ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 21:57

Të tjera lëvizje në lidhje me grabitjen e Rinasit, pas kontrollit të banesës dhe gjetjes së një sasie të konsiderueshme parash, Prokuroria kërkesë gjykatës

Të tjera lëvizje në lidhje me grabitjen e Rinasit, pas kontrollit të banesës dhe gjetjes së një sasie të konsiderueshme parash, Prokuroria kërkesë gjykatës
Postuar: 19/11/2019 - 13:55 Është shtyrë seanca gjyqësore për Oltian Veselin dhe Elton Piklin dy të arrestuarit, që akuzohen për përfshirje në grabitjen e 6 milion eurove në aeroportin e Rinasit më 9 prill të këtij ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 13:58
Postuar: 19/11/2019 - 13:55 Është shtyrë seanca gjyqësore për Oltian Veselin dhe Elton Piklin dy të arrestuarit, që akuzohen për përfshirje në grabitjen e 6 milion eurove në aeroportin e Rinasit më 9 prill të këtij ...

Supergrabitja në Rinas, zbulohet një pjesë tjetër e parave
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. “BalkanWeb” mëson se policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasin Elton Pikli. Ndërkohë, një shumë ...
Shenja | 19-Nov-2019 12:31
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. “BalkanWeb” mëson se policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasin Elton Pikli. Ndërkohë, një shumë ...

Super grabitja në Rinas, policia gjen shuma parash në banesat e dy të arrestuarve
Policia gjen një tjetër shumë parash në banesat e dy të arrestuarve për super grabitjen në aeroportin e Rinasit, ngjarje kjo e ndodhur më 9 prill të këtij viti. Burime brenda dikasterit blu, bëjnë të ditur, se paratë ...
RTSH | 19-Nov-2019 11:08
Policia gjen një tjetër shumë parash në banesat e dy të arrestuarve për super grabitjen në aeroportin e Rinasit, ngjarje kjo e ndodhur më 9 prill të këtij viti. Burime brenda dikasterit blu, bëjnë të ditur, se paratë ...

Supergrabitja në Rinas, zbulohet një pjesë tjetër e parave
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. “BalkanWeb” mëson se policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasin Elton Pikli. Ndërkohë, një shumë ...
AlbInfo | 19-Nov-2019 11:03
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. “BalkanWeb” mëson se policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasin Elton Pikli. Ndërkohë, një shumë ...

Gjenden të tjera para të grabitura në Rinas në prill 2019
Disa mijëra euro që I takojnë një banke të nivelit të dytë të grabitur në 9 prill 2019 në pistën e Rinasit, janë gjetur nga policia së fundmi. Burime për Vizion Plus bëjnë të ditur se shuma e gjetur është rreth 8-9 mijë ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 09:55
Disa mijëra euro që I takojnë një banke të nivelit të dytë të grabitur në 9 prill 2019 në pistën e Rinasit, janë gjetur nga policia së fundmi. Burime për Vizion Plus bëjnë të ditur se shuma e gjetur është rreth 8-9 mijë ...

Grabitja në Rinas/ Zbulohen dy shuma të tjera parash, 5 mijë euro i gjenden Elton Piklit
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. Policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasit Elton Pikli, që është një prej të arrestuarve, si ...
Lapsi | 19-Nov-2019 10:16
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. Policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasit Elton Pikli, që është një prej të arrestuarve, si ...

Grabitja e Rinasit, zbulohen dy shuma të tjera parash
Gjenden dy shuma të tjera parash të grabitura më 9 prill në Rinas. Abcnews.al raporton se shuma prej 5 mije eurosh i është gjetur Elton Piklit, është një prej të arrestuarve, si autor i dyshuar. Ndërkohë një shumë ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 10:22
Gjenden dy shuma të tjera parash të grabitura më 9 prill në Rinas. Abcnews.al raporton se shuma prej 5 mije eurosh i është gjetur Elton Piklit, është një prej të arrestuarve, si autor i dyshuar. Ndërkohë një shumë ...

Grabitja në Rinas, zbulohen dy shuma të parave të vjedhura
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. Policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasit Elton Pikli. Ndërkohë, një shumë tjetër i është ...
Gazeta Dita | 19-Nov-2019 09:59
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. Policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasit Elton Pikli. Ndërkohë, një shumë tjetër i është ...

Super grabitja në Rinas/ Policia zbulon dy shuma të tjera parash
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. Sipas mediave informative, policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasit Elton Pikli, që është një ...
Lexo | 19-Nov-2019 09:55
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. Sipas mediave informative, policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasit Elton Pikli, që është një ...

Gjenden dy shuma të tjera parash që u grabitën në Rinas
Policia ka gjetur dy shuma të tjera parash të grabitura në aeroportin e Rinasit, në prill të këtij viti, ku mbeti dhe një i vrarë. BalkanWeb raporton se, policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasit Elton ...
Dritare | 19-Nov-2019 09:46
Policia ka gjetur dy shuma të tjera parash të grabitura në aeroportin e Rinasit, në prill të këtij viti, ku mbeti dhe një i vrarë. BalkanWeb raporton se, policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasit Elton ...

Supergrabitja në Rinas, zbulohet një pjesë tjetër e parave
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. Policia e ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasin Elton Pikli. Ndërkohë, një shumë tjetër i është ...
Telegraf | 19-Nov-2019 09:33
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. Policia e ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasin Elton Pikli. Ndërkohë, një shumë tjetër i është ...

Supergrabitja në Rinas, zbulohet një pjesë tjetër e parave
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. “BalkanWeb” mëson se policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasin Elton Pikli. Ndërkohë, një shumë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 09:33
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. “BalkanWeb” mëson se policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasin Elton Pikli. Ndërkohë, një shumë ...

Super-grabitja në Rinas/ Zbulohen dy shuma të tjera parash, 5 mijë euro i gjenden Elton Piklit
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasin ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 09:25
Policia ka zbuluar dy shuma të tjera parash të grabitjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit, më 9 prill 2019. Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se policia i ka gjetur shumën prej 5 mijë eurosh shtetasin ...

E FUNDIT/ Grabitja e Rinasit, zbulohen dy shuma të tjera parash
Gjenden dy shuma të tjera parash të grabitura më 9 prill në Rinas. Gazetarja Glidona Daci bën të ditur pë Abcnews.al se shuma prej 5 mije eurosh i është gjetur Elton Piklit. Ndërkohë një shumë tjetër i është gjetur ...
ABCNews | 19-Nov-2019 09:27
Gjenden dy shuma të tjera parash të grabitura më 9 prill në Rinas. Gazetarja Glidona Daci bën të ditur pë Abcnews.al se shuma prej 5 mije eurosh i është gjetur Elton Piklit. Ndërkohë një shumë tjetër i është gjetur ...

Grabitja e 6 milionë eurove në Rinas, Krimet e Rënda bëjnë lëvizjen e papritur
Postuar: 18/11/2019 - 17:32 Prokuroria për Krimet e Rënda ka zgjatur me tre muaj afatin e hetimit për grabitjen e 9 prillit 2019 në Rinas, ku persona të armatosur dhe maskuar mundën të vjedhin gati 6 milionë euro brenda ...
Sot.Al | 18-Nov-2019 17:33
Postuar: 18/11/2019 - 17:32 Prokuroria për Krimet e Rënda ka zgjatur me tre muaj afatin e hetimit për grabitjen e 9 prillit 2019 në Rinas, ku persona të armatosur dhe maskuar mundën të vjedhin gati 6 milionë euro brenda ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved