ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 11:37

Skuadra speciale amerikane vendoset në Malin e Zi për të ndaluar sulmet ruse

Skuadra speciale amerikane vendoset në Malin e Zi për të ndaluar sulmet ruse
Në një godinë të mbuluar nga gjethet në Podgoricë, që ka shërbyer si shtab i përgjithshëm i ushtrisë në kohën e komunizmit, një skuadër me ekspertë elitarë kibernetikë nga Shtetet e Bashkuara po punojnë për të hartuar ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 18:18
Në një godinë të mbuluar nga gjethet në Podgoricë, që ka shërbyer si shtab i përgjithshëm i ushtrisë në kohën e komunizmit, një skuadër me ekspertë elitarë kibernetikë nga Shtetet e Bashkuara po punojnë për të hartuar ...

SHBA: Tri media në Malin e Zi dizinformojnë me urdhër të Kremlinit
E ngarkuara me punë në ambasadën amerikane në Mal të Zi, Judy Kuo, në një konferencë për mediat deklaroi se të rinjtë dhe publiku i gjerë janë mjaft të ndjeshëm ndaj informacionit të pavërtetë dhe manipulimeve të ...
ABCNews | 19-Nov-2019 18:45
E ngarkuara me punë në ambasadën amerikane në Mal të Zi, Judy Kuo, në një konferencë për mediat deklaroi se të rinjtë dhe publiku i gjerë janë mjaft të ndjeshëm ndaj informacionit të pavërtetë dhe manipulimeve të ...

SHBA-ja thotë se tri media në Mal të Zi dezinformojnë me urdhër të Kremlinit
E ngarkuara me punë në ambasadën amerikane në Mal të Zi, Judy Kuo, tha se tri media që veprojnë në tregun malazez, janë burime manipulimi, dezinformimi dhe të lidhura me qeverinë ruse. Duke folur në një konferencë në ...
Koha.net | 19-Nov-2019 18:42
E ngarkuara me punë në ambasadën amerikane në Mal të Zi, Judy Kuo, tha se tri media që veprojnë në tregun malazez, janë burime manipulimi, dezinformimi dhe të lidhura me qeverinë ruse. Duke folur në një konferencë në ...

SHBA: Tri media në Mal të Zi dezinformojnë me urdhër të Kremlinit
E ngarkuara me punë në ambasadën amerikane në Mal të Zi, Judy Kuo, tha se tri media që veprojnë në tregun malazez, janë burime manipulimi, dezinformimi dhe të lidhura me qeverinë ruse. Duke folur në një konferencë në ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 17:35
E ngarkuara me punë në ambasadën amerikane në Mal të Zi, Judy Kuo, tha se tri media që veprojnë në tregun malazez, janë burime manipulimi, dezinformimi dhe të lidhura me qeverinë ruse. Duke folur në një konferencë në ...

SHBA: Tri media në Mal të Zi dezinformojnë me urdhër të Kremlinit
E ngarkuara me punë në ambasadën amerikane në Mal të Zi, Judy Kuo, tha se tri media që veprojnë në tregun malazez, janë burime manipulimi, dezinformimi dhe të lidhura me qeverinë ruse. Duke folur në një konferencë në ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 17:28
E ngarkuara me punë në ambasadën amerikane në Mal të Zi, Judy Kuo, tha se tri media që veprojnë në tregun malazez, janë burime manipulimi, dezinformimi dhe të lidhura me qeverinë ruse. Duke folur në një konferencë në ...

SHBA: Tri media në Mal të Zi dezinformojnë me urdhër të Kremlinit
Duke folur në një konferencë në Podgoricë ajo tha se të rinjtë dhe publiku i gjerë janë mjaft të ndjeshëm ndaj informacionit të rrejshëm dhe llojeve të ndryshme të manipulimit nga ana e mediave. “Kush është burimi i ...
Lajminet | 19-Nov-2019 17:21
Duke folur në një konferencë në Podgoricë ajo tha se të rinjtë dhe publiku i gjerë janë mjaft të ndjeshëm ndaj informacionit të rrejshëm dhe llojeve të ndryshme të manipulimit nga ana e mediave. “Kush është burimi i ...

SHBA: Tri media në Mal të Zi dezinformojnë me urdhër të Kremlinit
E ngarkuara me punë në ambasadën amerikane në Mal të Zi, Judy Kuo, tha se tri media që veprojnë në tregun malazez, janë burime manipulimi, dezinformimi dhe të lidhura me qeverinë ruse. Duke folur në një konferencë në ...
Radio Evropa e Lire | 19-Nov-2019 17:20
E ngarkuara me punë në ambasadën amerikane në Mal të Zi, Judy Kuo, tha se tri media që veprojnë në tregun malazez, janë burime manipulimi, dezinformimi dhe të lidhura me qeverinë ruse. Duke folur në një konferencë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved