ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2019 01:13

VIDEO dramatike: Kamioni që transportonte karburant përplaset dhe shpërthen në flakë

VIDEO dramatike: Kamioni që transportonte karburant përplaset dhe shpërthen në flakë
Ky është momenti dramatik ku një kamion që transportonte karburant humb kontrollin në një kthesë dhe përplaset me mbrojtësen anësore të rrugës. Nga përplasja e fuqishme karburanti që transportonte kamioni shpërthen në ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 12:39
Ky është momenti dramatik ku një kamion që transportonte karburant humb kontrollin në një kthesë dhe përplaset me mbrojtësen anësore të rrugës. Nga përplasja e fuqishme karburanti që transportonte kamioni shpërthen në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved