ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 05:59

Të shtëna me armë në supermaket, tre të vrarë

Të shtëna me armë në supermaket, tre të vrarë
Policia amerikane në Oklahoma të SHBA-ve, konfirmoi se tre persona mbetën të vrarë brenda një dyqani Ualmart, ku një person qëlloi e armë zjarri ndaj klientëve. Sipas kreut të policisë, tre personat u vranë para ...
ABCNews | 19-Nov-2019 13:27
Policia amerikane në Oklahoma të SHBA-ve, konfirmoi se tre persona mbetën të vrarë brenda një dyqani Ualmart, ku një person qëlloi e armë zjarri ndaj klientëve. Sipas kreut të policisë, tre personat u vranë para ...

Të shtëna me armë në supermaket, tre të vrarë
Lexime: 6 Policia amerikane në Oklahoma të SHBA-ve, konfirmoi se tre persona mbetën të vrarë brenda një dyqani Ualmart, ku një person qëlloi e armë zjarri ndaj klientëve. Sipas kreut të policisë, tre personat u vranë ...
Medial | 19-Nov-2019 13:30
Lexime: 6 Policia amerikane në Oklahoma të SHBA-ve, konfirmoi se tre persona mbetën të vrarë brenda një dyqani Ualmart, ku një person qëlloi e armë zjarri ndaj klientëve. Sipas kreut të policisë, tre personat u vranë ...

Detaje nga sulmi në SHBA/ Vrau gruan me të dashurin e saj në makinë, më pas qëlloi veten
Një burrë qëlloi dhe vrau gruan e tij të zhveshur dhe të dashurin e saj të ri, në një parking në Walmart në Oklahoma, përpara se ta kthente armën dhe të qëllonte drejt vetes, kur ndërhyri një qytetar i armatosur. Sipas ...
Telegraf | 18-Nov-2019 22:59
Një burrë qëlloi dhe vrau gruan e tij të zhveshur dhe të dashurin e saj të ri, në një parking në Walmart në Oklahoma, përpara se ta kthente armën dhe të qëllonte drejt vetes, kur ndërhyri një qytetar i armatosur. Sipas ...

Mosmarrëveshje në familje/ Vriten 3 persona nga të shtënat me armë zjarri
Të hënën në mëngjes, dy burra dhe një grua u vranë nga të shtënat para një dyqani Walmart në Oklahoma. Sulmi duket se ndodhi nga një mosmarrëveshje në familje, sipas zyrtarëve dhe anëtarëve të familjes. Patrulla ...
Standard | 19-Nov-2019 11:22
Të hënën në mëngjes, dy burra dhe një grua u vranë nga të shtënat para një dyqani Walmart në Oklahoma. Sulmi duket se ndodhi nga një mosmarrëveshje në familje, sipas zyrtarëve dhe anëtarëve të familjes. Patrulla ...

Burri vret gruan dhe të dashurin e saj, derisa ata bënin qejf në makinë!
Një burrë ka vrarë gruan e tij së bashku me një person tjetër, i cili mendohet të ketë qenë i dashuri i saj. Bashkëshorti kishte shtënë ndaj bashkëshortes dhe të dashurit të saj pasi që i kishte zënë në veturë në një ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 08:20
Një burrë ka vrarë gruan e tij së bashku me një person tjetër, i cili mendohet të ketë qenë i dashuri i saj. Bashkëshorti kishte shtënë ndaj bashkëshortes dhe të dashurit të saj pasi që i kishte zënë në veturë në një ...

Vrau gruan me të dashurin e saj në makinë, më pas qëlloi veten (VIDEO)
Një burrë qëlloi dhe vrau gruan e tij të zhveshur dhe të dashurin e saj të ri, në një parking në Walmart në Oklahoma, përpara se ta kthente armën dhe të qëllonte drejt vetes, kur ndërhyri një qytetar i armatosur. Sipas ...
PortaliOnline | 19-Nov-2019 08:10
Një burrë qëlloi dhe vrau gruan e tij të zhveshur dhe të dashurin e saj të ri, në një parking në Walmart në Oklahoma, përpara se ta kthente armën dhe të qëllonte drejt vetes, kur ndërhyri një qytetar i armatosur. Sipas ...

Burri vret gruan dhe të dashurin e saj, derisa ata bënin qejf në makinë!
Një burrë ka vrarë gruan e tij së bashku me një person tjetër, i cili mendohet të ketë qenë i dashuri i saj. Bashkëshorti kishte shtënë ndaj bashkëshortes dhe të dashurit të saj pasi që i kishte zënë në veturë në një ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 07:56
Një burrë ka vrarë gruan e tij së bashku me një person tjetër, i cili mendohet të ketë qenë i dashuri i saj. Bashkëshorti kishte shtënë ndaj bashkëshortes dhe të dashurit të saj pasi që i kishte zënë në veturë në një ...

SHBA, të shtëna në një qendër tregtare, 3 viktima
Një person ka shtënë me armë zjarri në një qendër tregtare në Oklahoma të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke shkaktuar vdekjen e dy personave përpara se të vriste veten. Sipas policisë, një burrë dhe një grua u ...
RTSH | 19-Nov-2019 07:24
Një person ka shtënë me armë zjarri në një qendër tregtare në Oklahoma të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke shkaktuar vdekjen e dy personave përpara se të vriste veten. Sipas policisë, një burrë dhe një grua u ...

Sulm me armë zjarri në qendrën tregtare, 3 të vdekur
Ditën e sotme një person ka sulmuar me armë zjarri një qendër tregtare në SHBA. Në qendrën tregtare “Walmart” në Oklahoma të SHBA-së, për shkak të të shtënave me armë kanë mbetur të vrarë 3 persona. Gazeta Duncan ...
ABCNews | 18-Nov-2019 21:16
Ditën e sotme një person ka sulmuar me armë zjarri një qendër tregtare në SHBA. Në qendrën tregtare “Walmart” në Oklahoma të SHBA-së, për shkak të të shtënave me armë kanë mbetur të vrarë 3 persona. Gazeta Duncan ...

Vrau gruan me të dashurin e saj në makinë, më pas qëlloi veten (VIDEO)
Një burrë qëlloi dhe vrau gruan e tij të zhveshur dhe të dashurin e saj të ri, në një parking në Walmart në Oklahoma, përpara se ta kthente armën dhe të qëllonte drejt vetes, kur ndërhyri një qytetar i armatosur. Sipas ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 23:37
Një burrë qëlloi dhe vrau gruan e tij të zhveshur dhe të dashurin e saj të ri, në një parking në Walmart në Oklahoma, përpara se ta kthente armën dhe të qëllonte drejt vetes, kur ndërhyri një qytetar i armatosur. Sipas ...

Vriten 3 persona nga të shtënat me armë zjarri në Oklahoma
ë hënën në mëngjes, dy burra dhe një grua u vranë nga të shtënat para një dyqani Walmart në Oklahoma. Sulmi duket se ndodhi nga një mosmarrëveshje në familje, sipas zyrtarëve dhe anëtarëve të familjes. Patrulla Highway ...
Telegraf | 18-Nov-2019 19:52
ë hënën në mëngjes, dy burra dhe një grua u vranë nga të shtënat para një dyqani Walmart në Oklahoma. Sulmi duket se ndodhi nga një mosmarrëveshje në familje, sipas zyrtarëve dhe anëtarëve të familjes. Patrulla Highway ...

Sul.m me armë Zja.rri në qendrën tregtare, 3 të vdekur
Lexime: 4 Ditën e sotme një person ka sulmuar me armë zjarri një qendër tregtare në SHBA. Në qendrën tregtare “Walmart” në Oklahoma të SHBA-së, për shkak të të shtënave me armë kanë mbetur të vrarë 3 persona. Gazeta ...
Medial | 18-Nov-2019 21:16
Lexime: 4 Ditën e sotme një person ka sulmuar me armë zjarri një qendër tregtare në SHBA. Në qendrën tregtare “Walmart” në Oklahoma të SHBA-së, për shkak të të shtënave me armë kanë mbetur të vrarë 3 persona. Gazeta ...

SHBA, tre të vrarë gjatë të shtënave në supermarket
Të paktën tre persona u vranë nga të shtënat në një supermarket Valmart në Duncan, Oklahoma, tha policia. Dy persona u vranë në makinë dhe personi i tretë në parking, sipas shefit të policisë lokale Danny Ford, raporton ...
Flaka | 18-Nov-2019 20:20
Të paktën tre persona u vranë nga të shtënat në një supermarket Valmart në Duncan, Oklahoma, tha policia. Dy persona u vranë në makinë dhe personi i tretë në parking, sipas shefit të policisë lokale Danny Ford, raporton ...

Tre të vdekur nga të shtënat në një supermaket në Oklahoma të SHBA-së
Të paktën tre persona u vranë nga të shtënat në një supermarket Valmart në Duncan, Oklahoma, tha policia. Dy persona u vranë në makinë dhe personi i tretë në parking, sipas shefit të policisë lokale Danny Ford, raporton ...
Koha.net | 18-Nov-2019 19:28
Të paktën tre persona u vranë nga të shtënat në një supermarket Valmart në Duncan, Oklahoma, tha policia. Dy persona u vranë në makinë dhe personi i tretë në parking, sipas shefit të policisë lokale Danny Ford, raporton ...

Të paktën tre të vdekur nga të shtënat në qendrën tregtare në Oklahoma
Të paktën tre persona janë vrarë nga disa të shtëna në një Walmart në Oklahoma, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi. Sipas Patrullës së Autostradës në Oklahoma, një burrë i veshur me të zeza, hapi zjarr brenda ...
AlbInfo | 18-Nov-2019 19:28
Të paktën tre persona janë vrarë nga disa të shtëna në një Walmart në Oklahoma, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi. Sipas Patrullës së Autostradës në Oklahoma, një burrë i veshur me të zeza, hapi zjarr brenda ...

SHBA, tre të vrarë gjatë të shtënave në supermarket
Të paktën tre persona u vranë nga të shtënat në një supermarket Valmart në Duncan, Oklahoma, tha policia. Dy persona u vranë në makinë dhe personi i tretë në parking, sipas shefit të policisë lokale Danny Ford, raporton ...
Aktuale.MK | 18-Nov-2019 19:23
Të paktën tre persona u vranë nga të shtënat në një supermarket Valmart në Duncan, Oklahoma, tha policia. Dy persona u vranë në makinë dhe personi i tretë në parking, sipas shefit të policisë lokale Danny Ford, raporton ...

SHBA, tre të vrarë gjatë të shtënave në supermarket
Të paktën tre persona u vranë nga të shtënat në një supermarket Valmart në Duncan, Oklahoma, tha policia. Dy persona u vranë në makinë dhe personi i tretë në parking, sipas shefit të policisë lokale Danny Ford, raporton ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 19:18
Të paktën tre persona u vranë nga të shtënat në një supermarket Valmart në Duncan, Oklahoma, tha policia. Dy persona u vranë në makinë dhe personi i tretë në parking, sipas shefit të policisë lokale Danny Ford, raporton ...

Tre të vrarë gjatë të shtënave në një supermarket në SHBA
Dy persona u vranë në makinë dhe personi i tretë në parking, sipas shefit të policisë lokale Danny Ford, raporton AP. Ford shtoi se policia po kërkon dëshmitarë okularë të të shtënave. Policia lokale tha për USA Today ...
Lajminet | 18-Nov-2019 19:14
Dy persona u vranë në makinë dhe personi i tretë në parking, sipas shefit të policisë lokale Danny Ford, raporton AP. Ford shtoi se policia po kërkon dëshmitarë okularë të të shtënave. Policia lokale tha për USA Today ...

Të paktën tre të vdekur në një sulm në SHBA, kësaj radhe në supermarketin e “Uollmart”
Oklahoma siti, 18 nëntor – Edhe një sulm i armatosur me pasojë vdekjen është regjistruar në SHBA, kësaj here në një supermarket të një qyteti të vogël në shtetin federal Oklahoma. Mediat amerikane njoftojnë se në sulm ...
Koha.mk | 18-Nov-2019 18:57
Oklahoma siti, 18 nëntor – Edhe një sulm i armatosur me pasojë vdekjen është regjistruar në SHBA, kësaj here në një supermarket të një qyteti të vogël në shtetin federal Oklahoma. Mediat amerikane njoftojnë se në sulm ...

Të shtëna me armë zjarri në Oklahoma
Të paktën tre persona janë vrarë nga disa të shtëna në Walmart në Oklahoma. Sulmin e ka konfirmuar edhe shefi i policisë, Danny Ford, i cili konfirmon edhe tre persona që kanë mbetur të vdekur në mesin e të cilëve është ...
Arbresh | 18-Nov-2019 18:39
Të paktën tre persona janë vrarë nga disa të shtëna në Walmart në Oklahoma. Sulmin e ka konfirmuar edhe shefi i policisë, Danny Ford, i cili konfirmon edhe tre persona që kanë mbetur të vdekur në mesin e të cilëve është ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved