer te Juve nga ...

Futbollisti i njohur: Ibrahimovic u largua nga Milani për shkak meje
Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci ka nënshkruar kontratë të re me ‘Zonjën e Vjetër’. Bonucci ka nënshkruar kontratë me Juventusin deri në vitin 2024, raporton GazetaBlic. Leo Bonucci u ribashkua me Juventusin në ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 17:25
Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci ka nënshkruar kontratë të re me ‘Zonjën e Vjetër’. Bonucci ka nënshkruar kontratë me Juventusin deri në vitin 2024, raporton GazetaBlic. Leo Bonucci u ribashkua me Juventusin në ...

Bonucci te Juventusi deri më 2024
Juventusi ka njoftuar se mbrojtësi Leonardo Bonucci ka nënshkruar kontratë të re që e mban atë te “Zonja e Vjetër” deri më 2024. Ai e zgjati kontratën e tij për një tjetër sezon. Qendërmbrojtësi ishte kthyer te Juve nga ...
Koha.net | 19-Nov-2019 17:15
Juventusi ka njoftuar se mbrojtësi Leonardo Bonucci ka nënshkruar kontratë të re që e mban atë te “Zonja e Vjetër” deri më 2024. Ai e zgjati kontratën e tij për një tjetër sezon. Qendërmbrojtësi ishte kthyer te Juve nga ...

Zyrtare: Bonucci rinovon me Juven
Juventusi ka njoftuar se Leonardo Bonucci e ka rinovuar kontratën e tij me klubin torinez edhe për 5 vite të tjera, transmeton zeri.info Bonucci do të jetë pjesë e klubit italian deri në verën e vitit 2024. ...
Zeri | 19-Nov-2019 17:04
Juventusi ka njoftuar se Leonardo Bonucci e ka rinovuar kontratën e tij me klubin torinez edhe për 5 vite të tjera, transmeton zeri.info Bonucci do të jetë pjesë e klubit italian deri në verën e vitit 2024. ...

Juventusi siguron firmën, rinovon me senatorin e mbrojtjes!
Skuadra e Juventusit ka arritur të bindë mbrojtësin Leonardo Bonuçi që të rinovojë kontratën edhe për një vit. Kontrata aktuale e mbrojtësit italian, skadonte në vitin 2023, por me firmën e vendosur sot, do të jetë deri ...
ABCNews | 19-Nov-2019 16:47
Skuadra e Juventusit ka arritur të bindë mbrojtësin Leonardo Bonuçi që të rinovojë kontratën edhe për një vit. Kontrata aktuale e mbrojtësit italian, skadonte në vitin 2023, por me firmën e vendosur sot, do të jetë deri ...

Bonucci kontratë të re me Juventusin Leonardo Bonucci do të nënshkruajë kontratë të re me Juventusin, e cila do ta mbajë atë në klub deri në vitin 2024. Bonucci iu ribashkua Juves nga Milani verën e vitit 2018, duke nënshkruar...
Leonardo Bonucci do të nënshkruajë kontratë të re me Juventusin, e cila do ta mbajë atë në klub deri në vitin 2024. Bonucci iu ribashkua Juves nga Milani verën e vitit 2018, duke nënshkruar kontratë pesëvjeçare. Lexoni ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 16:42
Leonardo Bonucci do të nënshkruajë kontratë të re me Juventusin, e cila do ta mbajë atë në klub deri në vitin 2024. Bonucci iu ribashkua Juves nga Milani verën e vitit 2018, duke nënshkruar kontratë pesëvjeçare. Lexoni ...

Bonucci kontratë të re me Juventusin
Leonardo Bonucci do të nënshkruajë kontratë të re me Juventusin, e cila do ta mbajë atë në klub deri në vitin 2024. Bonucci iu ribashkua Juves nga Milani verën e vitit 2018, duke nënshkruar kontratë pesëvjeçare, ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:28
Leonardo Bonucci do të nënshkruajë kontratë të re me Juventusin, e cila do ta mbajë atë në klub deri në vitin 2024. Bonucci iu ribashkua Juves nga Milani verën e vitit 2018, duke nënshkruar kontratë pesëvjeçare, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved