ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 03:09

Skandali me pronat në Lushnje/ Ryshfete për të regjistruar pronën në hipotekë

Skandali me pronat në Lushnje/ Ryshfete për të regjistruar pronën në hipotekë
Fiks fare denoncoi skandalin e radhës me pronat në Lushnje, ku në qendër të një konflikti është trualli dhe shtëpia e këngëtares Vaçe Zela.
Top Channel | 19-Nov-2019 16:08
Fiks fare denoncoi skandalin e radhës me pronat në Lushnje, ku në qendër të një konflikti është trualli dhe shtëpia e këngëtares Vaçe Zela.

Skandali me pronat në Lushnje/ Konflikti për shtëpinë dhe truallin e Vaçe Zelës: Ryshfete për të regjistruar
Fiks fare denoncoi skandalin e radhës me pronat në Lushnje, ku në qendër të një konflikti është trualli dhe shtëpia e këngëtares Vaçe Zela. Qytetari që ka blerë truallin po endet prej 21 vitesh në dyert e policisë, ...
Gazeta Dita | 19-Nov-2019 17:11
Fiks fare denoncoi skandalin e radhës me pronat në Lushnje, ku në qendër të një konflikti është trualli dhe shtëpia e këngëtares Vaçe Zela. Qytetari që ka blerë truallin po endet prej 21 vitesh në dyert e policisë, ...

Luftë për shtëpinë dhe truallin e Vaçe Zelës në Lushnje. Ish-drejtori i Hipotekës pranon ryshfet 1 milionë lekë
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...
Dritare | 18-Nov-2019 22:33
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...

“Betejë” për shtëpinë e Vaçe Zelës, ish-drejtori i Hipotekës pranon ryshfetin 1 mln lekë
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...
Lajmi i Fundit | 18-Nov-2019 22:28
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...

Skandali/ Ish-drejtori i Hipotekës pranon ryshfetin 1 mln lekë, “luftë” për shtëpinë dhe truallin e Vaçe Zelës
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 21:23
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...

“Luftë” për shtëpinë e Vaçe Zelës, ish-drejtori i Hipotekës pranon ryshfetin 1 mln lekë
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 21:27
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...

Skandali/ Ish-drejtori i Hipotekës pranon ryshfetin 1 mln lekë, “luftë” për shtëpinë dhe truallin e Vaçe Zelës
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...
Medial | 18-Nov-2019 21:27
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...

“Luftë” për shtëpinë dhe truallin e Vaçe Zelës në Lushnje. Ish-drejtori i Hipotekës pranon ryshfetin 1 mln lekë
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...
GazetaTema | 18-Nov-2019 20:58
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela. Familja e saj përfitoi një truall në qendër të Lushnjes, me vendime ...

Fiks Fare/ “Luftë” për shtëpinë dhe truallin e Vaçe Zelës në Lushnje. Ish-drejtori i Hipotekës pranon ryshfetin 1 mln lekë
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here "lufta" bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela.
Top Channel | 18-Nov-2019 20:43
Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here "lufta" bëhet për shtëpinë dhe truallin e këngëtares së famshme Vaçe Zela.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved