ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 19:53

Sot në “Mirëmëngjes Shqipëri” në RTSH 1 HD

Sot në “Mirëmëngjes Shqipëri” në RTSH 1 HD
Prej pak minutash në RTSH 1 HD ka nisur emisioni “Mirëmëngjes Shqipëri”. Temat kryesore për diskutim do të jenë: MEDIAL.mk
Medial | 19-Nov-2019 07:30
Prej pak minutash në RTSH 1 HD ka nisur emisioni “Mirëmëngjes Shqipëri”. Temat kryesore për diskutim do të jenë: MEDIAL.mk

Sot në “Mirëmëngjes Shqipëri” në RTSH 1 HD
Prej pak minutash në RTSH 1 HD ka nisur emisioni “Mirëmëngjes Shqipëri”. Temat kryesore për diskutim do të jenë: Në studio me gazetarin Erti Kristo në fillimi do të jenë studentet Amadea Jakupi, Marsela Delija, Alisa ...
RTSH | 19-Nov-2019 07:22
Prej pak minutash në RTSH 1 HD ka nisur emisioni “Mirëmëngjes Shqipëri”. Temat kryesore për diskutim do të jenë: Në studio me gazetarin Erti Kristo në fillimi do të jenë studentet Amadea Jakupi, Marsela Delija, Alisa ...

Sot në “Mirëmëngjes Shqipëri” në RTSH 1 HD
Sot në, “Mirëmëngjes Shqipëri” me gazetarin Erti Kristo dhe Rrahim Jata, kordinator e Adriatik Kurti aktivist, do të bisedojmë për aksionin vullnetar “Ta Pastrojmë Shqipërinë“ Pak më vonë në studion e “Mirëmëngjes ...
RTSH | 18-Nov-2019 07:27
Sot në, “Mirëmëngjes Shqipëri” me gazetarin Erti Kristo dhe Rrahim Jata, kordinator e Adriatik Kurti aktivist, do të bisedojmë për aksionin vullnetar “Ta Pastrojmë Shqipërinë“ Pak më vonë në studion e “Mirëmëngjes ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved