ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 14:45

Si të dukeni sa më elegante me çizmet e dimrit?

Si të dukeni sa më elegante me çizmet e dimrit?
Ne dimer veshjet jane ne masa me te medha, me te trasha, ashtu edhe çizmet kane stilin e tyre dimeror. Pra jane veshje qe i pershtaten kohes per t’ju mbajtur ngrohte. Por qe ju te ndiheni ngrohte, te mbrojtur nga i ...
ikub.al | 19-Nov-2019 11:15
Ne dimer veshjet jane ne masa me te medha, me te trasha, ashtu edhe çizmet kane stilin e tyre dimeror. Pra jane veshje qe i pershtaten kohes per t’ju mbajtur ngrohte. Por qe ju te ndiheni ngrohte, te mbrojtur nga i ...

Woouw! Fustanet më elegante për festat e fundvitit
Festat po vijne, ky eshte momenti i duhur per te shqyrtuar propozimet sezonale dhe per te blere ato qe perputhen me shume me stilin tone. Por, si te zgjidhni veshje me te pershtatshme per keto raste te veçanta? Çfare te ...
ikub.al | 18-Nov-2019 09:44
Festat po vijne, ky eshte momenti i duhur per te shqyrtuar propozimet sezonale dhe per te blere ato qe perputhen me shume me stilin tone. Por, si te zgjidhni veshje me te pershtatshme per keto raste te veçanta? Çfare te ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved