ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 02:01

Shtetet më të lumtura të Evropës? Ja cilat janë

Shtetet më të lumtura të Evropës? Ja cilat janë
Eurostat, instituti i statistikave, ka realizuar nje studimi mbi lumturine ne shtetet e Evropes. Per ta matur ate, specialistet kane pyetur evropianet mbi 16 vjeç se sa here kane qene te lumtur ne kater javet e fundit: ...
ikub.al | 19-Nov-2019 13:53
Eurostat, instituti i statistikave, ka realizuar nje studimi mbi lumturine ne shtetet e Evropes. Per ta matur ate, specialistet kane pyetur evropianet mbi 16 vjeç se sa here kane qene te lumtur ne kater javet e fundit: ...

Euro 2020: Konfirmohen 19 nga 24 skuadrat që do të marrin pjesë
Kampionati Evropian 2020 pritet të jetë spektakolar, tashmë edhe me më shumë se gjysmën e skuadrave që janë mësuar se do të jenë aty. Emra si Belgjika, Anglia, Franca, Gjermania e Italia, nuk mund t’i mungonin këtij ...
Lajminet | 18-Nov-2019 23:00
Kampionati Evropian 2020 pritet të jetë spektakolar, tashmë edhe me më shumë se gjysmën e skuadrave që janë mësuar se do të jenë aty. Emra si Belgjika, Anglia, Franca, Gjermania e Italia, nuk mund t’i mungonin këtij ...

Fotografia në stadium, djali i Thaçit shkakton debate në Kosovë
Në Kosovë ka ngjallur reagime një fotografi ku shfaqet presidenti Hashim Thaçi dhe djali i tij Endriti. Ajo që ka indinjuar shoqërinë kosovare është fakti që në dorën e tij, 20 vjeçari ka pasur një orë të markës ...
Politiko | 18-Nov-2019 21:11
Në Kosovë ka ngjallur reagime një fotografi ku shfaqet presidenti Hashim Thaçi dhe djali i tij Endriti. Ajo që ka indinjuar shoqërinë kosovare është fakti që në dorën e tij, 20 vjeçari ka pasur një orë të markës ...

Do t’ju trishtojë çmimi i orës së Endrit Thaçi me të cilën u pa në stadium
Pa asnjë ditë pune, djali i Presidentit Hashim Thaçi, Endriti ia ka dalë që të blejë një orë dore që kushton rreth 8 mijë euro. Ai dje u pa në stadiumin “Fadil Vokrri”, me një ore dore të firmës “Hublot”, çmimi i së ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 17:38
Pa asnjë ditë pune, djali i Presidentit Hashim Thaçi, Endriti ia ka dalë që të blejë një orë dore që kushton rreth 8 mijë euro. Ai dje u pa në stadiumin “Fadil Vokrri”, me një ore dore të firmës “Hublot”, çmimi i së ...

Do t’ju trishtojë çmimi i orës së Endrit Thaçi me të cilën u pa në stadium
Pa asnjë ditë pune, djali i Presidentit Hashim Thaçi, Endriti ia ka dalë që të blejë një orë dore që kushton rreth 8 mijë euro. Ai dje u pa në stadiumin “Fadil Vokrri”, me një ore dore të firmës “Hublot”, çmimi i së ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 17:25
Pa asnjë ditë pune, djali i Presidentit Hashim Thaçi, Endriti ia ka dalë që të blejë një orë dore që kushton rreth 8 mijë euro. Ai dje u pa në stadiumin “Fadil Vokrri”, me një ore dore të firmës “Hublot”, çmimi i së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved