ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 16:59

Policia sekuestron disa thika dhe municion në Suharekë

Policia sekuestron disa thika dhe municion në Suharekë
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka sekuestruar një sasi të konsiderueshme të thikave dhe municionit në komunën e Suharekës. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se, aktiviteti i Policisë është realizuar së ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:15
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka sekuestruar një sasi të konsiderueshme të thikave dhe municionit në komunën e Suharekës. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se, aktiviteti i Policisë është realizuar së ...

Ndërtohet urë e re në rrugën midis Shipkovicës dhe Brodecit
Tetovë, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Përfundoi ndërtimi i urës që ndodhet përgjatë rrugës midis fshatrave të malësisë së Sharrit Shipkovicë dhe Brodec. Ura mund të shfrytëzohet pas shtatë muajve punë pasi që filloi të ...
Medial | 19-Nov-2019 15:23
Tetovë, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Përfundoi ndërtimi i urës që ndodhet përgjatë rrugës midis fshatrave të malësisë së Sharrit Shipkovicë dhe Brodec. Ura mund të shfrytëzohet pas shtatë muajve punë pasi që filloi të ...

Ura në Shipkovicë, katër vjet me vonesë
Edhe pse me katër vite vonesë, përfundimisht u lëshua në përdorim ura që lidh fshatrat Shipkovicë dhe Brodec të Tetovës. Ura ishte shkatërruar tërësisht gjatë vërshimeve të vitit 2015. Por, ndërtimi i kësaj ure, nuk ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 15:21
Edhe pse me katër vite vonesë, përfundimisht u lëshua në përdorim ura që lidh fshatrat Shipkovicë dhe Brodec të Tetovës. Ura ishte shkatërruar tërësisht gjatë vërshimeve të vitit 2015. Por, ndërtimi i kësaj ure, nuk ...

Përfundon asfaltimi dhe ndërtimi i urrës që lidh Shipkovicën dhe Brodecin
Rikthehemi në malësine e qytetit me investime kapitale dhe konkrete. Në fushatë si konkluzë dhe kërkesë immediate dhe jetike e banorëve u paraqit ndërtimi i urrës dhe asfaltimi i rrugës. Përfunduam investimet në ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 15:17
Rikthehemi në malësine e qytetit me investime kapitale dhe konkrete. Në fushatë si konkluzë dhe kërkesë immediate dhe jetike e banorëve u paraqit ndërtimi i urrës dhe asfaltimi i rrugës. Përfunduam investimet në ...

Ura në Shipkovicë, katër vjet me vonesë
Edhe pse me katër vite vonesë, përfundimisht u lëshua në përdorim ura që lidh fshatrat Shipkovicë dhe Brodec të Tetovës. Ura ishte shkatërruar tërësisht gjatë vërshimeve të vitit 2015. Por, ndërtimi i kësaj ure, nuk ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 15:09
Edhe pse me katër vite vonesë, përfundimisht u lëshua në përdorim ura që lidh fshatrat Shipkovicë dhe Brodec të Tetovës. Ura ishte shkatërruar tërësisht gjatë vërshimeve të vitit 2015. Por, ndërtimi i kësaj ure, nuk ...

Kapen thika dhe municion në tregun e Suharekës (FOTO)
Policia së bashku me inspektorët komunal në tregun e gjelbër në Suharekë ka gjetur dhe sekuestruar, shufra metali, elektroshkoë, municion, etj. “Sektori i hetimeve në Stacionin Policor në Suharekë, pas pranimit të një ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 15:03
Policia së bashku me inspektorët komunal në tregun e gjelbër në Suharekë ka gjetur dhe sekuestruar, shufra metali, elektroshkoë, municion, etj. “Sektori i hetimeve në Stacionin Policor në Suharekë, pas pranimit të një ...

“Treg i armëve” në Suharekë, policia gjatë bastisjes gjënë armë e municione
Sektori i hetimeve në Stacionin Policor në Suharekë, pas pranimit të një informacioni se në tregun e gjelbër janë duke u shitur pajisje dhe gjësende të palejuara, gjatë një aktiviteti të realizuar së bashku me ...
Albportali | 19-Nov-2019 14:56
Sektori i hetimeve në Stacionin Policor në Suharekë, pas pranimit të një informacioni se në tregun e gjelbër janë duke u shitur pajisje dhe gjësende të palejuara, gjatë një aktiviteti të realizuar së bashku me ...

Policia sekuestron municion, thika e elektroshokë në tregun e Suharekës
Policia dhe inspektorët komunalë në Prizren kanë kontrolluar tregun e gjelbër në Suharekë dhe kanë sekuestruar shufra të metalit, municion, thika e pajisje të armëve Përmes një komunikate, policia ka bërë të ditur se ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 14:50
Policia dhe inspektorët komunalë në Prizren kanë kontrolluar tregun e gjelbër në Suharekë dhe kanë sekuestruar shufra të metalit, municion, thika e pajisje të armëve Përmes një komunikate, policia ka bërë të ditur se ...

Policia sekuestron municion, thika e elektroshokë në tregun e Suharekës
Policia dhe inspektorët komunalë në Prizren kanë kontrolluar tregun e gjelbër në Suharekë dhe kanë sekuestruar shufra të metalit, municion, thika e pajisje të armëve Përmes një komunikate, policia ka bërë të ditur se ...
Zeri | 19-Nov-2019 14:50
Policia dhe inspektorët komunalë në Prizren kanë kontrolluar tregun e gjelbër në Suharekë dhe kanë sekuestruar shufra të metalit, municion, thika e pajisje të armëve Përmes një komunikate, policia ka bërë të ditur se ...

Përfundon asfaltimi dhe ndërtimi i urrës që lidh Shipkovicën dhe Brodecin
Rikthehemi në malësine e qytetit me investime kapitale dhe konkrete. Në fushatë si konkluzë dhe kërkesë immediate dhe jetike e banorëve u paraqit ndërtimi i urrës dhe asfaltimi i rrugës. Përfunduam investimet në ...
Albportali | 19-Nov-2019 14:45
Rikthehemi në malësine e qytetit me investime kapitale dhe konkrete. Në fushatë si konkluzë dhe kërkesë immediate dhe jetike e banorëve u paraqit ndërtimi i urrës dhe asfaltimi i rrugës. Përfunduam investimet në ...

“Treg armësh” në Suharekë, bastis policia gjenë armë e municione
Sektori i hetimeve në Stacionin Policor në Suharekë, pas pranimit të një informacioni se në tregun e gjelbër janë duke u shitur pajisje dhe gjësende të palejuara, gjatë një aktiviteti të realizuar së bashku me ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 14:37
Sektori i hetimeve në Stacionin Policor në Suharekë, pas pranimit të një informacioni se në tregun e gjelbër janë duke u shitur pajisje dhe gjësende të palejuara, gjatë një aktiviteti të realizuar së bashku me ...

Përfundon asfaltimi dhe ndërtimi i urrës që lidh Shipkovicën dhe Brodecin
Rikthehemi në malësine e qytetit me investime kapitale dhe konkrete. Në fushatë si konkluzë dhe kërkesë immediate dhe jetike e banorëve u paraqit ndërtimi i urrës dhe asfaltimi i rrugës. Përfunduam investimet në ...
Flaka | 19-Nov-2019 14:37
Rikthehemi në malësine e qytetit me investime kapitale dhe konkrete. Në fushatë si konkluzë dhe kërkesë immediate dhe jetike e banorëve u paraqit ndërtimi i urrës dhe asfaltimi i rrugës. Përfunduam investimet në ...

Sekuestrohen armë e gjësende tjera të palejuara në tregun e gjelbër në Suharekë
Sektori i hetimeve në Stacionin Policor në Suharekë, pas pranimit të një informacioni se në tregun e gjelbër janë duke u shitur pajisje dhe gjësende të palejuara, gjatë një aktiviteti të realizuar së bashku me ...
Koha.net | 19-Nov-2019 14:36
Sektori i hetimeve në Stacionin Policor në Suharekë, pas pranimit të një informacioni se në tregun e gjelbër janë duke u shitur pajisje dhe gjësende të palejuara, gjatë një aktiviteti të realizuar së bashku me ...

Përfundon asfaltimi dhe ndërtimi i urrës që lidh Shipkovicën dhe Brodecin
Komuna e Tetovës ka vazhduar me aktivitetet në terren me investimet kapitale duke përmbushur premtimet si dhe duke u përqendruar edhe në zona të tjera ,përfshirë Malësinë e Tetovës informon Tetova sot Ka qenë vetë ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 13:39
Komuna e Tetovës ka vazhduar me aktivitetet në terren me investimet kapitale duke përmbushur premtimet si dhe duke u përqendruar edhe në zona të tjera ,përfshirë Malësinë e Tetovës informon Tetova sot Ka qenë vetë ...

Përfundon asfaltimi dhe ndërtimi i urrës që lidh Shipkovicën dhe Brodecin
Komuna e Tetovës ka vazhduar me aktivitetet në terren me investimet kapitale duke përmbushur premtimet si dhe duke u përqendruar edhe në zona të tjera ,përfshirë Malësinë e Tetovës informon Tetova sot Ka qenë vetë ...
Albportali | 19-Nov-2019 13:38
Komuna e Tetovës ka vazhduar me aktivitetet në terren me investimet kapitale duke përmbushur premtimet si dhe duke u përqendruar edhe në zona të tjera ,përfshirë Malësinë e Tetovës informon Tetova sot Ka qenë vetë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved