ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 22:27

Tit Vasili: Kemi kapur Dvoranin me presh në dorë, presidenti Ilir Meta ka shumë të drejtë

Tit Vasili: Kemi kapur Dvoranin me presh në dorë, presidenti Ilir Meta ka shumë të drejtë
Petrit Vasili shprehet se ka kapur kreun e KED-së Dvorani në flagrancë. Në një reagim në Facebook, Vasili shton se “çdo shqiptar e sheh që Dvorani është kapur me presh në dorë, por ky thotë që preshi nuk është edhe aq i ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 18:09
Petrit Vasili shprehet se ka kapur kreun e KED-së Dvorani në flagrancë. Në një reagim në Facebook, Vasili shton se “çdo shqiptar e sheh që Dvorani është kapur me presh në dorë, por ky thotë që preshi nuk është edhe aq i ...

Vasili: Dvorani kapet me presh në dorë, por thotë që preshi nuk është kaq i madh!
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili shprehet se shkeljet e kreut të KED, Ardian Dvorani janë flagrante dhe për ato duhet të përgjigjet në gjykatë. Në një reagim në Facebook, Vasili shton se “çdo shqiptar e sheh që Dvorani ...
Telegraf | 19-Nov-2019 17:33
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili shprehet se shkeljet e kreut të KED, Ardian Dvorani janë flagrante dhe për ato duhet të përgjigjet në gjykatë. Në një reagim në Facebook, Vasili shton se “çdo shqiptar e sheh që Dvorani ...

“Pse të gjithë po shqyhen të mbrojnë Dvoranin”, Vasili flet për mafiozë të qeverisë dhe skllevër diplomatikë: Palaçollëkun e bëri kreu i KED
Ne kulmin e përplasjeve për çështjen e zgjedhjes së anëtareve të rinj të Gjykatës Kushtetuese, nenkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, thotë se “përgjegjesia për palaçollekun e mashtrimit me vendimet e KED-së bie vetëm mbi ...
Telegraf | 18-Nov-2019 15:01
Ne kulmin e përplasjeve për çështjen e zgjedhjes së anëtareve të rinj të Gjykatës Kushtetuese, nenkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, thotë se “përgjegjesia për palaçollekun e mashtrimit me vendimet e KED-së bie vetëm mbi ...

Përplasjet për Kushtetuesen, Vasili nuk i ndahet Ardian Dvoranit: Të gjithë po përpiqen ta shfajësojnë
TIRANË Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është rikthyer sërish përplasjeve të krijuara për Gjykatën Kushtetuese, ndërsa thotë se përgjegjësia kryesore për mashtrimet dhe vendimet e ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 14:43
TIRANË Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është rikthyer sërish përplasjeve të krijuara për Gjykatën Kushtetuese, ndërsa thotë se përgjegjësia kryesore për mashtrimet dhe vendimet e ...

Vasili: Dvorani kapet me presh ne dore, por thote qe nuk eshte kaq i madh!
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili vijon me publikimin e denoncimeve në adresë të kryetarit të KED, Ardian Dvorani. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Vasili shprehet se, kreu i KED u kap me presh në duar duke dhunuar ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 17:23
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili vijon me publikimin e denoncimeve në adresë të kryetarit të KED, Ardian Dvorani. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Vasili shprehet se, kreu i KED u kap me presh në duar duke dhunuar ...

Perplasjet per Kushtetuesen, Vasili: Pergjegjesia per palaçollekun me vendimet e KED bie mbi Dvoranin
Nënkrytari i LSI Petrit Vasili ka reaguar me një shenim në faqen tij në facebook për tentativën e qeverisë për të ndikuar në vendimarrjen e Peresidentit dhe nëpërmjet manovrave të kapin Gjykatën Kushtetuese. “Të gjithë ...
Lajmi i Fundit | 18-Nov-2019 16:17
Nënkrytari i LSI Petrit Vasili ka reaguar me një shenim në faqen tij në facebook për tentativën e qeverisë për të ndikuar në vendimarrjen e Peresidentit dhe nëpërmjet manovrave të kapin Gjykatën Kushtetuese. “Të gjithë ...

LSI sulmon qeverinë për Gjykatën Kushtetuese: Mafiozët janë pushtuar nga makthi i dështimit
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar sërish për përplasjet e krijuara në Gjykatën Kushtetuese. Ashtu si Presidenti Meta, edhe Vasili bën përgjegjës të vetëm kreun e KED, Ardian ...
Politiko | 18-Nov-2019 15:01
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar sërish për përplasjet e krijuara në Gjykatën Kushtetuese. Ashtu si Presidenti Meta, edhe Vasili bën përgjegjës të vetëm kreun e KED, Ardian ...

Përplasjet për Kushtetuesen, Vasili nuk i ndahet Ardian Dvoranit: Të gjithë po përpiqen ta shfajësojnë
TIRANË Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është rikthyer sërish përplasjeve të krijuara për Gjykatën Kushtetuese, ndërsa thotë se përgjegjësia kryesore për mashtrimet dhe vendimet e ...
Medial | 18-Nov-2019 14:43
TIRANË Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është rikthyer sërish përplasjeve të krijuara për Gjykatën Kushtetuese, ndërsa thotë se përgjegjësia kryesore për mashtrimet dhe vendimet e ...

Debati per Kushtetuesen, Vasili ndaj Dvoranit: Te gjithe po perpiqen ta shfajesojne
TIRANË Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është rikthyer sërish përplasjeve të krijuara për Gjykatën Kushtetuese, ndërsa thotë se përgjegjësia kryesore për mashtrimet dhe vendimet e ...
Lajmi i Fundit | 18-Nov-2019 14:42
TIRANË Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është rikthyer sërish përplasjeve të krijuara për Gjykatën Kushtetuese, ndërsa thotë se përgjegjësia kryesore për mashtrimet dhe vendimet e ...

“Kushtetuesja”, Vasili i LSI “rilexon” akuzat e Metës kundër Xhafajt: Katica politike, që mbron Katicën e KED dhe betimin te Bregu i Lanës
Petrit Vasili ka reaguar pas deklarataës të ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, i cili argumentoi sot se në përplasjen për anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, Presidenti nuk ka të drejtë, pasi ka vepruar përtej ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 18:45
Petrit Vasili ka reaguar pas deklarataës të ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, i cili argumentoi sot se në përplasjen për anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, Presidenti nuk ka të drejtë, pasi ka vepruar përtej ...

“Pse të gjithë po shqyhen të mbrojnë Dvoranin?!”, ish-deputeti i LSI del në krah të Metës dhe flet për prapaskenat e rënda: Ja kush e bëri palaçollëkun!
Postuar: 18/11/2019 - 14:33 Ish-deputeti i LSI, Petrit Valisi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka dal në krahë të Metës për Gjykatën Kushtetueses dhe ka sulmuar ashpër qeverinë. Sipas tij të gjithë po mundohen ...
Sot.Al | 18-Nov-2019 14:42
Postuar: 18/11/2019 - 14:33 Ish-deputeti i LSI, Petrit Valisi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka dal në krahë të Metës për Gjykatën Kushtetueses dhe ka sulmuar ashpër qeverinë. Sipas tij të gjithë po mundohen ...

Gjykata Kushtetuese, Vasili i përgjigjet Xhafajt: ‘Katica’ politike guxon të shantazhojë edhe anëtaret e KED në mbrojtje të ‘Katicës’ Dvorani
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar pas deklaratës së ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj i cili bëri përgjegjës presidentin Meta për përplasjen në Kushtetuese. Teksa e cilëson Xhafajn si ‘Katica’, ...
Politiko | 17-Nov-2019 18:50
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar pas deklaratës së ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj i cili bëri përgjegjës presidentin Meta për përplasjen në Kushtetuese. Teksa e cilëson Xhafajn si ‘Katica’, ...

Pse po e mbron Ardian Dvoranin? LSI sulmon Fatmir Xhafajn pas deklaratave për Vitore Tushën
Postuar: 17/11/2019 - 18:37 Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar ndaj deklaratave të ish-ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt, i cili kritikoi sot anëtaren e Gjykatës Kushtetuese ...
Sot.Al | 17-Nov-2019 18:39
Postuar: 17/11/2019 - 18:37 Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar ndaj deklaratave të ish-ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt, i cili kritikoi sot anëtaren e Gjykatës Kushtetuese ...

LSI në unison me Metën e PD: Xhafaj po mbron palaçollëkun e Dvoranit
LSI I është bashkuar qëndrimit të PD dhe presidentit Meta dhe ka sulmuar ish-ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj në lidhje me çështjen e Gjykatës Kushtetuese. Në një postim në Facebook, nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 18:23
LSI I është bashkuar qëndrimit të PD dhe presidentit Meta dhe ka sulmuar ish-ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj në lidhje me çështjen e Gjykatës Kushtetuese. Në një postim në Facebook, nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved