ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 15:10

Prokuroria e Kosovës ngre padi penale kundër një gruaje, të kthyer nga Siria

Prokuroria e Kosovës ngre padi penale kundër një gruaje, të kthyer nga Siria
Prokuroria Speciale e Kosovës, ka ngritur aktakuzë ndaj F.Z., mbi dyshimet për veprën penale – organizim dhe pjesëmarrje në grup terrorist. F.Z, akuzohet se në vitin 2014 me vetëdije kishte udhëtuar drejt Sirisë për tu ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:51
Prokuroria Speciale e Kosovës, ka ngritur aktakuzë ndaj F.Z., mbi dyshimet për veprën penale – organizim dhe pjesëmarrje në grup terrorist. F.Z, akuzohet se në vitin 2014 me vetëdije kishte udhëtuar drejt Sirisë për tu ...

Kosovë/ Ja kush është shtetasja që shkoi në Siri për t’iu bashkuar ISIS-it
Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”.
Top Channel | 19-Nov-2019 14:40
Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”.

Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj një gruaje të kthyer nga Siria
Prokuroria Speciale e Kosovës, ka ngritur aktakuzë ndaj F.Z., mbi dyshimet për veprën penale – organizim dhe pjesëmarrje në grup terrorist. F.Z, akuzohet se në vitin 2014 me vetëdije kishte udhëtuar drejt Sirisë për tu ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 17:25
Prokuroria Speciale e Kosovës, ka ngritur aktakuzë ndaj F.Z., mbi dyshimet për veprën penale – organizim dhe pjesëmarrje në grup terrorist. F.Z, akuzohet se në vitin 2014 me vetëdije kishte udhëtuar drejt Sirisë për tu ...

Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj një gruaje të kthyer nga Siria
Prokuroria Speciale e Kosovës, ka ngritur aktakuzë ndaj F.Z., mbi dyshimet për veprën penale - organizim dhe pjesëmarrje në grup terrorist. F.Z, akuzohet se në vitin 2014 me vetëdije kishte udhëtuar drejt Sirisë për tu ...
Radio Evropa e Lire | 19-Nov-2019 16:53
Prokuroria Speciale e Kosovës, ka ngritur aktakuzë ndaj F.Z., mbi dyshimet për veprën penale - organizim dhe pjesëmarrje në grup terrorist. F.Z, akuzohet se në vitin 2014 me vetëdije kishte udhëtuar drejt Sirisë për tu ...

Një grua nga Kosova akuzohet për organizim dhe pjesëmarrje në grup terrorist
Prokuroria e Posaçme e Kosovës, ka ngritur të martën aktakuzë kundër një gruaje nga Kosova për shkak të veprës penale “organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”, Në një njoftim të prokurorisë thuhet se e pandehura ...
Zeri Amerikes | 19-Nov-2019 15:53
Prokuroria e Posaçme e Kosovës, ka ngritur të martën aktakuzë kundër një gruaje nga Kosova për shkak të veprës penale “organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”, Në një njoftim të prokurorisë thuhet se e pandehura ...

Aktakuzë për organizim dhe pjesëmarrja në grup terrorist
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...
Gazeta Monitor | 19-Nov-2019 14:45
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...

?Shkoi në Siri për t’iu bashkuar ISIS-it, Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj një femre
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 14:31
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...

Prokuroria Speciale ngrit aktakuzë për terrorizëm ndaj një personi
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...
Zeri | 19-Nov-2019 14:25
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...

Shkoi në Siri për t’iu bashkuar ISIS-it, Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj një femre
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, përmes njofton se ka ngritur aktakuzë pran Gjykatës Themelore në Prishtinë –Departamenti Speciale, kundër N.H., për shkak se ka kryer veprën penale “Bashkimi apo pjesëmarrja ...
Telegrafi | 26-Sep-2019 15:02
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, përmes njofton se ka ngritur aktakuzë pran Gjykatës Themelore në Prishtinë –Departamenti Speciale, kundër N.H., për shkak se ka kryer veprën penale “Bashkimi apo pjesëmarrja ...

Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj një femre e cila shkoi në Siri
Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”. Prokuroria Speciale ...
Zeri | 19-Nov-2019 14:25
Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”. Prokuroria Speciale ...

Aktakuzë për gruan e kthyer nga Siria, prokuroria përshkruan se si ajo iu bashku ISIS-it
Bëhet fjalë për të pandehurën, F.Z, dhe e cila akuzohet për veprën penale “Organizimi dhe pjesëmaarrja në grup terrorist”, nga neni 143, paragrafi 2 i Kodit Penal të Republikës së Kosovës, shkruan . “Prokuroria Speciale ...
Lajminet | 19-Nov-2019 14:21
Bëhet fjalë për të pandehurën, F.Z, dhe e cila akuzohet për veprën penale “Organizimi dhe pjesëmaarrja në grup terrorist”, nga neni 143, paragrafi 2 i Kodit Penal të Republikës së Kosovës, shkruan . “Prokuroria Speciale ...

Prokuroria ngre aktakuzë ndaj kosovares për pjesëmarrje në grupe terroriste
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 14:20
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...

Aktakuzë ndaj një gruaje që iu kishte bashkëngjitur ISIS-it
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...
Koha.net | 19-Nov-2019 14:14
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...

Aktakuzë për gruan që iu bashkua ISIS-it
Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”. Prokuroria ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 14:14
Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”. Prokuroria ...

Aktakuzë për organizim dhe pjesëmarrja në grup terrorist
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...
Medial | 19-Nov-2019 14:09
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...

Aktakuzë për organizim dhe pjesëmarrja në grup terrorist
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...
Arbresh | 19-Nov-2019 14:06
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...

Rreth 100 persona nga Kosova, gjenden në zonën e konfliktit në Siri dhe Irak, 40 prej tyre si luftëtarë të ISIS-it
Ndonëse disa muaj më parë, shteti i Kosovës kishte kthyer mbi 110 persona nga zonat e konfliktit në Siri, një numër i madh i kosovarëve ende gjenden atje. Rreth 100 persona nga Kosova, aktualisht gjenden në zonën e ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 22:53
Ndonëse disa muaj më parë, shteti i Kosovës kishte kthyer mbi 110 persona nga zonat e konfliktit në Siri, një numër i madh i kosovarëve ende gjenden atje. Rreth 100 persona nga Kosova, aktualisht gjenden në zonën e ...

Aktakuzë për organizim dhe pjesëmarrja në grup terrorist
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 14:02
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë –Departamenti Special, kundër personit me inicialet F. Z. për shkak të veprës penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në ...

100 kosovarë ende në Siri, 40 po luftojnë krah ISIS-it
Ndonëse disa muaj më parë, shteti i Kosovës kishte kthyer mbi 110 persona nga zonat e konfliktit në Siri, një numër i madh i kosovarëve ende gjenden atje. Rreth 100 persona nga Kosova, aktualisht gjenden në zonën e ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 22:23
Ndonëse disa muaj më parë, shteti i Kosovës kishte kthyer mbi 110 persona nga zonat e konfliktit në Siri, një numër i madh i kosovarëve ende gjenden atje. Rreth 100 persona nga Kosova, aktualisht gjenden në zonën e ...

100 kosovarë ende në Siri, 40 po luftojnë krah ISIS’it
Ndonëse disa muaj më parë, shteti i Kosovës kishte kthyer mbi 110 persona nga zonat e konfliktit në Siri, një numër i madh i kosovarëve ende gjenden atje. Rreth 100 persona nga Kosova, aktualisht gjenden në zonën e ...
Gazeta Observer | 17-Nov-2019 22:05
Ndonëse disa muaj më parë, shteti i Kosovës kishte kthyer mbi 110 persona nga zonat e konfliktit në Siri, një numër i madh i kosovarëve ende gjenden atje. Rreth 100 persona nga Kosova, aktualisht gjenden në zonën e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved