ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 05:59

Xhelati i El Chapo-s ekstradohet në SHBA

Xhelati i El Chapo-s ekstradohet në SHBA
Një prej ish-xhelatëve të El Chapo-s është ekstraduar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku akuzohet për rrëmbimin dhe vrasjen e një trafikanti droge në Teksas dhe dërgimin e trupit të tij në Meksikë. Autoritetet ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 15:36
Një prej ish-xhelatëve të El Chapo-s është ekstraduar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku akuzohet për rrëmbimin dhe vrasjen e një trafikanti droge në Teksas dhe dërgimin e trupit të tij në Meksikë. Autoritetet ...

Profesori amerikan, ekspert kundër korrupsionit, arrestohet për pastrim parash
Një profesor amerikan i studimeve ndërkombëtare, i cili më parë e kishte shkruar një libër për krimin e organizuar dhe është ekspert për njohjen e rasteve të pastrimit të parave dhe korrupsionit në Amerikën Jugore, ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 14:14
Një profesor amerikan i studimeve ndërkombëtare, i cili më parë e kishte shkruar një libër për krimin e organizuar dhe është ekspert për njohjen e rasteve të pastrimit të parave dhe korrupsionit në Amerikën Jugore, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved