ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/01/2020 06:13

FOTOT: Këngëtarja e famshme pozon topless

FOTOT: Këngëtarja e famshme pozon topless
Nuk ka pasur kurrë frikë të tregojë format e saj trupore, por Jessie J këtë herë ka tejkaluar gjithçka, Ajo është shfaqur topless për fansat e saj! 31-vjeçarja ka postuar në rrjetin e saj “Instagram” këtë foto tepër ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 11:08
Nuk ka pasur kurrë frikë të tregojë format e saj trupore, por Jessie J këtë herë ka tejkaluar gjithçka, Ajo është shfaqur topless për fansat e saj! 31-vjeçarja ka postuar në rrjetin e saj “Instagram” këtë foto tepër ...

Atalanta dhe Bologna në kërkim të Ardian Ismajlit
Hajduku i Splitit është duke menduar ta shesë futbollistin shqiptare Ardian Ismajli, i cili kërkohet nga klubet italiane, Atalanta dhe Bologna. Akoma pa u hapur afati kalimtar dimëror, klubi kroat është duke i menduar ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:25
Hajduku i Splitit është duke menduar ta shesë futbollistin shqiptare Ardian Ismajli, i cili kërkohet nga klubet italiane, Atalanta dhe Bologna. Akoma pa u hapur afati kalimtar dimëror, klubi kroat është duke i menduar ...

Dafina Zeqiri paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me reperin italian, Sfera Ebbasta
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, tashmë njihet edhe për bashkëpunimet e saj me emra të njohur në botë. Dhe siç shihet, ajo këtë herë ka bashkuar forcat me reperin nga Italia, Sfera Ebbasta, emri i vërtetë i të ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 12:25
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, tashmë njihet edhe për bashkëpunimet e saj me emra të njohur në botë. Dhe siç shihet, ajo këtë herë ka bashkuar forcat me reperin nga Italia, Sfera Ebbasta, emri i vërtetë i të ...

Gjira uron veten për ditëlindjen e 30-të: Jeta jo gjithmonë e lehtë, por ia ka vlejtur çdo ditë
Sot (e martë), është një ditë mjaft e rëndësishme për reperen e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi. Kjo ngase ajo feston ditëlindjen e 30-të dhe me këtë rast ka zgjedhur që në rrjetet sociale t’ia bëjë vetes një urim mjaft ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 11:31
Sot (e martë), është një ditë mjaft e rëndësishme për reperen e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi. Kjo ngase ajo feston ditëlindjen e 30-të dhe me këtë rast ka zgjedhur që në rrjetet sociale t’ia bëjë vetes një urim mjaft ...

Publikohet një pjesë e duetit mes Sinan Vllasaliut dhe Medës
Sinan Vllasaliu dhe Meda ditë më parë kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojnë shumë shpejt. Përmes postimeve të fundit, Meda ka zbuluar disa sekuenca të këngës së re, të cilës do t’ia ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 18:03
Sinan Vllasaliu dhe Meda ditë më parë kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojnë shumë shpejt. Përmes postimeve të fundit, Meda ka zbuluar disa sekuenca të këngës së re, të cilës do t’ia ...

Atalanta dhe Bologna në kërkim të Ardian Ismajlit
Hajduku i Splitit është duke menduar ta shesë futbollistin shqiptare Ardian Ismajli, i cili kërkohet nga klubet italiane, Atalanta dhe Bologna. Akoma pa u hapur afati kalimtar dimëror, klubi kroat është duke i menduar ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 18:00
Hajduku i Splitit është duke menduar ta shesë futbollistin shqiptare Ardian Ismajli, i cili kërkohet nga klubet italiane, Atalanta dhe Bologna. Akoma pa u hapur afati kalimtar dimëror, klubi kroat është duke i menduar ...

Provokon Gjyste Vulaj: Kërcim sensual me fustanin transparent, këtu e ka vendosur shqiponjën…
Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfekte do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare dhe ajo në fakt i ekspozon vazhdimisht në daljet e saj ...
Telegraf | 18-Nov-2019 22:21
Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfekte do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare dhe ajo në fakt i ekspozon vazhdimisht në daljet e saj ...

Video/ Arbana Osmani në tur me librin, në Kosovë dhe Shqipëri!
Pas mbylljes së Panairit të Librit në Tiranë, ku u prezantuan shumë libra të rinj, mes tyre edhe ai i Arbana Osmanit, “Receta për 5 minuta”, moderatorja ka vendosur ta shëtisë librin gjithandej. Arbana ka nisur nga dje ...
Dritare | 19-Nov-2019 17:50
Pas mbylljes së Panairit të Librit në Tiranë, ku u prezantuan shumë libra të rinj, mes tyre edhe ai i Arbana Osmanit, “Receta për 5 minuta”, moderatorja ka vendosur ta shëtisë librin gjithandej. Arbana ka nisur nga dje ...

Genta shumë e dashuruar, nuk po i ndahet të dashurit
Genta Ismajli tashmë nuk po i ndahet të dashurit të saj që e ka prezantuar së fundi. Kohët e fundit pasi që u dëgjuan e konfirmuan zërat për lidhjen e Gentës me të dashurin turk e shndërruan këngëtaren në njërin prej ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 17:48
Genta Ismajli tashmë nuk po i ndahet të dashurit të saj që e ka prezantuar së fundi. Kohët e fundit pasi që u dëgjuan e konfirmuan zërat për lidhjen e Gentës me të dashurin turk e shndërruan këngëtaren në njërin prej ...

Vesa Smolica merr vëmendje me një pozë atraktive, ndërsa shfaqet gjysmë e zhveshur
Ajo është njëra prej artisteve më të dashura për publikun shqiptar dhe shpesh rrëmben vëmendje në rrjetet sociale me postimet e njëpasnjëshme që publikon. Fjala është për këngëtaren Vesa Smolica, e cila po ashtu është ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 10:16
Ajo është njëra prej artisteve më të dashura për publikun shqiptar dhe shpesh rrëmben vëmendje në rrjetet sociale me postimet e njëpasnjëshme që publikon. Fjala është për këngëtaren Vesa Smolica, e cila po ashtu është ...

Stadiumi shqiptar bëhet deti, futbollistët notojnë
Një video nga momentet e stërvitjes së futbollistëve të skuadrës shqiptare Egnatias, ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Futbollistët shihet teksa stërviten në një fushë të mbuluar nga uji, ku ata nuk ngurojnë të hidhen ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 17:33
Një video nga momentet e stërvitjes së futbollistëve të skuadrës shqiptare Egnatias, ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Futbollistët shihet teksa stërviten në një fushë të mbuluar nga uji, ku ata nuk ngurojnë të hidhen ...

Mozzik vë në pah tatuazhet e tij në setin e ri fotografik
Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer e më të përfolur në showbizin shqiptar. Ai po ashtu është mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale, ndërsa nuk heziton që të publikojë imazhe ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 09:47
Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer e më të përfolur në showbizin shqiptar. Ai po ashtu është mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale, ndërsa nuk heziton që të publikojë imazhe ...

Stadiumi shqiptar bëhet deti, futbollistët ia plasin notit
Një video nga momentet e stërvitjes së futbollistëve të skuadrës shqiptare Egnatias, ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Futbollistët shihet teksa stërviten në një fushë të mbuluar nga uji, ku ata nuk ngurojnë të hidhen ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 17:30
Një video nga momentet e stërvitjes së futbollistëve të skuadrës shqiptare Egnatias, ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Futbollistët shihet teksa stërviten në një fushë të mbuluar nga uji, ku ata nuk ngurojnë të hidhen ...

Një ‘cowgirl’ seksi si Kejvina
Kejvina Kthella ka bërë një nga paraqitjet më atraktive, ku erdhi më një stil më ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim zakonisht, shkruan . Ajo publikoi disa fotografi, të cilat i ka shkëputur gjatë paraqitjes në ...
Lajminet | 19-Nov-2019 17:07
Kejvina Kthella ka bërë një nga paraqitjet më atraktive, ku erdhi më një stil më ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim zakonisht, shkruan . Ajo publikoi disa fotografi, të cilat i ka shkëputur gjatë paraqitjes në ...

Aurela Gaçe zbulon sekretet e performancës në fushën e “Air Albania”
Aurela Gaçe një ndër artistet më të dashura për publikun ka përformuar, mbrëmjen e së dielës në hapjen e madhe të stadiumit ‘Air Albania’, e cila bëri bashkë mijëra shqiptarë. Përmes një postimi në profilin e saj në ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 21:47
Aurela Gaçe një ndër artistet më të dashura për publikun ka përformuar, mbrëmjen e së dielës në hapjen e madhe të stadiumit ‘Air Albania’, e cila bëri bashkë mijëra shqiptarë. Përmes një postimi në profilin e saj në ...

Xhensila e fiksuar pas kësaj kënge, e shpreh publikisht
Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj njihet për këngët e bukura që sjellë për publikun. Ajo së fundmi duket se është fiksuar pas këngës së këngëtares Fifi, me titull ‘Marova’, e cila konkurron në Këngën ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 17:06
Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj njihet për këngët e bukura që sjellë për publikun. Ajo së fundmi duket se është fiksuar pas këngës së këngëtares Fifi, me titull ‘Marova’, e cila konkurron në Këngën ...

Mozzik zbulon të gjitha tatuazhet që ka në trup
Përmes një poze, reperi Mozzik ka zbuluar trupin e mbuluar në tatuazhe. Rep-artisti i njohur shqiptar, Mozzik, është shumë aktiv në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:25
Përmes një poze, reperi Mozzik ka zbuluar trupin e mbuluar në tatuazhe. Rep-artisti i njohur shqiptar, Mozzik, është shumë aktiv në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe ...

Mimoza Shkodra ndryshon pamjen, nuk keni për ta njohur…
Nga ekstremi në ekstrem. Kështu shihet edhe në fotot e publikuara në “Instagram” Mimoza Shkodra. Ajo është kthyer nga brune në bjonde dhe duket kaq ndryshe. Këngëtarja duket mjaft provokuese me pamjen e re. Nuk dihet ...
Telegraf | 18-Nov-2019 21:46
Nga ekstremi në ekstrem. Kështu shihet edhe në fotot e publikuara në “Instagram” Mimoza Shkodra. Ajo është kthyer nga brune në bjonde dhe duket kaq ndryshe. Këngëtarja duket mjaft provokuese me pamjen e re. Nuk dihet ...

Kim Kardashian ia shpreh dashurinë partnerit në këtë mënyrë
Kim Kardashian dhe Kanye West janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit në botë, shkruan . Ylli televiziv, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, para 152 milionë ndjekësve ia shpreh dashurinë ...
Lajminet | 19-Nov-2019 16:09
Kim Kardashian dhe Kanye West janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit në botë, shkruan . Ylli televiziv, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, para 152 milionë ndjekësve ia shpreh dashurinë ...

Genta shumë e dashuruar, nuk po i ndahet të dashurit
Genta Ismajli tashmë nuk po i ndahet të dashurit të saj që e ka prezantuar së fundi. Kohët e fundit pasi që u dëgjuan e konfirmuan zërat për lidhjen e Gentës me të dashurin turk e shndërruan këngëtaren në njërin prej ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:04
Genta Ismajli tashmë nuk po i ndahet të dashurit të saj që e ka prezantuar së fundi. Kohët e fundit pasi që u dëgjuan e konfirmuan zërat për lidhjen e Gentës me të dashurin turk e shndërruan këngëtaren në njërin prej ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved