ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 15:59

Tifozi anglez tregon si i humbi kuleta me rreth 600 euro në Prishtinë, por ia kthyen pa i marrë asgjë nga ajo

Tifozi anglez tregon si i humbi kuleta me rreth 600 euro në Prishtinë, por ia kthyen pa i marrë asgjë nga ajo
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.
Top Channel | 19-Nov-2019 14:45
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Ylli i Anglisë: Me Kosovën ishte më shumë se ndeshje futbolli, kam mësuar shumë
Talenti i ri i Anglisë, Mason Mount, beson se ka mësuar shumë nga përballja e ekipit të vet kombëtar me Kosovën, në një ndeshje kualifikuese për Euro 2020 të cilën ai e quan shumë më të rëndësishme se thjesht një lojë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 18:05
Talenti i ri i Anglisë, Mason Mount, beson se ka mësuar shumë nga përballja e ekipit të vet kombëtar me Kosovën, në një ndeshje kualifikuese për Euro 2020 të cilën ai e quan shumë më të rëndësishme se thjesht një lojë ...

Tifozit anglez i humbi kuleta në rrugët e Prishtinës, zbulon çka ndodhi me të
Një tifoz anglez ka treguar se si e kishte humbur kuletën e tij në Prishtinë, gjatë ditëve që ishte në vizitë për ndeshjen midis kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë në futboll. Kosova – Anglia u zhvillua këtë të ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 17:35
Një tifoz anglez ka treguar se si e kishte humbur kuletën e tij në Prishtinë, gjatë ditëve që ishte në vizitë për ndeshjen midis kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë në futboll. Kosova – Anglia u zhvillua këtë të ...

Tifozit anglez i humbi kuleta në Prishtinë, befasohet me atë që i ndodhi pastaj
Mikpritjen që kosovarët ua bën tifozëve anglezë, vazhdon të jetë temë diskutimi në mediumet më të mëdha britanike, e po ashtu në rrjetet sociale. Historia më e mirë tani vjen nga Twitter, ku një tifoz anglez tregon se ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 15:03
Mikpritjen që kosovarët ua bën tifozëve anglezë, vazhdon të jetë temë diskutimi në mediumet më të mëdha britanike, e po ashtu në rrjetet sociale. Historia më e mirë tani vjen nga Twitter, ku një tifoz anglez tregon se ...

Kosova mahnit anglezët, tifozi tregon historinë e rrallë me kuletën e humbur
Kosova ka qenë kryefjalë e mediave britanike në ditët e fundit. Mikpritja që gjetën “Tre Luanët” në Prishtinë, me rastin e ndeshjes kualifikuese të “Euro 2020”, ishte mbresëlënëse për kombëtaren e njohur të futbollit. ...
Lexo | 19-Nov-2019 14:57
Kosova ka qenë kryefjalë e mediave britanike në ditët e fundit. Mikpritja që gjetën “Tre Luanët” në Prishtinë, me rastin e ndeshjes kualifikuese të “Euro 2020”, ishte mbresëlënëse për kombëtaren e njohur të futbollit. ...

I humbi portofoli në Prishtinë, tifozi anglez mahnitet nga gjesti i kosovarit
Mikpritje, bujari, sinqeritet. Kjo është Shqipëria, kjo është Kosova. Vëllazëria jonë nuk bazohet vetëm te gjuha dhe historia, por edhe te zakonet dhe virtytet tona më të shenjta. Një dëshmi të tillë na e jep edhe një ...
Politiko | 19-Nov-2019 14:25
Mikpritje, bujari, sinqeritet. Kjo është Shqipëria, kjo është Kosova. Vëllazëria jonë nuk bazohet vetëm te gjuha dhe historia, por edhe te zakonet dhe virtytet tona më të shenjta. Një dëshmi të tillë na e jep edhe një ...

Tifozit anglez iu kthye kuleta e humbur me 600 euro në Prishtinë, thotë “Kosova është e madhe”
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Steve Bruce kishte një moment të hidhur në Prishtinë, pasi kishte ...
PortaliOnline | 19-Nov-2019 14:20
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Steve Bruce kishte një moment të hidhur në Prishtinë, pasi kishte ...

Kosovari ia kthen kuletën e humbur me 600 euro tifozit anglez
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Steve Bruce kishte një moment të hidhur në Prishtinë, pasi kishte ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 13:16
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Steve Bruce kishte një moment të hidhur në Prishtinë, pasi kishte ...

Tifozi anglez lavdëron kosovarët pasi i ra kuleta me 500 funte në Prishtinë
Tifozi anglez, Steve Bruce, i ka lavdëruar kosovarët në llogarinë e tij në Twitter, duke treguar se si i ishte kthyer kuleta me 500 funte brenda dhe me të gjitha kartat e kreditit, pasi i kishte rënë në Prishtinë. ...
ABCNews | 19-Nov-2019 11:55
Tifozi anglez, Steve Bruce, i ka lavdëruar kosovarët në llogarinë e tij në Twitter, duke treguar se si i ishte kthyer kuleta me 500 funte brenda dhe me të gjitha kartat e kreditit, pasi i kishte rënë në Prishtinë. ...

Kosovari ia kthen kuletën e humbur me 600 euro tifozit anglez
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Steve Bruce kishte një moment të hidhur në Prishtinë, pasi kishte ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 13:01
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Steve Bruce kishte një moment të hidhur në Prishtinë, pasi kishte ...

Tifozi anglez tregon si i humbi kuleta me rreth 600 euro në Prishtinë, por ia kthyen pa i marrë asgjë nga ajo
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. ‘Tre Luanët’ fituan në stadiumin “Fadil Vokrri” 4-0 ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 11:00
Tifozët anglezë kanë mbetur të befasuar nga pritja që iu bë në Prishtinë për përballjen që Kosova e zhvilloi ndaj Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. ‘Tre Luanët’ fituan në stadiumin “Fadil Vokrri” 4-0 ...

Tifozit anglez i humbi kuleta në Prishtinë, befasohet me atë që i ndodhi pastaj
Mikpritjen që kosovarët ua bën tifozëve anglezë, vazhdon të jetë temë diskutimi në mediumet më të mëdha britanike, e po ashtu në rrjetet sociale. Historia më e mirë tani vjen nga Twitter, ku një tifoz anglez tregon se ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 12:33
Mikpritjen që kosovarët ua bën tifozëve anglezë, vazhdon të jetë temë diskutimi në mediumet më të mëdha britanike, e po ashtu në rrjetet sociale. Historia më e mirë tani vjen nga Twitter, ku një tifoz anglez tregon se ...

Tifozit anglez i humb kuleta me 500 euro në Prishtinë, një person e gjen dhe ia kthen
Një tifozit anglez i kishte humbur kuleta e tij në Prishtinë. Mirëpo Simon Bruce nuk është ndarë i dëshpëruar. Atij krahas kënaqësisë që përjetoi në vendin tonë, iu kthye edhe kuleta nga një person që kishte gjetur. Në ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 12:33
Një tifozit anglez i kishte humbur kuleta e tij në Prishtinë. Mirëpo Simon Bruce nuk është ndarë i dëshpëruar. Atij krahas kënaqësisë që përjetoi në vendin tonë, iu kthye edhe kuleta nga një person që kishte gjetur. Në ...

Shaqiri Xhaka dhe Mustafi mund të bëhen bashkë në një skuadër
Mbrojtësi i majtë i Leicester dhe Anglisë, Ben Chilwell, ka lavdëruar tifozët e Kosovës, duke i vlerësuar si më të mirët. Pasi e ka bërë ‘retweet’ postimin e Harry Maguire, ku ai lavdëron dhe falënderon Kosovën për ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 11:15
Mbrojtësi i majtë i Leicester dhe Anglisë, Ben Chilwell, ka lavdëruar tifozët e Kosovës, duke i vlerësuar si më të mirët. Pasi e ka bërë ‘retweet’ postimin e Harry Maguire, ku ai lavdëron dhe falënderon Kosovën për ...

Tifozit anglez i humb kuleta, kosovari ia kthen
Mikpritja e shqiptarëve që iu bë tifozëve anglezë ka qenë temë diskutimi në mediumet më të mëdha në Ishull. Një ngjarje interesante që lidhet me këtë, i ka ndodhur një tifozi anglez gjatë fundjavës në Prishtinë. Simon ...
AlbInfo | 19-Nov-2019 10:48
Mikpritja e shqiptarëve që iu bë tifozëve anglezë ka qenë temë diskutimi në mediumet më të mëdha në Ishull. Një ngjarje interesante që lidhet me këtë, i ka ndodhur një tifozi anglez gjatë fundjavës në Prishtinë. Simon ...

10:35 Tifozi anglez, i befasuar pasi i ra kuleta me 500 funte në Prishtinë Një tifoz anglez, Steve Bruce, i ka...
Një tifoz anglez, Steve Bruce, i ka lavdëruar kosovarët në llogarinë e tij në Tëitter, duke treguar se si i ishte kthyer kuleta me 500 funte brenda dhe me të gjitha kartat e kreditit, pasi i kishte rënë në Prishtinë. ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 10:41
Një tifoz anglez, Steve Bruce, i ka lavdëruar kosovarët në llogarinë e tij në Tëitter, duke treguar se si i ishte kthyer kuleta me 500 funte brenda dhe me të gjitha kartat e kreditit, pasi i kishte rënë në Prishtinë. ...

Tifozi anglez, i befasuar pasi i ra kuleta me 500 funte në Prishtinë
Një tifoz anglez, Steve Bruce, i ka lavdëruar kosovarët në llogarinë e tij në Tëitter, duke treguar se si i ishte kthyer kuleta me 500 funte brenda dhe me të gjitha kartat e kreditit, pasi i kishte rënë në Prishtinë. ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 10:31
Një tifoz anglez, Steve Bruce, i ka lavdëruar kosovarët në llogarinë e tij në Tëitter, duke treguar se si i ishte kthyer kuleta me 500 funte brenda dhe me të gjitha kartat e kreditit, pasi i kishte rënë në Prishtinë. ...

Momenti kur Messi brenda pak sekondave driblon pesë lojtarë të Uruguait
Mikpritja e shqiptarëve që iu bë tifozëve anglezë ka qenë temë diskutimi në mediumet më të mëdha në Ishull. Një ngjarje interesante që lidhet me këtë, i ka ndodhur një tifozi anglez gjatë fundjavës në Prishtinë. Simon ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 10:21
Mikpritja e shqiptarëve që iu bë tifozëve anglezë ka qenë temë diskutimi në mediumet më të mëdha në Ishull. Një ngjarje interesante që lidhet me këtë, i ka ndodhur një tifozi anglez gjatë fundjavës në Prishtinë. Simon ...

Tifozit anglez i humbi kuleta në Prishtinë, befasohet me atë që i ndodhi pastaj
Historia më e mirë tani vjen nga Twitter, ku një tifoz anglez tregon se si i kishte humbur kuleta në Prishtinë, dhe një person ia kishte gjetur, duke ia kthyer me të gjitha gjërat që i ka pasur brenda. Ky veprim i ...
Lajminet | 19-Nov-2019 10:00
Historia më e mirë tani vjen nga Twitter, ku një tifoz anglez tregon se si i kishte humbur kuleta në Prishtinë, dhe një person ia kishte gjetur, duke ia kthyer me të gjitha gjërat që i ka pasur brenda. Ky veprim i ...

Tifozit anglez i humbi kuleta, në Prishtinë, me 500 funte brenda, ja çfarë mrekullie ndodhi
Mikpritja e shqiptarëve që iu bë tifozëve anglezë ka qenë temë diskutimi në mediumet më të mëdha në Ishull. Një ngjarje interesante që lidhet me këtë, i ka ndodhur një tifozi anglez gjatë fundjavës në Prishtinë. Simon ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 09:47
Mikpritja e shqiptarëve që iu bë tifozëve anglezë ka qenë temë diskutimi në mediumet më të mëdha në Ishull. Një ngjarje interesante që lidhet me këtë, i ka ndodhur një tifozi anglez gjatë fundjavës në Prishtinë. Simon ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved