ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 06:55

Si të dukeni bukur dhe në dimër? Ja disa kombinime me stil!

Si të dukeni bukur dhe në dimër? Ja disa kombinime me stil!
Nëse je nga ato vajzat që nuk heq dorë nga fundet dhe fustanet, po lexoni artikullin e duhur. Edhe pse është dimër dhe të gjithë vishen me pantallona dhe xhupa, mos u shqetësoni, ka dhe një zgjidhje për ju! Ne ju kemi ...
Dritare | 19-Nov-2019 12:49
Nëse je nga ato vajzat që nuk heq dorë nga fundet dhe fustanet, po lexoni artikullin e duhur. Edhe pse është dimër dhe të gjithë vishen me pantallona dhe xhupa, mos u shqetësoni, ka dhe një zgjidhje për ju! Ne ju kemi ...

Si të vishni ngjyrën kaki: 5 kombinime për t'u provuar menjëherë
Me nuancat e saj te ngrohta dhe te gjalla kujton gjethin tipik te kesaj kohe te vitit, por ne realitet ngjyra kaki eshte plotesisht ngjyre per veshjet e çdo stine. Sezoni vjeshte/dimer padyshim nuk ben perjashtim dhe e ...
ikub.al | 19-Nov-2019 09:27
Me nuancat e saj te ngrohta dhe te gjalla kujton gjethin tipik te kesaj kohe te vitit, por ne realitet ngjyra kaki eshte plotesisht ngjyre per veshjet e çdo stine. Sezoni vjeshte/dimer padyshim nuk ben perjashtim dhe e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved