ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/01/2020 07:24

Shkatërrimi i kujtesës, treni i eksodit në Bllacë pa përkujdesje

Shkatërrimi i kujtesës, treni i eksodit në Bllacë pa përkujdesje
Treni i vendosur në Bllacë, në kujtim të 20-vjetorit të eksodit të shqiptarëve të Kosovës, është shkatërruar në masë të madhe. Policia është duke hetuar rastin, mirëpo ende nuk i ka identifikuar dëmtuesit e trenit. ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:30
Treni i vendosur në Bllacë, në kujtim të 20-vjetorit të eksodit të shqiptarëve të Kosovës, është shkatërruar në masë të madhe. Policia është duke hetuar rastin, mirëpo ende nuk i ka identifikuar dëmtuesit e trenit. ...

Shkatërrohet treni i kujtesës 'Bllaca 99', Suma i quan qytetarët të pandershëm që e bënë këtë akt
Treni i vendosur në Bllacë, në kujtim të 20-vjetorit të eksodit të shqiptarëve të Kosovës, është shkatërruar në masë të madhe. Policia është duke hetuar rastin, mirëpo ende nuk i ka identifikuar dëmtuesit e trenit.......
Zeri | 19-Nov-2019 17:23
Treni i vendosur në Bllacë, në kujtim të 20-vjetorit të eksodit të shqiptarëve të Kosovës, është shkatërruar në masë të madhe. Policia është duke hetuar rastin, mirëpo ende nuk i ka identifikuar dëmtuesit e trenit.......

Pas dëmtimit të trenit të gjenocidit në Han të Elezit, pritet tenderi për kamerat e sigurisë dhe ndriçimit
Në gjendje kaq të mjerueshme, ky tren nuk ishte as në kohën e luftës në Kosovë, kur edhe bartte banorë të vendit, për t’i dërguar në Maqedoni. I vendosur në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës, tanimë nga jashtë shihet ...
Koha.net | 18-Nov-2019 08:54
Në gjendje kaq të mjerueshme, ky tren nuk ishte as në kohën e luftës në Kosovë, kur edhe bartte banorë të vendit, për t’i dërguar në Maqedoni. I vendosur në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës, tanimë nga jashtë shihet ...

Pas dëmtimit të trenit të gjenocidit në Han të Elezit, pritet tenderi për kamerat e sigurisë dhe ndriçimit
Në gjendje kaq të mjerueshme, ky tren nuk ishte as në kohën e luftës në Kosovë, kur edhe bartte banorë të vendit, për t’i dërguar në Maqedoni. I vendosur në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës, tanimë nga jashtë shihet ...
Koha.net | 17-Nov-2019 21:32
Në gjendje kaq të mjerueshme, ky tren nuk ishte as në kohën e luftës në Kosovë, kur edhe bartte banorë të vendit, për t’i dërguar në Maqedoni. I vendosur në 20-vjetorin e Çlirimit të Kosovës, tanimë nga jashtë shihet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved