ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 03:07

VIDEO: Pamjet tronditëse të mushkërive të zeza të duhanpirësit, pinte një pako cigare në ditë

VIDEO: Pamjet tronditëse të mushkërive të zeza të duhanpirësit, pinte një pako cigare në ditë
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu atë për 30 vite rresht. Në vend që të ishin ngjyrë rozë të shëndetshme, mushkëritë kishin ngjyrë qymyri nga mbetjet e duhanit gjatë ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 16:47
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu atë për 30 vite rresht. Në vend që të ishin ngjyrë rozë të shëndetshme, mushkëritë kishin ngjyrë qymyri nga mbetjet e duhanit gjatë ...

Pamjet shokuese/ Shikoni ç’ka ndodhur me mushkëritë e qytetarit që pinte një pako cigare në ditë! (VIDEO)
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 08:02
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...

Video tronditëse: Piu duhan për 30 vite rresht, shikoni si janë nxirë mushkëritë Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu atë për 30 vite rresht. Në vend që të ishin ngjyrë rozë të shëndetshme,...
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu atë për 30 vite rresht. Në vend që të ishin ngjyrë rozë të shëndetshme, mushkëritë kishin ngjyrë qymyri nga mbetjet e duhanit gjatë ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 17:54
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu atë për 30 vite rresht. Në vend që të ishin ngjyrë rozë të shëndetshme, mushkëritë kishin ngjyrë qymyri nga mbetjet e duhanit gjatë ...

Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë “si qymyr” të duhanpirësit 52-vjeçar, që piu një pako në ditë për 30 vjet
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me......
Zeri | 19-Nov-2019 16:08
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me......

Pamje të rënda, këto janë mushkëritë e duhanpirësit që pinte një paketë në ditë
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet. Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ekstremisht të ...
Lexo | 19-Nov-2019 15:26
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet. Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ekstremisht të ...

?Pse është e rëndësishme ta dimë se çfarë lloji të gjakut kemi?
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 11:41
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...

Kështu duken mushkëritë e duhanpirësit që pinte një pako çdo ditë për 30 vjet
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet. Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ekstremisht të ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 09:11
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet. Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ekstremisht të ...

Shokuese: Ja si duken mushkëritë e duhanpirësit, që tymosi vetëm një pako cigare në ditë! (VIDEO)
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...
PortaliOnline | 19-Nov-2019 08:04
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...

Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë “si qymyr” të duhanpirësit 52-vjeçar, që piu një pako në ditë për 30 vjet
Një ishull privat në Filipine mund të jepet për pushuesit me 60 euro nata, për person. Ishulli ofron ujëra të pastra, pamje të shkëlqyera, dhe pushuesit do të jenë të vetmit përdorues gjatë qëndrimit. Në të gjithë ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 07:56
Një ishull privat në Filipine mund të jepet për pushuesit me 60 euro nata, për person. Ishulli ofron ujëra të pastra, pamje të shkëlqyera, dhe pushuesit do të jenë të vetmit përdorues gjatë qëndrimit. Në të gjithë ...

Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë “si qymyr” të duhanpirësit 52-vjeçar, që piu një pako në ditë për 30 vjet
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 07:44
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...

Pamjet shokuese tregojnë mushkëritë e zeza të duhanpirësit, ai piu një pako cigare në ditë! (VIDEO)
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 23:32
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...

Mushkëritë e duhanpirësit që pinte një pako çdo ditë për 30 vjet (FOTO)
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet. Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ekstremisht të ...
InFokusi | 18-Nov-2019 23:26
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet. Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ekstremisht të ...

Pamjet shokuese tregojnë mushkëritë e zeza të duhanpirësit, ai piu një pako cigare në ditë!
Mjekët nga Spitali Popullor Wuxi në Jiangsu të Kinës, filmian duke nxjerrë mushkëritë e ‘tmerrshme’ të një pacienti 52 vjeçar i cili kishte vdekur. Në vend që të ishin një ngjyrë e shëndetshme- rozë, ato kishin ngjyrë ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 22:28
Mjekët nga Spitali Popullor Wuxi në Jiangsu të Kinës, filmian duke nxjerrë mushkëritë e ‘tmerrshme’ të një pacienti 52 vjeçar i cili kishte vdekur. Në vend që të ishin një ngjyrë e shëndetshme- rozë, ato kishin ngjyrë ...

Pamje tronditëse: Kështu duken mushkëritë e duhanpirësit që pinte një pako çdo ditë për 30 vjet
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ekstremisht të ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 21:16
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ekstremisht të ...

Kështu duken mushkëritë e duhanpirësit që pinte një pako çdo ditë për 30 vjet (VIDEO)
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet, transmeton TopChannel Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ...
Portalb | 18-Nov-2019 22:22
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet, transmeton TopChannel Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ...

Ishulli në Filipine, të cilin mund ta merrni me “qira” për 60 euro për një natë
Ishulli ofron ujëra të pastra, pamje të shkëlqyera, dhe pushuesit do të jenë të vetmit përdorues gjatë qëndrimit. Në të gjithë ishullin mund të rehatohen deri në 16 veta në total e madje mund të organizohen dasma.
Lajminet | 18-Nov-2019 21:12
Ishulli ofron ujëra të pastra, pamje të shkëlqyera, dhe pushuesit do të jenë të vetmit përdorues gjatë qëndrimit. Në të gjithë ishullin mund të rehatohen deri në 16 veta në total e madje mund të organizohen dasma.

Mushkëritë e duhanpirësit që pinte një pako çdo ditë për 30 vjet
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet. Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ekstremisht të ...
Albportali | 18-Nov-2019 20:53
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet. Në vend se të ishin me një ngjyrë rozë të shëndetshme, ato ishin si qymyri dhe ekstremisht të ...

Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë “si qymyr” të duhanpirësit 52-vjeçar, që piu një pako në ditë për 30 vjet
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 20:12
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira të një duhanpirësi, i cili e piu duhanin për 30 vjet. Në vend që të ishin një ngjyrë rozë e shëndetshme, ato ishin si qymyr në ngjyrë nga mbetjet e duhanit për vite me ...

Mushkëritë e duhanpirësit që pinte një pako çdo ditë për 30 vjet - video
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet.
Kosova Press | 18-Nov-2019 19:42
Pamjet tronditëse tregojnë mushkëritë e nxira katran të një duhanpirësi, i cili u lidh me zakonin vrastar për 30 vjet.

Pinte një pako duhan për 30 vite, ja si iu bënë mushkëritë 52-vjeçarit
Në vend që të ishin një ngjyrë e shëndetshme rozë, ato ishin ngjyrë qymyrguri dhe të përflakura nga dekada mbetje duhani, transmeton . Mjekët nga Spitali Popullor Wuxi në Jiangsu, Kinë, u filmuan duke nxjerrë organet ...
Lajminet | 18-Nov-2019 18:22
Në vend që të ishin një ngjyrë e shëndetshme rozë, ato ishin ngjyrë qymyrguri dhe të përflakura nga dekada mbetje duhani, transmeton . Mjekët nga Spitali Popullor Wuxi në Jiangsu, Kinë, u filmuan duke nxjerrë organet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved