ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 22:51

Renato Mekolli i "pamëshirshëm" me Arbana Osmanin

Renato Mekolli i "pamëshirshëm" me Arbana Osmanin
“Sekretet e shijes” dhe “50 shijet e pastave”, jane dy libra qe i shtohen shume te tjereve qe jane botuar kohet e fundit ne vendin tone, por edhe pse pjesemarres, duket se ai nuk eshte ne dijeni te titujve te tjere ...
ikub.al | 18-Nov-2019 20:35
“Sekretet e shijes” dhe “50 shijet e pastave”, jane dy libra qe i shtohen shume te tjereve qe jane botuar kohet e fundit ne vendin tone, por edhe pse pjesemarres, duket se ai nuk eshte ne dijeni te titujve te tjere ...

Angela Martini: Shpresoj që libri im të prek shpirtrat tuaj
Angela Martini e ka sjell në shqip librin e saj të parë. Angela Martini ka folur për jetën e saj në librin e parë të cilin e solli fillimisht në gjuhën shqipe. Nëpërmjet postimeve në rrjete sociale, sidomos në atë ...
Arbresh | 18-Nov-2019 16:17
Angela Martini e ka sjell në shqip librin e saj të parë. Angela Martini ka folur për jetën e saj në librin e parë të cilin e solli fillimisht në gjuhën shqipe. Nëpërmjet postimeve në rrjete sociale, sidomos në atë ...

Arbana Osmani: Pse vendosa ta “shëtis” librin në çdo vend ku ka shqiptarë
Panairi i Librit është eventi më i rëndësishëm i vitit për librin dhe mbledh botimet më të rëndësishme të autorëve shqiptarë e të huaj, në një ambient të vetëm dhe i ofron lexuesit mundësinë për të gjetur një ...
Lexo | 18-Nov-2019 15:42
Panairi i Librit është eventi më i rëndësishëm i vitit për librin dhe mbledh botimet më të rëndësishme të autorëve shqiptarë e të huaj, në një ambient të vetëm dhe i ofron lexuesit mundësinë për të gjetur një ...

Renato Mekolli xheloz për Arbana Osmanin? Shefi i kuzhinës masakron librin “Receta për 5 minuta”
Arbana Osmani ka pasur një sukses të paimagjinueshëm këtë herë në Panairin e librit. Standa e saj arriti deri në pikën që ruhej nga badigardë, falë reklamës inteligjente në instagram, dhe dhuratave që vetë moderatorja ...
Lapsi | 18-Nov-2019 15:06
Arbana Osmani ka pasur një sukses të paimagjinueshëm këtë herë në Panairin e librit. Standa e saj arriti deri në pikën që ruhej nga badigardë, falë reklamës inteligjente në instagram, dhe dhuratave që vetë moderatorja ...

Renato thumbon Arbanën: “Nuk ka receta për 5 minuta”
Programi “Thumbon” çoi në Panairin e Librit gazetarin Ronaldo Sharka për të provokuar autorët duke i ngatërruar emrat e librave me ata të kolegëve të tyre. Gazetari e pyeti shefin e kuzhinës Renato Mekolli se si ka ecur ...
Bordo | 18-Nov-2019 13:14
Programi “Thumbon” çoi në Panairin e Librit gazetarin Ronaldo Sharka për të provokuar autorët duke i ngatërruar emrat e librave me ata të kolegëve të tyre. Gazetari e pyeti shefin e kuzhinës Renato Mekolli se si ka ecur ...

Renato Mekolli thumbon keq Arbanën, ja çfarë tha për recetat e saj 5 minutëshe
Kamera e “ThumbON” ka qenë prezente në “Panairin e Librit 2019”, në edicionin e 22, mbajtur në Pallatin e Kongreseve. Gazetari i ThumbON, Ronaldo Sharka kishte si qëllim ngatërrimin e librave me autorët. Teksa Ronaldo ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 11:18
Kamera e “ThumbON” ka qenë prezente në “Panairin e Librit 2019”, në edicionin e 22, mbajtur në Pallatin e Kongreseve. Gazetari i ThumbON, Ronaldo Sharka kishte si qëllim ngatërrimin e librave me autorët. Teksa Ronaldo ...

Shakira flet për momentet e vështira që ka kaluar në jetë
Kamera e “Thumb On” me gazetarin Ronaldo Sharka shkuan në Panairin e Librit ku kishin qëllim të fusnin ‘në grackë’ disa prej personazheve të ekranit shqiptar. Njëri prej tyre ka qenë dhe Renato Mekolli ku gazetari ...
GazetaBlic | 18-Nov-2019 09:20
Kamera e “Thumb On” me gazetarin Ronaldo Sharka shkuan në Panairin e Librit ku kishin qëllim të fusnin ‘në grackë’ disa prej personazheve të ekranit shqiptar. Njëri prej tyre ka qenë dhe Renato Mekolli ku gazetari ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved