ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 16:29

Sali Berisha “harron” Kushtetuesen dhe merret me “Rama Ik” në stadium. Presidenti i vitit 1997 i kujton Edi Ramës vrasjen e Çausheskut

Sali Berisha “harron” Kushtetuesen dhe merret me “Rama Ik” në stadium. Presidenti i vitit 1997 i kujton Edi Ramës vrasjen e Çausheskut
Kushtrim per mbare shqiptaret e quan ish kryeministri Sali Berisha, shperthimin “Rama ik”, ne ndeshjen Shqiperi-France, qe perkoi edhe me inagurimin e stadiumit te ri, ne prani te kryeministrit. Sipas Berishes, ajo qe ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 13:44
Kushtrim per mbare shqiptaret e quan ish kryeministri Sali Berisha, shperthimin “Rama ik”, ne ndeshjen Shqiperi-France, qe perkoi edhe me inagurimin e stadiumit te ri, ne prani te kryeministrit. Sipas Berishes, ajo qe ...

"Ishte shumë e rëndë dhe tmerruese", Sali Berisha nxjerr prapaskenat: Heshtja e hidhur e Ramës, ja çfarë nuk i falin dot kryeministrit Rama
Postuar: 19/11/2019 - 13:39 Në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës nuk munguan edhe surprizat nga tifozët. Ndërkohë që në fushën e blertë po performonin 3 këngëtarët dhe i gjithë stadiumi ishte përfshirë nga një ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 13:43
Postuar: 19/11/2019 - 13:39 Në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës nuk munguan edhe surprizat nga tifozët. Ndërkohë që në fushën e blertë po performonin 3 këngëtarët dhe i gjithë stadiumi ishte përfshirë nga një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved