ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 22:04

Lirohet nga burgu ish-kryeprokurorja speciale e Maqedonisë së Veriut, Katica Janeva

Lirohet nga burgu ish-kryeprokurorja speciale e Maqedonisë së Veriut, Katica Janeva
Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...
Lapsi | 19-Nov-2019 18:51
Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...

Reagon OBRM-PDUKM për paraburgimin shtëpiak të Janevës: Të mos ishte tragjik, vendimi do të ishte qesharak
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “të mos ishte tragjik, vendimi për lirimin e Katica Janevës nga paraburgimi do të ishte qesharak” “S’ka shembull më të mirë për funksionimin e gjyqësisë ‘Kacarska’ dhe ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:45
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “të mos ishte tragjik, vendimi për lirimin e Katica Janevës nga paraburgimi do të ishte qesharak” “S’ka shembull më të mirë për funksionimin e gjyqësisë ‘Kacarska’ dhe ...

VMRO reagon ndaj vendimit të Apelit për arrestin shtëpiak të Janevës
Shkup, 19 nëntor – Sikur të gjendeshin çanta Lui Viton me siguri edhe atë do ta kthenin me gjithë mijëra eurot, por nuk ka nevojë pasi as që e kërkuan. Sikur të mos ishte tragjik vendimi për lirimin e Katica Janevës nga ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 18:51
Shkup, 19 nëntor – Sikur të gjendeshin çanta Lui Viton me siguri edhe atë do ta kthenin me gjithë mijëra eurot, por nuk ka nevojë pasi as që e kërkuan. Sikur të mos ishte tragjik vendimi për lirimin e Katica Janevës nga ...

Katica Janeva e maskuar lirohet nga burgu i Shutkës (VIDEO)
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar nga burgu i Shutkës, pasi ndaj saj është caktuar masa e arrrestit shtëpiak, njofton TS. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 18:51
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar nga burgu i Shutkës, pasi ndaj saj është caktuar masa e arrrestit shtëpiak, njofton TS. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...

Akuzohet se zhvati mbi 1.5 milion euro, lirohet nga paraburgimi ish-prokurorja Speciale Katica Janeva që tronditi Maqedoninë e Veriut
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 17:57
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...

Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Mediat në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva, për të shkuar në arrest shtëpiak.
Top Channel | 19-Nov-2019 17:30
Mediat në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva, për të shkuar në arrest shtëpiak.

Katica Janeva nga Shutka shkoi në arrest shtëpiak
Policët e burgut në Shutkë e nxorën Katica Janevën nga qelia ku ishte në paraburgim. Ajo shkoi në arrest shtëpiak. Gjykatësit e Apelit ia pranuan ankesën dhe vendosën që ish-shefja e Porkurorisë Speciale fillimin e ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 18:45
Policët e burgut në Shutkë e nxorën Katica Janevën nga qelia ku ishte në paraburgim. Ajo shkoi në arrest shtëpiak. Gjykatësit e Apelit ia pranuan ankesën dhe vendosën që ish-shefja e Porkurorisë Speciale fillimin e ...

Ish-prokurorja Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Gjykata e Apelit në Shkup liroi nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva e cila është akuzuar për rastin Zhvatja. Gjykata e mori vendimin pas një garancie materiale të dhënë nga Janeva, se nuk do të ikë ...
ABCNews | 19-Nov-2019 18:39
Gjykata e Apelit në Shkup liroi nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva e cila është akuzuar për rastin Zhvatja. Gjykata e mori vendimin pas një garancie materiale të dhënë nga Janeva, se nuk do të ikë ...

“Lirimi i Janevës nga burgu”, Memishi: Për pulë e qebap ha burg, ndërsa për vjedhje milionash je në liri
Zëdhënësi i Lëvizjes BESA, Elmedin Memishi në rrjetin social Facebook ka reaguar pas lirimit nga burgu të ish prokurores speciale Katica Janeva. Ja reagimi i tij; “Katica dhe drejtësia! Nëse i vjedh një pulë komshiut, ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 18:45
Zëdhënësi i Lëvizjes BESA, Elmedin Memishi në rrjetin social Facebook ka reaguar pas lirimit nga burgu të ish prokurores speciale Katica Janeva. Ja reagimi i tij; “Katica dhe drejtësia! Nëse i vjedh një pulë komshiut, ...

Reagim i VMRO-DPMNE-së ndaj vendimit të Gjykatës së Apelit për arrestin e shtëpisë së Janevës
Shkup, 19 nëntor 2019 Sikur të gjendeshin çanta Lui Viton me siguri edhe atë do ta kthenin me gjithë mijëra eurot, por nuk ka nevojë pasi as që e kërkuan. Sikur të mos ishte tragjik vendimi për lirimin e Katica Janevës ...
Medial | 19-Nov-2019 18:42
Shkup, 19 nëntor 2019 Sikur të gjendeshin çanta Lui Viton me siguri edhe atë do ta kthenin me gjithë mijëra eurot, por nuk ka nevojë pasi as që e kërkuan. Sikur të mos ishte tragjik vendimi për lirimin e Katica Janevës ...

Janeva me fytyrë të mbuluar lëshohet në paraburgim shtëpiak
Ish-kryetarja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva sot gjatë pasdites u lëshuar në arrest shtëpiak. Nga automjeti i policisë, Janeva doli me pranga në dorë dhe me fytyrë të mbuluar e shoqëruar me polici. ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:20
Ish-kryetarja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva sot gjatë pasdites u lëshuar në arrest shtëpiak. Nga automjeti i policisë, Janeva doli me pranga në dorë dhe me fytyrë të mbuluar e shoqëruar me polici. ...

Në pranga dhe e maskuar, Katica Janeva dërgohet në paraburgim shtëpiak (VIDEO)
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Është filmuar edhe momenti kur Janeva zbret nga furgoni policor me pranga në duar. Ajo kishte veshur një ...
Shenja | 19-Nov-2019 18:31
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Është filmuar edhe momenti kur Janeva zbret nga furgoni policor me pranga në duar. Ajo kishte veshur një ...

Pamje nga largimi i Katica Janevës nga Shutka
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva tashmë është larguar nga nga burgu i Shutkës , ndërsa ndaj saj është caktuar masa e arrestit shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 18:27
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva tashmë është larguar nga nga burgu i Shutkës , ndërsa ndaj saj është caktuar masa e arrestit shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...

Katica del nga burgu dhe vendoset në arrest shtëpiak (Video)
Shkup, 19 nëntor – Ish-kryeprokurorja e Speciales, Katica Janeva para disa minutave është lëshuar nga burgu i Shutkës për në arrest shtëpiak. “Më mbaj për të dy duart” i tha Janeva policisë që e shoqëronin. Ajo përsëri ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 18:27
Shkup, 19 nëntor – Ish-kryeprokurorja e Speciales, Katica Janeva para disa minutave është lëshuar nga burgu i Shutkës për në arrest shtëpiak. “Më mbaj për të dy duart” i tha Janeva policisë që e shoqëronin. Ajo përsëri ...

Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...
Ina-Online | 19-Nov-2019 17:28
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...

Lirohet nga burgu Katica Janeva
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:53
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...

U arrestua me bujë, Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
SHKUP Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:09
SHKUP Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...

Katica Janeva në paraburgim shtëpiak
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Janeva është në paraburgim që nga gushti, kur dhe u arrestua në shtëpinë e saj në lagjen e Shkupit, ...
Shenja | 19-Nov-2019 16:51
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Janeva është në paraburgim që nga gushti, kur dhe u arrestua në shtëpinë e saj në lagjen e Shkupit, ...

Gjykata e Apelit vendosi – arrest shtëpiak për Katica Janevën
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Gjykata e Apelit pasdite mori vendim me të cilin e pranoi ankesën e ish-prokurores speciale Katica Janevën dhe i caktoi masë të arrestit shtëpiak. “Është ndryshuar vendimi i shkallës së ...
Medial | 19-Nov-2019 16:50
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Gjykata e Apelit pasdite mori vendim me të cilin e pranoi ankesën e ish-prokurores speciale Katica Janevën dhe i caktoi masë të arrestit shtëpiak. “Është ndryshuar vendimi i shkallës së ...

Bëri bujë kur u arrestua për akuzën e zhvatjes mbi 1.5 milion euro nga biznesmeni, Gjykata lë të lirë ish-prokuroren
Postuar: 19/11/2019 - 16:35 Mediat maqedonase kanë raportuar se ish-prokurorja Speciale Katica Janeva ka dalë nga burgu i Shutkës për të shkuar në “arrest shtëpie”. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 16:42
Postuar: 19/11/2019 - 16:35 Mediat maqedonase kanë raportuar se ish-prokurorja Speciale Katica Janeva ka dalë nga burgu i Shutkës për të shkuar në “arrest shtëpie”. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved