ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 23:01

“Te¨ vritet Zoran Zaev dhe Zijadin Sela”, ishte mesazhi i oficere¨ve ruse¨

“Te¨ vritet Zoran Zaev dhe Zijadin Sela”, ishte mesazhi i oficere¨ve ruse¨
“Te¨ vritet Zoran Zaev dhe Zijadin Sela”, ishte mesazhi i oficere¨ve ruse¨ pe¨r grupet e ekstremit te¨ djathte¨ ne¨ Maqedoninë e Veriut pe¨r date¨n 27 prill te¨ vitit 2017. “Dihet edhe emri i oficerit rus te¨ ...
PortaliOnline | 19-Nov-2019 17:35
“Te¨ vritet Zoran Zaev dhe Zijadin Sela”, ishte mesazhi i oficere¨ve ruse¨ pe¨r grupet e ekstremit te¨ djathte¨ ne¨ Maqedoninë e Veriut pe¨r date¨n 27 prill te¨ vitit 2017. “Dihet edhe emri i oficerit rus te¨ ...

Zaevin dhe Selën deshën t’i vrasin rusët
“Te¨ vritet Zoran Zaev dhe Zijadin Sela”, ishte mesazhi i oficere¨ve ruse¨ pe¨r grupet e ekstremit te¨ djathte¨ ne¨ Maqedoninë e Veriut pe¨r date¨n 27 prill te¨ vitit 2017. “Dihet edhe emri i oficerit rus te¨ ...
Arbresh | 19-Nov-2019 15:55
“Te¨ vritet Zoran Zaev dhe Zijadin Sela”, ishte mesazhi i oficere¨ve ruse¨ pe¨r grupet e ekstremit te¨ djathte¨ ne¨ Maqedoninë e Veriut pe¨r date¨n 27 prill te¨ vitit 2017. “Dihet edhe emri i oficerit rus te¨ ...

Zbulohet se Zaevin dhe Selën deshën t’i vrasin rusët
“Dihet edhe emri i oficerit rus te¨ inteligjence¨s, qe¨ po e udhe¨hiqte operacionin me ndihme¨n e serbit Goran Zivalevic, gjithashtu oficer i inteligjence¨s serbe ne¨ Shkup. Inicialet e tij jane¨ V.F., i cili po ...
Lajminet | 19-Nov-2019 15:40
“Dihet edhe emri i oficerit rus te¨ inteligjence¨s, qe¨ po e udhe¨hiqte operacionin me ndihme¨n e serbit Goran Zivalevic, gjithashtu oficer i inteligjence¨s serbe ne¨ Shkup. Inicialet e tij jane¨ V.F., i cili po ...

Shqipëria e kishte dëbuar spiunin rus, shteti i tij i gjen vend në BeH
Federata Ruse ka ndërmend ta dërgojë Vladislav Vitalyevich Filippov si atashe ushtarak në ambasadën e saj në Sarajevë. Filipov është diplomat i cili u dëbua nga Shqipëria në mars të vitit të kaluar pas rastit Skripal, ...
PortaliOnline | 18-Nov-2019 17:58
Federata Ruse ka ndërmend ta dërgojë Vladislav Vitalyevich Filippov si atashe ushtarak në ambasadën e saj në Sarajevë. Filipov është diplomat i cili u dëbua nga Shqipëria në mars të vitit të kaluar pas rastit Skripal, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved