ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/01/2020 07:45

KLSH zbulon katrahurën në PPP e Milot-Balldren, falsifikime dhe 0 investime

KLSH zbulon katrahurën në PPP e Milot-Balldren, falsifikime dhe 0 investime
mapo.al Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...
Mapo | 19-Nov-2019 08:58
mapo.al Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...

Monitorimi i Borxhit nga Evropianët/ Paratë e përdorura paturpësisht, rritja me miliarda e PPP-ve përbën rrezik publik dhe barrë për qytetarët
PPP-të ose Paratë e Përdorura Paturpësisht! Partneritetet Publike-Private, të njohura si PPP-të, apo koncesionet, nuk janë shpikur në Shqipëri. Ato përdoren si një alternativë investimi, kur një shtet ka nevojë për ...
Telegraf | 19-Nov-2019 09:54
PPP-të ose Paratë e Përdorura Paturpësisht! Partneritetet Publike-Private, të njohura si PPP-të, apo koncesionet, nuk janë shpikur në Shqipëri. Ato përdoren si një alternativë investimi, kur një shtet ka nevojë për ...

Të tjera lëvizje në lidhje me grabitjen e Rinasit, pas kontrollit të banesës dhe gjetjes së një sasi të konsiderueshme parash, Prokuroria kërkesë gjykatës (Dokumentat)
Postuar: 19/11/2019 - 14:09 Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 14:14
Postuar: 19/11/2019 - 14:09 Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të ...

Një lajm i trishtë për Volkswagen
Drejtori i Financave i kompanisë Volkswagen, Frank Witter deklaroi në një konferencë se shitjet në vitin 2020 duhet të jenë të paktën 20% më të larta se në vitin 2016. Kompania më parë kishte parashikuar rritje të të ...
Lajminet | 19-Nov-2019 12:45
Drejtori i Financave i kompanisë Volkswagen, Frank Witter deklaroi në një konferencë se shitjet në vitin 2020 duhet të jenë të paktën 20% më të larta se në vitin 2016. Kompania më parë kishte parashikuar rritje të të ...

KLSH zbulon katrahurën në PPP e Milot-Balldren, falsifikime dhe zero investime nga kompania koncesionare
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...
Lapsi | 19-Nov-2019 08:37
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...

KLSH zbulon mashtrimet tek Milot-Balldren, falsifikime dhe zero investime nga kompania koncesionare
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 08:20
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...

Katrahura e Milot-Balldren, KLSH: Falsifikime dhe zero investime
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...
Gazeta Dita | 19-Nov-2019 08:20
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...

KLSH zbulon shkeljet në PPP e Milot-Balldren, falsifikime dhe zero investime nga kompania koncesionare
Të dhënat që përmbajnë kontrata koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e aksit Milot -Balldren nga kompania ANK janë të falsifikuara. Revista Monitor shkruan se Kontrolli i Lartë i Shtetit në një ...
Politiko | 19-Nov-2019 08:20
Të dhënat që përmbajnë kontrata koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e aksit Milot -Balldren nga kompania ANK janë të falsifikuara. Revista Monitor shkruan se Kontrolli i Lartë i Shtetit në një ...

KLSH zbulon katrahurën në PPP e Milot-Balldren, falsifikime dhe zero investime nga kompania koncesionare
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 07:37
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...

KLSH zbulon katrahurën në PPP e Milot-Balldren, falsifikime dhe zero investime nga kompania koncesionare
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...
Medial | 19-Nov-2019 07:42
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...

KLSH zbulon katrahurën në PPP e Milot-Balldren, falsifikime dhe zero investime nga kompania koncesionare
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...
Monitor | 18-Nov-2019 23:16
Të dhënat për kontratën koncesionare me Partneritet -Publik -Privat për ndërtimin e rrugës, Milot -Balldren nga kompania ANK janë falsifikuar. Kontrolli i Lartë i Shtetit në një audit të thelluar mbi procesin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved