ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 02:36

Vëllaznimi, i vetmi ekip me 100 % fitore

Vëllaznimi, i vetmi ekip me 100 % fitore
Në fakt, skuadra kuqezi ka dominuar nga fillimi dhe fitoren nuk e rrezikoi për asnjë moment. Vëllaznimi ka pesë fitore në po aq ndeshje të zhvilluara, duke qenë skuadra e vetme pa humbje në Ligën e Parë, derisa AS ...
Lajminet | 18-Nov-2019 13:26
Në fakt, skuadra kuqezi ka dominuar nga fillimi dhe fitoren nuk e rrezikoi për asnjë moment. Vëllaznimi ka pesë fitore në po aq ndeshje të zhvilluara, duke qenë skuadra e vetme pa humbje në Ligën e Parë, derisa AS ...

Vëllaznimi vazhdon i pamposhtur në basketboll
Derbin e javës në xhiron e pestë të Ligës së Parë e ka fituar Vëllaznimi, që ka triumfuar ndaj AS Prishtinës në udhëtim me rezultat 64:80. Në fakt, skuadra kuqezi ka dominuar nga fillimi dhe fitoren nuk e rrezikoi për ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 22:59
Derbin e javës në xhiron e pestë të Ligës së Parë e ka fituar Vëllaznimi, që ka triumfuar ndaj AS Prishtinës në udhëtim me rezultat 64:80. Në fakt, skuadra kuqezi ka dominuar nga fillimi dhe fitoren nuk e rrezikoi për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved