ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 09:39

Tirana pa energji, ja zonat ku do të ketë ndërprerje

Tirana pa energji, ja zonat ku do të ketë ndërprerje
Disa zona në Tiranë përgjatë këtyre dy ditëve do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Përmes një njoftimi OSHEE bën me dije se stakimi do të ndosh të mërkurën dhe të enjten, për disa ora, ndërsa shkak është bërë ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 18:10
Disa zona në Tiranë përgjatë këtyre dy ditëve do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Përmes një njoftimi OSHEE bën me dije se stakimi do të ndosh të mërkurën dhe të enjten, për disa ora, ndërsa shkak është bërë ...

Remont në Bistrica 2, zonat pa energji ditën e mërkurë
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, njofton abonentët në Sarandë se do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të remontit. OSHEE sqaroi se “për shkak të remontit të planifikuar në linjën 35 kV ...
Saranda Web | 19-Nov-2019 18:33
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, njofton abonentët në Sarandë se do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të remontit. OSHEE sqaroi se “për shkak të remontit të planifikuar në linjën 35 kV ...

Tirana dy ditë pa drita, këto janë zonat që do të preken
Gjatë dy ditëve në vijim disa lagje në Tiranë nuk do të ketë furnizim 24 orë me energji elektrike. Lajmi është bërë i ditur përmes një njoftimi të OSHEE-së ku thuhet se për shkak të rikonstruktimit të kabinave energjia ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 18:15
Gjatë dy ditëve në vijim disa lagje në Tiranë nuk do të ketë furnizim 24 orë me energji elektrike. Lajmi është bërë i ditur përmes një njoftimi të OSHEE-së ku thuhet se për shkak të rikonstruktimit të kabinave energjia ...

OSSHE/ Kufizime të reja energjie, ja oraret dhe zonat pa energji në dy ditët në vazhdim
OSSHE, ka njoftuar për ndërprerje të reja energjie në Tiranë në dy ditët në vazhdim ‘Njoftim për abonentët #Tiranë Stakim, datat 20-21 Nëntor Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 20-21 Nëntor ...
Telegraf | 19-Nov-2019 17:44
OSSHE, ka njoftuar për ndërprerje të reja energjie në Tiranë në dy ditët në vazhdim ‘Njoftim për abonentët #Tiranë Stakim, datat 20-21 Nëntor Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 20-21 Nëntor ...

Kufizime të reja energjie, ja oraret dhe zonat pa energji
OSSHE, ka njoftuar për ndërprerje të reja energjie në Tiranë në dy ditët në vazhdim ‘Njoftim për abonentët #Tiranë Stakim, datat 20-21 Nëntor Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 20-21 Nëntor ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 18:05
OSSHE, ka njoftuar për ndërprerje të reja energjie në Tiranë në dy ditët në vazhdim ‘Njoftim për abonentët #Tiranë Stakim, datat 20-21 Nëntor Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 20-21 Nëntor ...

Punime në kabina/ OSHEE: Nesër dhe pasnesër do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë
peratori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se në data 20-21 Nëntor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në kryeqytet. Shkak janë punimet në kabina, që do të bëjnë që të stakohet energjia në këto ...
Lexo | 19-Nov-2019 17:51
peratori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se në data 20-21 Nëntor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në kryeqytet. Shkak janë punimet në kabina, që do të bëjnë që të stakohet energjia në këto ...

Tirana pa energji dy ditët e ardhshme, zonat dhe oraret ku do të ketë ndërprerje
Përgjatë dy ditëve disa zona në Tiranë do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Sipas OSHEE-së stakimi do të ndosh nesër dhe pasnesër, për disa ora, ndërsa shkak është bërë rikonstruktimi i kabinave. Zonat ku do të ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 17:38
Përgjatë dy ditëve disa zona në Tiranë do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Sipas OSHEE-së stakimi do të ndosh nesër dhe pasnesër, për disa ora, ndërsa shkak është bërë rikonstruktimi i kabinave. Zonat ku do të ...

Tirana pa energji dy ditët e ardhshme, zonat dhe oraret ku do të ketë ndërprerje
Përgjatë dy ditëve disa zona në Tiranë do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Sipas OSHEE-së stakimi do të ndosh nesër dhe pasnesër, për disa ora, ndërsa shkak është bërë rikonstruktimi i kabinave. Zonat ku do të ...
Medial | 19-Nov-2019 17:41
Përgjatë dy ditëve disa zona në Tiranë do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Sipas OSHEE-së stakimi do të ndosh nesër dhe pasnesër, për disa ora, ndërsa shkak është bërë rikonstruktimi i kabinave. Zonat ku do të ...

Tirana pa drita dy ditë, zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë
OSHEE ka njoftuar abonentët se disa zona në Tiranë do të kenë ndërprejet të energjisë elektrike dy ditë në vijim, 20-21 nëntor, për disa ora. Sipas njoftimit të OSHEE stakimi i energjisë vjen për shkak të punimeve për ...
Lapsi | 19-Nov-2019 17:41
OSHEE ka njoftuar abonentët se disa zona në Tiranë do të kenë ndërprejet të energjisë elektrike dy ditë në vijim, 20-21 nëntor, për disa ora. Sipas njoftimit të OSHEE stakimi i energjisë vjen për shkak të punimeve për ...

Ja zonat që do të mbeten pa drita më 20 dhe 21 nëntor në Tiranë
OSHEE ka publikuar listën e zonave që do të mbeten pa energji elektrike gjatë ditës së nesërme dhe pasnesërme nga ora 09 deri në 15:00.
Top Channel | 19-Nov-2019 17:30
OSHEE ka publikuar listën e zonave që do të mbeten pa energji elektrike gjatë ditës së nesërme dhe pasnesërme nga ora 09 deri në 15:00.

OSHEE ndërhyn në rrjet, ndërpreje energjie në disa zona të vendit
TIRANË, 18 nëntor /MEDIAL/ – Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton për ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të qarkut të Elbasanit, të Korçës dhe Beratit për shkak të punimeve në rrjet. Në ...
Medial | 18-Nov-2019 16:24
TIRANË, 18 nëntor /MEDIAL/ – Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton për ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të qarkut të Elbasanit, të Korçës dhe Beratit për shkak të punimeve në rrjet. Në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved