ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 01:51

Tryeza e AMA-s: Të ristrukturohen shoqatat dhe ringrihen sindikatat e gazetarëve

Tryeza e AMA-s: Të ristrukturohen shoqatat dhe ringrihen sindikatat e gazetarëve
Problemet me të cilat ballafaqohet gazetaria shqiptare, ishin në vemendje të tryezës së dytë për rregullimin ligjor të marrëdhënieve të punës së gazetarëve në mediat audiovizive. Me tone të ashpra kreu i UGSH Aleksandër ...
Medial | 19-Nov-2019 12:02
Problemet me të cilat ballafaqohet gazetaria shqiptare, ishin në vemendje të tryezës së dytë për rregullimin ligjor të marrëdhënieve të punës së gazetarëve në mediat audiovizive. Me tone të ashpra kreu i UGSH Aleksandër ...

Tryeza e AMA-s: Të ristrukturohen shoqatat dhe ringrihen sindikatat e gazetarëve
Problemet me të cilat ballafaqohet gazetaria shqiptare, ishin në vemendje të tryezës së dytë për rregullimin ligjor të marrëdhënieve të punës së gazetarëve në mediat audiovizive. Me tone të ashpra kreu i UGSH Aleksandër ...
RTSH | 19-Nov-2019 11:55
Problemet me të cilat ballafaqohet gazetaria shqiptare, ishin në vemendje të tryezës së dytë për rregullimin ligjor të marrëdhënieve të punës së gazetarëve në mediat audiovizive. Me tone të ashpra kreu i UGSH Aleksandër ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved