ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/01/2020 08:05

UNICEF hap Qendrën e Inovacionit për të rinjtë në Gjakovë

UNICEF hap Qendrën e Inovacionit për të rinjtë në Gjakovë
UNICEF-i dhe komuna e Gjakovës nënshkruan sot një memorandum mirëkuptimi për “Nismën e Komunës Mike ndaj Fëmijëve”, e cila synon që të ketë një përkushtim më të madh për realizimin e të drejtave të fëmijëve dhe ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:15
UNICEF-i dhe komuna e Gjakovës nënshkruan sot një memorandum mirëkuptimi për “Nismën e Komunës Mike ndaj Fëmijëve”, e cila synon që të ketë një përkushtim më të madh për realizimin e të drejtave të fëmijëve dhe ...

UNICEF hap Qendrën e Inovacionit për të rinjtë në Gjakovë
Zyra e UNICEF-it në Kosovë dhe Komuna e Gjakovës nënshkruan sot një Memorandum Mirëkuptimi për “Nismën e Komunës Mike ndaj Fëmijëve” që ka për synim të krijojë një komunë që është e përkushtuar ndaj realizimit të të ...
Medial | 19-Nov-2019 18:09
Zyra e UNICEF-it në Kosovë dhe Komuna e Gjakovës nënshkruan sot një Memorandum Mirëkuptimi për “Nismën e Komunës Mike ndaj Fëmijëve” që ka për synim të krijojë një komunë që është e përkushtuar ndaj realizimit të të ...

UNICEF hap Qendrën e Inovacionit për të rinjtë në Gjakovë
Zyra e UNICEF-it në Kosovë dhe Komuna e Gjakovës nënshkruan sot një Memorandum Mirëkuptimi për “Nismën e Komunës Mike ndaj Fëmijëve” që ka për synim të krijojë një komunë që është e përkushtuar ndaj realizimit të të ...
Arbresh | 19-Nov-2019 18:05
Zyra e UNICEF-it në Kosovë dhe Komuna e Gjakovës nënshkruan sot një Memorandum Mirëkuptimi për “Nismën e Komunës Mike ndaj Fëmijëve” që ka për synim të krijojë një komunë që është e përkushtuar ndaj realizimit të të ...

UNICEF hap Qendrën e Inovacionit për të rinjtë në Gjakovë
UNICEF-i dhe Komuna e Gjakovës nënshkruan sot një memorandum mirëkuptimi për “Nismën e Komunës Mike ndaj Fëmijëve”, e cila synon që të ketë një përkushtim më të madh për realizimin e të drejtave të fëmijëve dhe ...
Kosova Press | 19-Nov-2019 17:41
UNICEF-i dhe Komuna e Gjakovës nënshkruan sot një memorandum mirëkuptimi për “Nismën e Komunës Mike ndaj Fëmijëve”, e cila synon që të ketë një përkushtim më të madh për realizimin e të drejtave të fëmijëve dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved