ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 19:43

Supergoli i Coutinho në fitoren e Brazilit kundër Koresë së Jugut (VIDEO)

Supergoli i Coutinho në fitoren e Brazilit kundër Koresë së Jugut (VIDEO)
Brazili e ka mposhtur 3:0 Korenë e Jugut, në një ndeshje miqësore ku shkëlqeu Philippe Coutinho, të martën në Abu Dhabi. Ylli i Barcelonës i huazuar në Bayern Munich, Coutinho shënoi gol fantastik nga gjuajtja e lirë, ...
InFokusi | 19-Nov-2019 18:07
Brazili e ka mposhtur 3:0 Korenë e Jugut, në një ndeshje miqësore ku shkëlqeu Philippe Coutinho, të martën në Abu Dhabi. Ylli i Barcelonës i huazuar në Bayern Munich, Coutinho shënoi gol fantastik nga gjuajtja e lirë, ...

Pamje: Coutinho shënon gol fantastik në fitoren e Brazilit kundër Koresë së Jugut
Brazili e ka mposhtur 3:0 Korenë e Jugut, në një ndeshje miqësore ku shkëlqeu Philippe Coutinho, të martën në Abu Dhabi. Ylli i Barcelonës i huazuar në Bayern Munich, Coutinho shënoi gol fantastik nga gjuajtja e lirë, ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 17:01
Brazili e ka mposhtur 3:0 Korenë e Jugut, në një ndeshje miqësore ku shkëlqeu Philippe Coutinho, të martën në Abu Dhabi. Ylli i Barcelonës i huazuar në Bayern Munich, Coutinho shënoi gol fantastik nga gjuajtja e lirë, ...

Brazili mund Korenë e Jugut me 3-0
Brazili rikthehet te fitorja pasi ka fituar me rezultatin 3-0 kundër Koresë së Jugut. Pesë herë kampionët e botës reaguan pas humbjes 1-0 kundër Argjentinës dhe kthyen faqe ndaj një kundërshtari shumë më të lehtë. ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 16:47
Brazili rikthehet te fitorja pasi ka fituar me rezultatin 3-0 kundër Koresë së Jugut. Pesë herë kampionët e botës reaguan pas humbjes 1-0 kundër Argjentinës dhe kthyen faqe ndaj një kundërshtari shumë më të lehtë. ...

Video: Brazili merr fitoren, spektakël ndaj Koresë së Jugut
Brazili fitoi 3-0 kundër Koresë së Jugut në miqësoren e zhvilluar ditën e sotme. Ndeshja u hap që në minutën e 9' nga Paqueta. Lojtari i Milanit shfrytëzoi një aksion të mirë të ekipit të tij dhe pushoi topin në rrjetë ...
Politiko | 19-Nov-2019 16:42
Brazili fitoi 3-0 kundër Koresë së Jugut në miqësoren e zhvilluar ditën e sotme. Ndeshja u hap që në minutën e 9' nga Paqueta. Lojtari i Milanit shfrytëzoi një aksion të mirë të ekipit të tij dhe pushoi topin në rrjetë ...

VIDEO | Spektakël nga Paqueta-Coutinho, Brazili nuk njeh rivalë!
Brazili ka luajtur sot një ndeshje miqësore përballë Koresë së Jugut dhe ka triumfuar me rezultatin e pastër 3-0. Pesë herë kampionët e botës ishin shumë të fortë për kombëtaren aziatike dhe nuk e vunë për asnjë moment ...
ABCNews | 19-Nov-2019 16:36
Brazili ka luajtur sot një ndeshje miqësore përballë Koresë së Jugut dhe ka triumfuar me rezultatin e pastër 3-0. Pesë herë kampionët e botës ishin shumë të fortë për kombëtaren aziatike dhe nuk e vunë për asnjë moment ...

VIDEO | Coutinho “show”, Paqueta e Danilo tundin rrjetën
Brazili po luan kundër Koresë së Jugut një miqësore dhe po udhëheq me rezultatin 3-0. Dy golat e parë të takimit janë realizuar në që në pjesën e parë dhe fillimisht ishte Paqueta ai i cili zhbllokoi shifrat me një ...
ABCNews | 19-Nov-2019 16:01
Brazili po luan kundër Koresë së Jugut një miqësore dhe po udhëheq me rezultatin 3-0. Dy golat e parë të takimit janë realizuar në që në pjesën e parë dhe fillimisht ishte Paqueta ai i cili zhbllokoi shifrat me një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved