ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2019 00:42

?Fatmir Sejdiu: Isa Mustafa më ka “goditur pas shpine”

?Fatmir Sejdiu: Isa Mustafa më ka “goditur pas shpine”
Ish-presidenti i Kosovës dhe ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu është treguar shumë kritik ndaj kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, që sipas tij për veç humbjeve që ka pësuar vazhdimisht në zgjedhje, ka pohuar se ...
Top Channel | 19-Nov-2019 23:27
Ish-presidenti i Kosovës dhe ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu është treguar shumë kritik ndaj kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, që sipas tij për veç humbjeve që ka pësuar vazhdimisht në zgjedhje, ka pohuar se ...

Sejdiu për koalicionin LVV-LDK: Nuk jam ithtar i eksperimenteve, LVV mund ta dëmtojë LDK-në
Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, ka komentuar edhe lidhjen e koalicionit të mundshëm për qeverisje mes LDK-së dhe Vetëvendosjes. Sejdiu, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, duke folur për një ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 23:27
Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, ka komentuar edhe lidhjen e koalicionit të mundshëm për qeverisje mes LDK-së dhe Vetëvendosjes. Sejdiu, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, duke folur për një ...

Sejdiu: Faktori ndërkombëtar e dëshironte ndarjen e LDK-së
Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka komentuar edhe përplaset e së kaluarës në LDK, duke implikuar këtu edhe faktorin ndërkombëtar. Sejdiu, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se përplasja ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 22:22
Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka komentuar edhe përplaset e së kaluarës në LDK, duke implikuar këtu edhe faktorin ndërkombëtar. Sejdiu, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se përplasja ...

Sejdiu: Ndarja e LDK-së ishte nxitur nga faktorë brenda e jashtë
Ish-presidenti i Kosovës dhe ish i pari i LDK’së Fatmir Sejdiu ka komentuar edhe përplaset e së kaluarës në LDK, duke implikuar këtu edhe faktorin ndërkombëtar sipas tij , transmeton Gazeta Metro. Sejdiu, në “Debat ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 23:03
Ish-presidenti i Kosovës dhe ish i pari i LDK’së Fatmir Sejdiu ka komentuar edhe përplaset e së kaluarës në LDK, duke implikuar këtu edhe faktorin ndërkombëtar sipas tij , transmeton Gazeta Metro. Sejdiu, në “Debat ...

Sejdiu: Isa Mustafa humbi gjashtë palë zgjedhje, duhet të dorëhiqej
Sejdiu në RTV Dukagjini ka thënë se prej kur e ka marrë nën drejtim LDK-në Isa Mustafa janë humbur gjashtë palë zgjedhje. “I pari që përgjigjet është lidershipi. Dorëheqja është akt shumë i qartë pasi lidhet me mandatin ...
Lajminet | 19-Nov-2019 22:13
Sejdiu në RTV Dukagjini ka thënë se prej kur e ka marrë nën drejtim LDK-në Isa Mustafa janë humbur gjashtë palë zgjedhje. “I pari që përgjigjet është lidershipi. Dorëheqja është akt shumë i qartë pasi lidhet me mandatin ...

Fatmir Sejdiu: E kam thirrur Isa Mustafën, më është betuar në kokë të fëmijëve
Fatmir Sejdiu: LDK ka humb zgjedhjet, Isa Mustafa duhet të jap dorëheqje, por edhe Lutfi Haziri dhe Muharrem Svarqa Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëehequr dikur ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 22:07
Fatmir Sejdiu: LDK ka humb zgjedhjet, Isa Mustafa duhet të jap dorëheqje, por edhe Lutfi Haziri dhe Muharrem Svarqa Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëehequr dikur ...

Sejdiu: Isa Mustafa humbi gjashtë palë zgjedhje, duhet të dorëhiqej
Ish-presidenti i Kosovës dhe ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu ka kritikuar kryetarin aktual të LDK-së, Isa Mustafën, që nuk ka reflektuar pas humbjeve në zgjedhje. Sejdiu në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV ...
Gazeta Monitor | 19-Nov-2019 21:57
Ish-presidenti i Kosovës dhe ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu ka kritikuar kryetarin aktual të LDK-së, Isa Mustafën, që nuk ka reflektuar pas humbjeve në zgjedhje. Sejdiu në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV ...

Fatmir Sejdiu tregon si u tradhëtua nga Vjosa Osmani e Agim Veliu
Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëhequr dikur ai ka humbur në zgjedhjet e fundit, e për këtë ai fajin ia lë liderit, Isa Mustafa. Fatmir Sejdiu në Debat Plus ka ...
Zeri | 19-Nov-2019 21:57
Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëhequr dikur ai ka humbur në zgjedhjet e fundit, e për këtë ai fajin ia lë liderit, Isa Mustafa. Fatmir Sejdiu në Debat Plus ka ...

Sejdiu: Dikush u tha ndërkombëtarëve se unë po e pengoj dialogun
Fatmir Sejdiu nga LDK sonte në Debat Plus ka treguar për herë të parë se si ka marrë një vërejtje nga një zyre ndërkombëtare në Kosovë, kinse dikush i ka thënë se Sejdiu po pengon në procesin e dialogut, transmeton ...
Gazeta Monitor | 19-Nov-2019 21:57
Fatmir Sejdiu nga LDK sonte në Debat Plus ka treguar për herë të parë se si ka marrë një vërejtje nga një zyre ndërkombëtare në Kosovë, kinse dikush i ka thënë se Sejdiu po pengon në procesin e dialogut, transmeton ...

Fatmir Sejdiu: LDK ka humb zgjedhjet, Isa Mustafa duhet të jap dorëheqje
Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëehequr dikur ai ka humbur në zgjedhjet e fundit, e për këtë ai fajin ia lë liderit, Isa Mustafa. “I pari që përgjigjet është ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 21:54
Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëehequr dikur ai ka humbur në zgjedhjet e fundit, e për këtë ai fajin ia lë liderit, Isa Mustafa. “I pari që përgjigjet është ...

Gjermania e përmbys Irlandën Veriore Gjermania ka kaluar në epërsi kundër Irlandës Veriore, në ndeshjen e fundit mes tyre në fushatën kualifikuese për Euro 2020, që po zhvillohet momentalisht në Frankfurt. {425312} Leon Goretzka...
Gjermania ka kaluar në epërsi kundër Irlandës Veriore, në ndeshjen e fundit mes tyre në fushatën kualifikuese për Euro 2020, që po zhvillohet momentalisht në Frankfurt. Lexoni edhe: Godet Sejdiu: LDK ka humb zgjedhjet, ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 21:53
Gjermania ka kaluar në epërsi kundër Irlandës Veriore, në ndeshjen e fundit mes tyre në fushatën kualifikuese për Euro 2020, që po zhvillohet momentalisht në Frankfurt. Lexoni edhe: Godet Sejdiu: LDK ka humb zgjedhjet, ...

Sejdiu: Isa Mustafa president, është interes i PDK-së
Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka vazhduar me akuza ndaj Isa Mustafës, për drejtimin që ky i fundit i ka bërë LDK-së. Sejdiu, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se ai nuk ka qenë i ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 21:26
Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka vazhduar me akuza ndaj Isa Mustafës, për drejtimin që ky i fundit i ka bërë LDK-së. Sejdiu, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se ai nuk ka qenë i ...

Sejdiu: Isa Mustafa president, është interes i PDK-së
Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka vazhduar me akuza ndaj Isa Mustafës, për drejtimin që ky i fundit i ka bërë LDK-së. Sejdiu, në RTV Dukagjini, ka thënë se ai nuk ka qenë i dëshirueshëm as nga ndërkombëtarët që ...
Medial | 19-Nov-2019 21:41
Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka vazhduar me akuza ndaj Isa Mustafës, për drejtimin që ky i fundit i ka bërë LDK-së. Sejdiu, në RTV Dukagjini, ka thënë se ai nuk ka qenë i dëshirueshëm as nga ndërkombëtarët që ...

Sejdiu: Isa Mustafa president, është interes i PDK-së
Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka vazhduar me akuza ndaj Isa Mustafës, për drejtimin që ky i fundit i ka bërë LDK-së. Sejdiu, në RTV Dukagjini, ka thënë se ai nuk ka qenë i dëshirueshëm as nga ndërkombëtarët që ...
Arbresh | 19-Nov-2019 21:34
Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka vazhduar me akuza ndaj Isa Mustafës, për drejtimin që ky i fundit i ka bërë LDK-së. Sejdiu, në RTV Dukagjini, ka thënë se ai nuk ka qenë i dëshirueshëm as nga ndërkombëtarët që ...

‘Fajtorë për humbjen e zgjedhjeve’ -Fatmir Sejdiu kërkon dorëheqjen e tre personave nga LDK
Për ish-kryetarin e LDK-së, Fatmir Sejdiu, mosarritja për të dalur në vend të parë, të partisë që ai e ka udhëhequr, fajtorë janë tre persona. Isa Mustafa, Lutfi Haziri dhe Muharrem Svarqa, duhet dhënë dorëheqje nga ...
Albportali | 19-Nov-2019 21:32
Për ish-kryetarin e LDK-së, Fatmir Sejdiu, mosarritja për të dalur në vend të parë, të partisë që ai e ka udhëhequr, fajtorë janë tre persona. Isa Mustafa, Lutfi Haziri dhe Muharrem Svarqa, duhet dhënë dorëheqje nga ...

Fatmir Sejdiu: E kam thirrur Isa Mustafën, më është betuar në kokë të fëmijëve
Fatmir Sejdiu: LDK ka humb zgjedhjet, Isa Mustafa duhet të jap dorëheqje, por edhe Lutfi Haziri dhe Muharrem Svarqa Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëehequr dikur ...
InFokusi | 19-Nov-2019 21:30
Fatmir Sejdiu: LDK ka humb zgjedhjet, Isa Mustafa duhet të jap dorëheqje, por edhe Lutfi Haziri dhe Muharrem Svarqa Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëehequr dikur ...

‘Fajtorë për humbjen e zgjedhjeve’ -Fatmir Sejdiu kërkon dorëheqjen e tre personave nga LDK
Isa Mustafa, Lutfi Haziri dhe Muharrem Svarqa, duhet dhënë dorëheqje nga postet që aktualisht i posedojnë brenda LDK-së, ka thënë Sejdiu. “I pari që përgjigjet është lidershipi, Isa Mustafa dhe lidhet me mandatin e tij, ...
Lajminet | 19-Nov-2019 21:29
Isa Mustafa, Lutfi Haziri dhe Muharrem Svarqa, duhet dhënë dorëheqje nga postet që aktualisht i posedojnë brenda LDK-së, ka thënë Sejdiu. “I pari që përgjigjet është lidershipi, Isa Mustafa dhe lidhet me mandatin e tij, ...

Fatmir Sejdiu: E kam thirrur Isa Mustafën, më është betuar në kokë të fëmijëve
Fatmir Sejdiu: LDK ka humb zgjedhjet, Isa Mustafa duhet të jap dorëheqje, por edhe Lutfi Haziri dhe Muharrem Svarqa Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëehequr dikur ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 21:22
Fatmir Sejdiu: LDK ka humb zgjedhjet, Isa Mustafa duhet të jap dorëheqje, por edhe Lutfi Haziri dhe Muharrem Svarqa Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëehequr dikur ...

Fatmir Sejdiu tregon si u tradhëtua nga Vjosa Osmani e Agim Veliu
Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëhequr dikur ai ka humbur në zgjedhjet e fundit, e për këtë ai fajin ia lë liderit, Isa Mustafa. Fatmir Sejdiu në Debat Plus ka ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 21:19
Ish-presidenti i Kosovës, njëherit ish-kryetar i LDK-së, ka thënë se kjo parti që ka udhëhequr dikur ai ka humbur në zgjedhjet e fundit, e për këtë ai fajin ia lë liderit, Isa Mustafa. Fatmir Sejdiu në Debat Plus ka ...

Fatmir Sejdiu: Isa Mustafa më ka “goditur pas shpine”
Ish-presidenti i Kosovës dhe ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu është treguar shumë kritik ndaj kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, që sipas tij për veç humbjeve që ka pësuar vazhdimisht në zgjedhje, ka pohuar se ...
Kosova Press | 19-Nov-2019 21:11
Ish-presidenti i Kosovës dhe ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu është treguar shumë kritik ndaj kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, që sipas tij për veç humbjeve që ka pësuar vazhdimisht në zgjedhje, ka pohuar se ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved