ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 17:30

“Sherri” për The Weeknd, ish-të dashurat bëhen bashkë!

“Sherri” për The Weeknd, ish-të dashurat bëhen bashkë!
Nuk është ashtu siç menduam! "Sherri" për ish-të dashurin The Weeknd nga dy bukuroshet Selena Gomez e Bella Hadid duket se ka qenë thjesht një keqkuptim që pushtoi më pas dhe titujt e mediave rozë.
Top Channel | 19-Nov-2019 17:30
Nuk është ashtu siç menduam! "Sherri" për ish-të dashurin The Weeknd nga dy bukuroshet Selena Gomez e Bella Hadid duket se ka qenë thjesht një keqkuptim që pushtoi më pas dhe titujt e mediave rozë.

Me këtë veprim duket se Bella Hadid i ka shpallur luftë të hapur Selenës
Kujtojme se para pak ditesh Selena Gomez u duk sikur donte te “qetesonte ujerat” mesa saj dhe Bella Hadid pasi i beri “follow” ne Instagram e ndjekur nga nje koment “dashamires” ku ajo shkroi “Mahnitese” e shoqeruar me ...
ikub.al | 19-Nov-2019 14:36
Kujtojme se para pak ditesh Selena Gomez u duk sikur donte te “qetesonte ujerat” mesa saj dhe Bella Hadid pasi i beri “follow” ne Instagram e ndjekur nga nje koment “dashamires” ku ajo shkroi “Mahnitese” e shoqeruar me ...

Selena Gomez bën paqe me Bella Hadid
Bella Hadid fshiu një foto ku i komentoi këngëtarja Selena Gomez. Por ky veprim për pak “shkatërroi” gjithçka. Këngëtarja shkroi “mahnitëse” në foton e supermodeles. Por Bella më vonë e fshiu foton dhe fansat spekuluan ...
Telegraf | 19-Nov-2019 15:17
Bella Hadid fshiu një foto ku i komentoi këngëtarja Selena Gomez. Por ky veprim për pak “shkatërroi” gjithçka. Këngëtarja shkroi “mahnitëse” në foton e supermodeles. Por Bella më vonë e fshiu foton dhe fansat spekuluan ...

Pas injorimit të Bella-s, reagon Selena
Pasi ngriti flamurin e paqes me Bella Hadid, e komplimentoi në Instagram ndërkohë që modelja më pas fshiu foton, Selena Gomez reagoi ashtu fshehtazi nëpër komente. Një faqe e menaxhuar nga fansat e Gomez, shkroi se ...
Lapsi | 19-Nov-2019 11:00
Pasi ngriti flamurin e paqes me Bella Hadid, e komplimentoi në Instagram ndërkohë që modelja më pas fshiu foton, Selena Gomez reagoi ashtu fshehtazi nëpër komente. Një faqe e menaxhuar nga fansat e Gomez, shkroi se ...

I “mori” të dashurin, Bella nuk e ka falur ende Selena Gomez!
Selena Gomez me të vërtetë që u përpoq ta rregullonte marrëdhënien me Bella Hadid, që kur u lidh me ish-të dashurin e modeles 23 vjeçare The Weeknd, 2 vite më parë. Pasi e ribëri “follow” në Instagram, këngëtarja e ...
InFokusi | 19-Nov-2019 11:00
Selena Gomez me të vërtetë që u përpoq ta rregullonte marrëdhënien me Bella Hadid, që kur u lidh me ish-të dashurin e modeles 23 vjeçare The Weeknd, 2 vite më parë. Pasi e ribëri “follow” në Instagram, këngëtarja e ...

Unikkatil paralajmëron koncert në Zvicër për festën e Pavarësisë
Pasi ngriti flamurin e paqes me Bella Hadid, e komplimentoi në Instagram ndërkohë që modelja më pas fshiu foton, Selena Gomez reagoi ashtu fshehtazi nëpër komente. Një faqe e menaxhuar nga fansat e Gomez, shkroi se ...
GazetaBlic | 18-Nov-2019 22:11
Pasi ngriti flamurin e paqes me Bella Hadid, e komplimentoi në Instagram ndërkohë që modelja më pas fshiu foton, Selena Gomez reagoi ashtu fshehtazi nëpër komente. Një faqe e menaxhuar nga fansat e Gomez, shkroi se ...

I “mori” të dashurin, Bella nuk e ka falur ende Selena Gomez!
Selena Gomez me të vërtetë që u përpoq ta rregullonte marrëdhënien me Bella Hadid, që kur u lidh me ish-të dashurin e modeles 23 vjeçare The Weeknd, 2 vite më parë.
Top Channel | 18-Nov-2019 18:11
Selena Gomez me të vërtetë që u përpoq ta rregullonte marrëdhënien me Bella Hadid, që kur u lidh me ish-të dashurin e modeles 23 vjeçare The Weeknd, 2 vite më parë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved