ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2019 09:12

SHBA i bën thirrje Evropës t’i riatdhesojë luftëtarët e ISIS

SHBA i bën thirrje Evropës t’i riatdhesojë luftëtarët e ISIS
Shtetet e Bashkuara i kanë intensifikuar thirrjet për vendet evropiane që t’i riatdhesojnë dhe gjykojnë qytetarët e tyre që kanë luftuar për grupin militant Shteti Islamik (IS). Koordinatori kundër terrorizmit i ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 13:30
Shtetet e Bashkuara i kanë intensifikuar thirrjet për vendet evropiane që t’i riatdhesojnë dhe gjykojnë qytetarët e tyre që kanë luftuar për grupin militant Shteti Islamik (IS). Koordinatori kundër terrorizmit i ...

SHBA-ja i bën thirrje Evropës t’i riatdhesojë luftëtarët e IS-it
Shtetet e Bashkuara i kanë intensifikuar thirrjet për vendet evropiane që t’i riatdhesojnë dhe gjykojnë qytetarët e tyre që kanë luftuar për grupin militant Shteti Islamik (IS). Koordinatori kundër terrorizmit i ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 22:50
Shtetet e Bashkuara i kanë intensifikuar thirrjet për vendet evropiane që t’i riatdhesojnë dhe gjykojnë qytetarët e tyre që kanë luftuar për grupin militant Shteti Islamik (IS). Koordinatori kundër terrorizmit i ...

SHBA-ja i bën thirrje Evropës t’i riatdhesojë luftëtarët e ISIS-it
Koordinatori kundër terrorizmit i Departamentit amerikan të Shtetit, Nathan Sales, arriti të hënën në Bruksel, për të shtyrë përpara argumentin e Uashingtonit se rikthimi i luftëtarëve në shtëpi është mënyra më efektive ...
Lajminet | 18-Nov-2019 20:49
Koordinatori kundër terrorizmit i Departamentit amerikan të Shtetit, Nathan Sales, arriti të hënën në Bruksel, për të shtyrë përpara argumentin e Uashingtonit se rikthimi i luftëtarëve në shtëpi është mënyra më efektive ...

SHBA-ja i bën thirrje Evropës t’i riatdhesojë luftëtarët e IS-it
Mosmarrëveshjet për luftëtarët e huaj dominuan edhe një takim të koalicionit ndërkombëtar kundër Shtetit Islamik, që u mbajt javën e kaluar në Uashington. Vendet, si Franca dhe Britania, nuk e duan kthimin e atyre ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 20:12
Mosmarrëveshjet për luftëtarët e huaj dominuan edhe një takim të koalicionit ndërkombëtar kundër Shtetit Islamik, që u mbajt javën e kaluar në Uashington. Vendet, si Franca dhe Britania, nuk e duan kthimin e atyre ...

SHBA-ja i bën thirrje Evropës t’i riatdhesojë luftëtarët e IS-it
Shtetet e Bashkuara i kanë intensifikuar thirrjet për vendet evropiane që t’i riatdhesojnë dhe gjykojnë qytetarët e tyre që kanë luftuar për grupin militant Shteti Islamik (IS). Koordinatori kundër terrorizmit i ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 20:48
Shtetet e Bashkuara i kanë intensifikuar thirrjet për vendet evropiane që t’i riatdhesojnë dhe gjykojnë qytetarët e tyre që kanë luftuar për grupin militant Shteti Islamik (IS). Koordinatori kundër terrorizmit i ...

SHBA-ja i bën thirrje Evropës t'i riatdhesojë luftëtarët e IS-it
Shtetet e Bashkuara i kanë intensifikuar thirrjet për vendet evropiane që t'i riatdhesojnë dhe gjykojnë qytetarët e tyre që kanë luftuar për grupin militant Shteti Islamik (IS). Koordinatori kundër terrorizmit i ...
Radio Evropa e Lire | 18-Nov-2019 20:12
Shtetet e Bashkuara i kanë intensifikuar thirrjet për vendet evropiane që t'i riatdhesojnë dhe gjykojnë qytetarët e tyre që kanë luftuar për grupin militant Shteti Islamik (IS). Koordinatori kundër terrorizmit i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved