ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 23:58

Zvicra me goeladë ndaj Gjibraltarit kualifikohet në Euro 2020

Zvicra me goeladë ndaj Gjibraltarit kualifikohet në Euro 2020
Zvicra edhe zyrtarisht është kualifikuar në Euro 2020, pasi e ka mposhtur 1-6 Gjibraltarin. Pas vetëm dhjetë minutash lojë, ‘Helvetikët’ kaluan në epërsi me anë të Cedric Itten, e me kaq përfundoi edhe pjesa e parë. ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 23:31
Zvicra edhe zyrtarisht është kualifikuar në Euro 2020, pasi e ka mposhtur 1-6 Gjibraltarin. Pas vetëm dhjetë minutash lojë, ‘Helvetikët’ kaluan në epërsi me anë të Cedric Itten, e me kaq përfundoi edhe pjesa e parë. ...

Reagimi interesant i Granit Xhakës pas kualifikimit të Zvicrës në 'Euro 2020' - 'thumbon' Arsenalin me këtë postim
Zvicra është njëra prej 19 Kombëtareve që tashmë e ka siguruar pjesëmarrjen në Kampionatin Evropian 'Euro 2020'. Me fitoren e sotme 1:6 ndaj Gjibraltarit, helvetikët e kanë siguruar biletën për 'Euro 2020' duke e ...
Zeri | 18-Nov-2019 23:59
Zvicra është njëra prej 19 Kombëtareve që tashmë e ka siguruar pjesëmarrjen në Kampionatin Evropian 'Euro 2020'. Me fitoren e sotme 1:6 ndaj Gjibraltarit, helvetikët e kanë siguruar biletën për 'Euro 2020' duke e ...

Xhaka thur elozhe për shokët e kombëtares, thumbon Arsenalin
Ish kapiteni i Arsenalit, Granit Xhaka bëri paraqitje brilante sonte në ndeshjen e fundit në kualifikimet për kampionatin Evropian. Zvicra fitoi me rezultat të thellë 1 me 6 ndaj Gjibraltarit, derisa Xhaka shënoi golin ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 23:37
Ish kapiteni i Arsenalit, Granit Xhaka bëri paraqitje brilante sonte në ndeshjen e fundit në kualifikimet për kampionatin Evropian. Zvicra fitoi me rezultat të thellë 1 me 6 ndaj Gjibraltarit, derisa Xhaka shënoi golin ...

Të gjitha Kombëtaret që kanë siguruar deri më tani pjesëmarrjen në ‘Euro 2020’
19 skuadra deri më tani kanë siguruar kualfikimin në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ Sonte janë zhvilluar tetë ndeshje interesante në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’. Zvicra ka arritur që ta prejë biletën për ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 23:37
19 skuadra deri më tani kanë siguruar kualfikimin në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ Sonte janë zhvilluar tetë ndeshje interesante në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’. Zvicra ka arritur që ta prejë biletën për ...

Danimarka mbijeton Dublinin dhe siguron kualifkimin
Janë mbyllur edhe sfidat e fundit të kualifikueseve të “Euro 2020” në grupet D dhe F. Danimarka dhe Zvicra janë dy ekipet që kanë siguruar kalimin për më tej në grupin D, me helvetët që triumfuan 1-6 ndaj Gjibraltarit. ...
Koha.mk | 18-Nov-2019 23:31
Janë mbyllur edhe sfidat e fundit të kualifikueseve të “Euro 2020” në grupet D dhe F. Danimarka dhe Zvicra janë dy ekipet që kanë siguruar kalimin për më tej në grupin D, me helvetët që triumfuan 1-6 ndaj Gjibraltarit. ...

?Lirak Çelaj: Ne jemi rritur duke e dashur flamurin kombëtar
Zvicra është kualifikuar në Euro 2020 pas fitores bindëse në udhëtim te Gjibraltari. “Helvetët” shënuan fitore me rezultat prej 1 me 6, transmeton Koha.net. Ishte Itten ai që shënoi golin e epërsisë për Zvicrën kur po ...
GazetaBlic | 18-Nov-2019 23:26
Zvicra është kualifikuar në Euro 2020 pas fitores bindëse në udhëtim te Gjibraltari. “Helvetët” shënuan fitore me rezultat prej 1 me 6, transmeton Koha.net. Ishte Itten ai që shënoi golin e epërsisë për Zvicrën kur po ...

Danimarka mbijeton Dublinin dhe siguron kualifkimin
Janë mbyllur edhe sfidat e fundit të kualifikueseve të “Euro 2020” në grupet D dhe F. Danimarka dhe Zvicra janë dy ekipet që kanë siguruar kalimin për më tej në grupin D, me helvetët që triumfuan 1-6 ndaj Gjibraltarit. ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 23:26
Janë mbyllur edhe sfidat e fundit të kualifikueseve të “Euro 2020” në grupet D dhe F. Danimarka dhe Zvicra janë dy ekipet që kanë siguruar kalimin për më tej në grupin D, me helvetët që triumfuan 1-6 ndaj Gjibraltarit. ...

Granit Xhaka me gol të bukur e mbyll kampanjën kualifikuese “EURO 2020” (VIDEO)
Zvicra e ka mposhtur Gjibraltarin si mysafire me rezultat të thellë 6-1 dhe ka arritur ta fitoj grupin D për ta prerë biletën për “EURO 2020”, shkruan Gazeta inFokus. Në fitoren e thellë të “Helvetikëve” arriti të ...
InFokusi | 18-Nov-2019 23:10
Zvicra e ka mposhtur Gjibraltarin si mysafire me rezultat të thellë 6-1 dhe ka arritur ta fitoj grupin D për ta prerë biletën për “EURO 2020”, shkruan Gazeta inFokus. Në fitoren e thellë të “Helvetikëve” arriti të ...

Argjentina e Uruguai dhurojnë spektakël, shënojnë “yjet”, por s’ka fitues
Mesfushori shqiptar, i cili luan për Zvicrën, Granit Xhaka ka shënuar gol të bukur ndaj Gjilbratarit. Kombëtarja e Zvicrës po fiton ndaj Gjilbratarit me rezultatin e thellë 1-6 dhe golin e gjashtë për Zvicrën e ka ...
GazetaBlic | 18-Nov-2019 23:04
Mesfushori shqiptar, i cili luan për Zvicrën, Granit Xhaka ka shënuar gol të bukur ndaj Gjilbratarit. Kombëtarja e Zvicrës po fiton ndaj Gjilbratarit me rezultatin e thellë 1-6 dhe golin e gjashtë për Zvicrën e ka ...

Shqiptarët do të përfaqësohen në kampionatin evropian nga Xhaka, Shaqiri e Ajeti
Kombëtarja e Zvicrës arriti fitore të thellë 6-1 kundër Gjibraltarit. Kapiteni Granit Xhaka luajti 90 minuta dhe arriti të shënonte golin e fundit. “Helvetikët” me këtë fitore e siguruan biletën për kampionatin evropian ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 22:59
Kombëtarja e Zvicrës arriti fitore të thellë 6-1 kundër Gjibraltarit. Kapiteni Granit Xhaka luajti 90 minuta dhe arriti të shënonte golin e fundit. “Helvetikët” me këtë fitore e siguruan biletën për kampionatin evropian ...

Xhaka shënon në fitoren që e dërgon Zvicrën në ‘Euro 2020’ (VIDEO)
Zvicra është skuadra e radhës që ka prerë biletën për Kampionatin Evropian Zvicra e mundi 6-1 Gjibraltarin në sfidën e fundit për t’u kualifikuar në ‘Euro 2020’. Në këtë ndeshje realizoi edhe mesfushori shqiptar, Granit ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 22:56
Zvicra është skuadra e radhës që ka prerë biletën për Kampionatin Evropian Zvicra e mundi 6-1 Gjibraltarin në sfidën e fundit për t’u kualifikuar në ‘Euro 2020’. Në këtë ndeshje realizoi edhe mesfushori shqiptar, Granit ...

Zvicra mposhtë bindshëm Gjibraltarin dhe arrinë të kualifikohet në “EURO 2020”
Zvicra e ka mposhtur Gjibraltarin si mysafire me rezultat të thellë 6-1, në duelin e fundit për kualifikimet e Kampionatit Evropian “EURO 2020”. Zviceranët me këtë fitore kanë arritur të prejnë biletën e kualifikimit ...
Koha.mk | 18-Nov-2019 22:55
Zvicra e ka mposhtur Gjibraltarin si mysafire me rezultat të thellë 6-1, në duelin e fundit për kualifikimet e Kampionatit Evropian “EURO 2020”. Zviceranët me këtë fitore kanë arritur të prejnë biletën e kualifikimit ...

Spanja me fitore bindëse ndaj Rumanisë
Spanja ka shënuar fitore bindëse në shtëpi ndaj Rumanisë. “Furia e Kuqe” shënoi fitore me rezultat prej 5 me 0, transmeton Koha.net. Vendasit shënuan katër gola në pjesën e parë. Moreno ishte ai që shënoi dy herë, ...
Koha.net | 18-Nov-2019 22:55
Spanja ka shënuar fitore bindëse në shtëpi ndaj Rumanisë. “Furia e Kuqe” shënoi fitore me rezultat prej 5 me 0, transmeton Koha.net. Vendasit shënuan katër gola në pjesën e parë. Moreno ishte ai që shënoi dy herë, ...

22:44 Xhaka shënon në fitoren që e dërgon Zvicrën në ‘Euro 2020’ Zvicra është skuadra e radhës...
Zvicra është skuadra e radhës që ka prerë biletën për Kampionatin Evropian Zvicra e mundi 6-1 Gjibraltarin në sfidën e fundit për t’u kualifikuar në ‘Euro 2020’. Lexoni edhe: Ambasadori amerikan në Britani, i emocionuar ...
Kosova Sot | 18-Nov-2019 22:50
Zvicra është skuadra e radhës që ka prerë biletën për Kampionatin Evropian Zvicra e mundi 6-1 Gjibraltarin në sfidën e fundit për t’u kualifikuar në ‘Euro 2020’. Lexoni edhe: Ambasadori amerikan në Britani, i emocionuar ...

Super-ndeshje dhe rezultate spektakolare nga ndeshjet e sotme për 'Euro 2020', mësohet fati i Zvicrës së shqiptarëve
Nv kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 'Euro 2020', sonte janë zhvilluar tetë ndeshje interesante. Zvicra ka arritur që ta prejë biletën për Kampionatin Evropian me një fitore të thellë 1:6 ndaj ...
Zeri | 18-Nov-2019 22:45
Nv kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 'Euro 2020', sonte janë zhvilluar tetë ndeshje interesante. Zvicra ka arritur që ta prejë biletën për Kampionatin Evropian me një fitore të thellë 1:6 ndaj ...

Zvicra mposhtë bindshëm Gjibraltarin dhe arrinë të kualifikohet në “EURO 2020”
Zvicra e ka mposhtur Gjibraltarin si mysafire me rezultat të thellë 6-1, në duelin e fundit për kualifikimet e Kampionatit Evropian “EURO 2020”, shkruan Gazeta inFokus. Zviceranët me këtë fitore kanë arritur të prejnë ...
InFokusi | 18-Nov-2019 22:45
Zvicra e ka mposhtur Gjibraltarin si mysafire me rezultat të thellë 6-1, në duelin e fundit për kualifikimet e Kampionatit Evropian “EURO 2020”, shkruan Gazeta inFokus. Zviceranët me këtë fitore kanë arritur të prejnë ...

Zvicra kualifikohet në Euro 2020, shënon Xhaka
Zvicra është kualifikuar në Euro 2020 pas fitores bindëse në udhëtim te Gjibraltari. “Helvetët” shënuan fitore me rezultat prej 1 me 6. Ishte Itten ai që shënoi golin e epërsisë për Zvicrën kur po luhej minuta e dhjetë. ...
AlbInfo | 18-Nov-2019 22:45
Zvicra është kualifikuar në Euro 2020 pas fitores bindëse në udhëtim te Gjibraltari. “Helvetët” shënuan fitore me rezultat prej 1 me 6. Ishte Itten ai që shënoi golin e epërsisë për Zvicrën kur po luhej minuta e dhjetë. ...

Xhaka shënon në fitoren që e dërgon Zvicrën në ‘Euro 2020’
Zvicra është skuadra e radhës që ka prerë biletën për Kampionatin Evropian Zvicra e mundi 6-1 Gjibraltarin në sfidën e fundit për t’u kualifikuar në ‘Euro 2020’. Në këtë ndeshje realizoi edhe mesfushori shqiptar, Granit ...
Gazeta Express | 18-Nov-2019 22:43
Zvicra është skuadra e radhës që ka prerë biletën për Kampionatin Evropian Zvicra e mundi 6-1 Gjibraltarin në sfidën e fundit për t’u kualifikuar në ‘Euro 2020’. Në këtë ndeshje realizoi edhe mesfushori shqiptar, Granit ...

Zvicra mposht Gjibraltarin, merr biletën për finalet e Euro 2020
Helvetikët kanë fituar me rezultatin 1:6, në udhëtim tek Gjibraltari, duke marrë zyrtarisht biletën për kualifikimin tutje, shkruan . Golin e parë në këtë takim e shënoi Cedric Itten, pas vetëm 10 minutave lojë, dhe me ...
Lajminet | 18-Nov-2019 22:37
Helvetikët kanë fituar me rezultatin 1:6, në udhëtim tek Gjibraltari, duke marrë zyrtarisht biletën për kualifikimin tutje, shkruan . Golin e parë në këtë takim e shënoi Cedric Itten, pas vetëm 10 minutave lojë, dhe me ...

Zvicra kualifikohet në Euro 2020, shënon Xhaka
Zvicra është kualifikuar në Euro 2020 pas fitores bindëse në udhëtim te Gjibraltari. “Helvetët” shënuan fitore me rezultat prej 6 me 1, transmeton Koha.net. Ishte Itten ai që shënoi golin e epërsisë për Zvicrën kur po ...
Koha.net | 18-Nov-2019 22:36
Zvicra është kualifikuar në Euro 2020 pas fitores bindëse në udhëtim te Gjibraltari. “Helvetët” shënuan fitore me rezultat prej 6 me 1, transmeton Koha.net. Ishte Itten ai që shënoi golin e epërsisë për Zvicrën kur po ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved