ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 22:32

Skenari Serbisë në vitin 1912: Ja pse i armatoste falas shqiptarët

Skenari Serbisë në vitin 1912: Ja pse i armatoste falas shqiptarët
Historiani dhe tashmë deputeti më i ri në Parlamentin e Kosovës nga radhët e LDK-së, Frashër Demaj, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka deklaruar se duke hulumtuar dokumentet diplomatike të Britanisë së Madhe, ka ...
InFokusi | 19-Nov-2019 22:57
Historiani dhe tashmë deputeti më i ri në Parlamentin e Kosovës nga radhët e LDK-së, Frashër Demaj, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka deklaruar se duke hulumtuar dokumentet diplomatike të Britanisë së Madhe, ka ...

Skenari Serbisë në vitin 1912: Ja pse i armatoste falas shqiptarët
Historiani dhe tashmë deputeti më i ri në Parlamentin e Kosovës nga radhët e LDK-së, Frashër Demaj, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka deklaruar se duke hulumtuar dokumentet diplomatike të Britanisë së Madhe, ka ...
Zeri | 19-Nov-2019 22:53
Historiani dhe tashmë deputeti më i ri në Parlamentin e Kosovës nga radhët e LDK-së, Frashër Demaj, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka deklaruar se duke hulumtuar dokumentet diplomatike të Britanisë së Madhe, ka ...

Skenari Serbisë në vitin 1912: Ja pse i armatoste falas shqiptarët
Historiani dhe tashmë deputeti më i ri në Parlamentin e Kosovës nga radhët e LDK-së, Frashër Demaj, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka deklaruar se duke hulumtuar dokumentet diplomatike të Britanisë së Madhe, ka ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 22:43
Historiani dhe tashmë deputeti më i ri në Parlamentin e Kosovës nga radhët e LDK-së, Frashër Demaj, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka deklaruar se duke hulumtuar dokumentet diplomatike të Britanisë së Madhe, ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved