ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 11:27

“Të thyej dhëmbët!” Rumunja rrëfen tmerrin e përjetuar nga burri shqiptar, që e përdhunonte dhe rrihte

“Të thyej dhëmbët!” Rumunja rrëfen tmerrin e përjetuar nga burri shqiptar, që e përdhunonte dhe rrihte
E përdhunonte, e kërcënonte dhe e dhunonte vazhdimisht, gruaja rumune tregon tmerrin e përjetuar nga bashkëshorti shqiptar.
Top Channel | 19-Nov-2019 20:43
E përdhunonte, e kërcënonte dhe e dhunonte vazhdimisht, gruaja rumune tregon tmerrin e përjetuar nga bashkëshorti shqiptar.

“Të thyej dhëmbët”: Rumunja rrëfen tmerrin e përjetuar nga burri shqiptar, që e përdhunonte dhe rrihte
E përdhunonte, e kërcënonte dhe e dhunonte vazhdimisht, gruaja rumune tregon tmerrin e përjetuar nga bashkëshorti shqiptar. Një shqiptar është vënë në pranga nga policia e qytetit të Anconas, në Itali pasi akuzohet për ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 20:02
E përdhunonte, e kërcënonte dhe e dhunonte vazhdimisht, gruaja rumune tregon tmerrin e përjetuar nga bashkëshorti shqiptar. Një shqiptar është vënë në pranga nga policia e qytetit të Anconas, në Itali pasi akuzohet për ...

“Ti thyej dhembet”, rumunja tregon cfare ka hequr nga burri shqiptar
Nje grua ruune ka deshmuar se i shoqi i saj e për.dhu.nonte, e kër.cë.nonte dhe e dhunonte vazhdimisht, gruaja rumune tregon tmerrin e përjetuar nga bashkëshorti shqiptar. Një shqiptar është vënë në pranga nga policia e ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 21:04
Nje grua ruune ka deshmuar se i shoqi i saj e për.dhu.nonte, e kër.cë.nonte dhe e dhunonte vazhdimisht, gruaja rumune tregon tmerrin e përjetuar nga bashkëshorti shqiptar. Një shqiptar është vënë në pranga nga policia e ...

Gruaja rumune tregon dhunën që pësonte nga burri shqiptar
Një 42-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga ditën e sotme pasi akuzohet për dhunë dhe kanosje ndaj bashkëshortes së tij rumune. Ka qenë vetë 40-vjeçarja ajo që ka marrë iniciativën të denoncojë në polici, partnerin e saj ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 19:57
Një 42-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga ditën e sotme pasi akuzohet për dhunë dhe kanosje ndaj bashkëshortes së tij rumune. Ka qenë vetë 40-vjeçarja ajo që ka marrë iniciativën të denoncojë në polici, partnerin e saj ...

“Të pres fytin, të thyej dhëmbët!” Gruaja rumune tregon dhunën që pësonte nga burri shqiptar
Një 42-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga ditën e sotme pasi akuzohet për dhunë dhe kanosje ndaj bashkëshortes së tij rumune. Ka qenë vetë 40-vjeçarja ajo që ka marrë iniciativën të denoncojë në polici, partnerin e saj ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 19:15
Një 42-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga ditën e sotme pasi akuzohet për dhunë dhe kanosje ndaj bashkëshortes së tij rumune. Ka qenë vetë 40-vjeçarja ajo që ka marrë iniciativën të denoncojë në polici, partnerin e saj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved